EDİTÖRDEN
BÖYLE YATIRIMCIYA CAN KURBAN

Tekirdağ’ın merkez ilçesinde ‘ne gerek var, ihtiyaç yok’ denildiği dönemlerde büyük bir cesaretle merkez ilçeye ilk 5 yıldızlı oteli kazandırdı. Bununla birlikte otelin açılışını 30 Ağustos tarihine getirerek Vatanına ve milletine Atatürk yolunda ne kadar bağlı olduğunu gösterdi.

İstihdam ettiği onlarca insanın geçin kapısı oldu. Kimden mi bahsediyoruz. Tabi ki, Tekirdağ Ramada Otelin sahibi Önder Erdoğan’dan bahsediyoruz. Son yaptığı organizasyonla bir kez daha gönüllere girdi. Yardımsever kişiliğini her zaman bildiğimiz Önder Erdoğan bu kez gerçek bir sanatçıyı otelinde ağırladı.

Zuhal Olcay konseri ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı. Satılan biletlerin gelirlerini Atatürkçü Düşünce Derneği Tekirdağ Şubesi, Türkiye Yardımseverler Derneği Tekirdağ Şubesi ve Muhtaç Çocukları Koruma ve Topluma Kazandırma Derneği’ne bağışladı.

Salonun tamamına yakınının dolduğu organizasyonda Zuhal Olcay hayranları keyifli bir Cumhuriyet Balosu yaşadılar. Burada sadece Önder Erdoğan’ı söyleyerek bu organizasyonda emeği geçenlere haksızlık etmeyelim. Ciddi bir ekibin bu organizasyonda emeği vardı. Emeği geçenlere teker teker teşekkür etmek gerek. Kusursuz ve bir o kadar da Cumhuriyet Bayramına yakışır bir organizasyon oldu.

Yayınlanma Tarihi : 2021-11-1 15:46:03
Okunma Sayısı : 2403
kiremitçiler

EDİTÖRDEN Diğer Yazıları