Habibe Tilki UZEL
TEK BAŞLI YÖNETİME SON VERMEYE HAZIRLANIYORLAR

Bilindiği üzere Tekirdağ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı uzun yıllardır hali hazırdaki başkanın yönetiminde bulunuyor. Artık yeni bir nefes, yeni bir kana ihtiyacın olduğunu düşünen genç ve dinamik bir ekip seçim yarışında biz de varız dediler.

Evet, kimden mi bahsediyorum? Murat Tokatlı başkanlığa aday olduğunu bu sabah Görky Otel’de düzenlenen basın toplantısında açıklamış oldu. Kendisinin ve ekibinin son derece büyük heyecan ile artık tıkanmış olarak gördükleri yönetime dur demenin vakti geldiğini ifade ettiler.

Tokatlı’nın ekibinde ise Aydın Kırmızıgül, Bahadır Balkan, Gülçin Türkistanlı, Nuri Demir, Kurtuluş Can, Sabiha Ataç, Berkay Kır, Kader Deniz Bozkurt, Volkan Satılmış, İbrahim Bayram ve Mehmet Tavşan gibi önemli isimler bulunuyor.

Başkan Adayı Murat Tokatlı, basın toplantısında “özellikle son 3 dönemdir (12 yıl) hiçbir iş yapmayan, uyuyan, tamamen tek adam modeli uygulayan, birliktelik ve diyaloğun kesinlikle olmadığı bir yönetimi yaşıyoruz. Artık bu devrin böyle sürmesini istemiyoruz. Yeni bir kana son derece ihtiyaç vardır. Bunu görmeyen kimsenin olmadığını düşünüyoruz. Meslektaşlarımızın isteklerinin hep göz ardı edildiğinin farkındayız. Bu şehirde kendi meslektaşlarımız neden bir etkinlik, bir organizasyon gecesi yaşamıyor, neden önemli adımlar atılmıyor bunca süredir biz artık bunun bu şekilde sürmesini istemiyoruz. Eğitim, personel gelişimi ve seminerler kesinlikle bizim en önemli konularımızın başında gelecek. Firmalar ile olan iletişim de ne yazık ki güçlü değil oda ile. Firmalar bireysel olarak ziyaret yapıyorlar. Neden oda ile bir bağ kuramıyorlar. Çünkü odanın bu konuda çok eksiği var. Ben ve ekibim enerjik bir şekilde göreve hazırız.” dedi.

“Oda, bizimle şeffaf ve hesap verebilir bir oda olma özelliği kazanacak”

Başkan Adayı Tokatlı ve ekibinin basın toplantısında özellikle altını çizdikleri konu ise şeffaf ve hesap verebilir bir oda olma özelliğini odaya kazandıracaklarını belirttiler. Murat Tokatlı, “tek adam modelinden artık bıktık. Bunun kimseye bir faydası yok. Kimseyi geliştirdiği bir yönü yok. Bugüne kadar neredeyse hiç yönetim kurulu toplantısı yapılmamış olması son derece üzüntü vermektedir. Bizim yönetimimiz ile şeffaf ve hesap verebilir bir oda özelliği kazandıracağız. Birlik ve beraberliğin yeniden var olmasıyla meslektaşlarımız çok daha gelişerek, kaliteli hizmetler ortaya çıkaracaklardır. Biz var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.    

   

Yayınlanma Tarihi : 2021-10-12 13:44:32
Okunma Sayısı : 727
reklam yan

Habibe Tilki UZEL Diğer Yazıları