Habibe Tilki UZEL
GÜZELLİK SİSTER BEUATY İLE BAŞLAR

Artık günümüzde olmazsa olmaz mekanların arasında güzellik salonları da bulunuyor. Üstelik güzellik salonu deyince sadece kadınlara ait bir yermiş gibi de algılanmıyor. Öyle ki şehrimizde hizmet veren Sister Beauty Güzellik Merkezi hem kadınlara hem erkeklere ayrı ayrı kuaför salonu hizmeti vermekle birlikte cilt bakımına dair her şeyi, kaş – dudak pigmentasyonu, lazer, solaryum, ipek kirpik, tırnak bakımı, beslenme danışmanlığı gibi pek çok konuda hizmet sunuyor. Ayrıca masaj, sauna, klinik hizmeti de mevcut. Özetle şöyle diyebiliriz Trakya’nın kadın- erkek güzellik kulübü ve cafe hizmeti de sunuyor.  

Sister adından da anlaşılacağı üzere iki kız kardeşin sahibi oldukları işletme Tekirdağ ve Çorlu’da iki ayrı şube olarak hizmet vermektedir. Yakın bir sürede Çorlu’da yeni bir şube daha hizmete girecektir. Tekirdağ merkezinin başındaki isim ise Ebru hanım.

Zira kendisi yıllarca İstanbul’da güzellik merkezi ve pigmentasyon bakımları adına pek çok eğitim almış bir isim. Hem merkezin işletmecisi hem de işlemi yapan kişi olarak son derece başarılı işlere imza atıyor. 4 yıl gibi kısa bir süre önce açılmasına rağmen bugün Sister Beauty Tekirdağ ve Çorlu’da aranan, tercih edilen mekanların başında geliyor. Üstelik her iki yerdeki merkezlerin diğer bir avantajı ise farklı farklı uygulamalar yaptıracaksanız eğer kapı kapı dolaşmanıza hiç gerek yok. Çünkü a’dan z’ye aradığınız tüm bakım hizmetlerini Ebru hanım ve ekibi sunuyor.

Üstelik Ebru hanım sadece işinde başarılı bir isim değil aynı zamanda son derece güler yüzlü, misafirperver, insan odaklı bir işletmeci. İhtiyacınız olan klinik işlemlerden tutun da saç, cilt, tırnak hepsi için Ebru hanımın kapısını çalabilir ve kendinizi güvenle kendisine emanet edebilirsiniz. Bilenler zaten Ebru hanımın farkını, Sister Beauty’ın kaliteli hizmet anlayışını deneyimledikleri için biliyorlardır ancak bilmeyenler için kesinlikle gidip tanışmalısınız derim. Hazır yaza veda ederken güzel bir cilt bakımı kendinize armağan etmekle başlayıp Ebru hanım ile de tanışabilirsiniz. Kendisiyle konuştuktan sonra ve ortamı gördükten sonra kendinizi şımartmak için soluğu hep orada alacağınızdan eminim.

Hem kentimizde hem de Çorlu’da böyle kaliteli mekanların varlığını sürdürdükleri için de kendilerine ve ekibine teşekkürü borç bilmeliyiz.

     

Yayınlanma Tarihi : 2021-9-7 16:19:40
Okunma Sayısı : 144
kiremitçiler

Habibe Tilki UZEL Diğer Yazıları