Habibe Tilki UZEL
GÜZELLİĞİNİZE GÜZELLİK KATMAK İSTİYORSANIZ ADRES, DERMOFORM ESTETİK VIP

Malum yaz aylarını geride bıraktık. Yazın güneş, deniz, tatiller, gezmeler derken bedenimiz kadar cildimiz de bir hayli yorgun düşüyor. Kimi zaman bizler cildin yorulduğunu, nemini kaybettiğini, canlılığını yitirdiğini anlamıyor olsak bile doğru uzman gözlerden bu asla kaçmıyor. Hal böyle olunca da yazın yorgunluğunu geride bırakıp sonbahara mis gibi, tertemiz, ölü hücrelerden arınmış, nemi tekrar hatta fazlasıyla yerine konmuş, cildinizin yağ dengesi düzene sokulmuş olsun istiyorsanız tüm bunlar hatta fazlası için Tekirdağ’da çok kaliteli hizmet veren bir yer mevcut. Orası neresi mi? Orası Hürriyet Mahallesi Alsancak Sokak No.11’de bulunan Dermoform Estetik Vıp Merkezi. Üstelik Dermoform’da sadece cilt bakımı gibi hizmetler bulunmuyor 

İşletme sahibi Mükerrem Ogan 15 yıldır kendi yeri olan Dermaform’da hizmet veriyor. 15 yıllık bilgi birikiminin içinde sayısız eğitimler, kongre ve konferans çalışmaları yer alıyor. Halen daha sürekli katılım gösterdiği eğitim çalışmaları ile bilgi birikimini fazlalaştırmayı hedefliyor. Amacının Tekirdağ’da doğru bilgi ve teknolojik desteği arkasına alarak, son derece kaliteli ürünlerle müşterinin talebine tam karşılık verebilmek olduğunun altını ısrarla çiziyor. Dermoform’a gelen bir müşteri pek çok alanda hizmet bulabilir. Lazer, bölgesel incelme, solaryum, selülit iyileştirmesi, klasik cilt bakımlarının yanı sıra cihazlarla yapılan cilt bakımları, hydrafacial, anti aging, sivilce-akne, bal kabağı bakımı, star bakımı, radyofrekans, kaş tasarımı gibi geniş bir hizmet yelpazesine sahipler. Ayrıca strıort metoduyla yapılan çatlak bakımları yapılıyor.

Peki, bu kadar mı? Hayır. Birçok kaliteli ürünlerin bayiliğini yapan Dermoform bu anlamda da zenginlik sunuyor. PH Formüla, collagen lift paris, dr bauman, genosys, pico, ceres gibi markalar mevcut. Hepsine Dermoform’a giderek zahmetsiz bir şekilde ulaşmanız mümkün.

Mükerrem hanım ve ekibinin güler yüzü, tatlı dili ve samimiyeti daha kapıdan içeri girdiğiniz anda sizi karşılayıveriyor. Güven duygusuyla ve kaliteli, temiz, nezih bir hizmet alacağınızdan şüpheniz olmasın. Hazır kışa da girerken cildinize nem deposu yapmak için veya diğer hizmetlerden hangisini tercih ederseniz mutlaka Dermoform’a gidip Mükerrem hanımla tanışmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Yeri gelmişken işletme sahibi Mükerrem hanıma böylesi güzel ve kaliteli hizmeti şehrimizde sunduğu için çok teşekkür ederiz.  

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

       

 

 

 

       

Yayınlanma Tarihi : 2020-10-16 16:20:49
Okunma Sayısı : 858
kiremitçiler

Habibe Tilki UZEL Diğer Yazıları