VALİNİN ŞEHİT HASSASİYETİ


VALİNİN ŞEHİT HASSASİYETİ


Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım kente geldikten sonra attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Basınla buluşarak kentin adeta röntgenini çeken Vali Yıldırım kısa sürede detaylı bilgilerle Tekirdağ’ı daha yakından tanımaya başladı. Vali bununla birlikte Şehit ailelerini de unutmadı ve Malkara’da 2013 yılında şehit olan Uzman Çavuş’u ailesini ziyaret etti.

 Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ‘verimliliği artırma projesi’ kapsamında koç dağıtımı için Malkara’ya giden Vali Yıldırım, programına Şehit ailesi ziyaretini de ekleyerek taziye ziyaretinde bulundu.


Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım; Malkara İlçesi ziyareti sırasında, 13 Kasım 2013 tarihinde Diyarbakır’ın Lice İlçesinde vatani görevini yaparken şehit olan Uzman Çavuş Selim Vural’ın ailesini ziyaret ederek, annesi Ürkiye Vural ve babası Hasan Vural’a başsağlığı ve sabır diledi.


Vali Aziz Yıldırım’a ziyaretleri sırasında, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, İl Jandarma Komutan Vekili Haşim Göksel, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İlçe Jandarma Komutanı Murat Kızıltan, İlçe Müftüsü Veysel Işıldar eşlik etti.


İlçe Müftüsü tarafından Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildikten sonra; Vali Yıldırım “Aziz milletimiz ve devletimizin, ülkemizin bütünlüğünü korumak adına kutsal bir vazifeyi yerine getirirken, şehit düşen kardeşlerimizi asla unutmayacağız ve emanetlerine de en iyi şekilde sahip çıkacağız” dedi.


Vali Yıldırım daha önce de Ergene ve Hayrabolu’da da şehit ailelerini ziyaret ederek taziye ziyaretinde bulunmuştu.

 


Yayınlanma Tarihi : 17 Kasım 2018
Okunma Sayısı : 346
reklam yan
Nöbetçi Eczane
SUGAR CHEF
Günlük Kurlar