UFUK SELEN YENİ KİTABIYLA KARŞIMIZDA

 

UFUK SELEN YENİ KİTABIYLA KARŞIMIZDA

 

 

Tekirdağlı Yazar Ufuk Selen’ in yeni kitabı olan "Diksiyon ve İletişim" okurlarıyla buluşuyor.

 

1978 Malkara doğumlu olan Yazar Ufuk Selen, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İletişim Radyo Televizyon, Anadolu Üniversitesi İşletme İnsan Kaynakları ve Namık Kemal Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra Motivasyon Uzmanlığıyla Doktora çalışmalarını sürdürüyor.

 

Namık Kemal Üniversitesi Malkara Meslek Yüksek Okulunda Halkla İlişkiler, İletişim ile Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlikler üzerine Öğretim Elemanı olarak görev yaptı.

 

Halen Malkara Belediyesi’nde Uzman Eğitmen olarak Basın ve Halkla İlişkiler görevini yürüten yazar Ufuk Selen, dördüncü kitabı olan "Diksiyon ve İletişim" adlı kitabını okurlarıyla buluşturdu.

 

2004 yılında "Umudun Gölgesi Siyah Olmasın" adlı ilk kitabını çıkaran, 2008 yılında ikinci kitabı " Hayat Akıyor... Sen Duruyorsun" adlı kitabıyla 2008 yılında Trakya’nın en iyi yazarı ödülüne layık görülen Yazar Ufuk Selen, 2012 yılında okurlarıyla buluşturduğu üçüncü kitabı “İşletmelerde Önce İnsan” adlı eseriyle İtalya ve Yunanistan’da düzenlenen seminer kongre ve imza günü etkinlikleriyle yurtdışında ve ülkemiz de önemli projelere imza attı.


Selen son kitabı, “Diksiyon ve İletişim” için ise yine uzmanlık alanı ile ilgili herkes için gerekli olan bir başucu kitabı olduğunu belirtti. Uluslararası şirketlerde verdiği seminerlerle İletişim ve İnsan Kaynakları Uzmanlığı ile Yaşam Koçluğu çalışmalarında adını sıkça duyduğumuz Yazar Ufuk Selen akademik anlamda da Kamu ve Özel Üniversitelerde yaptığı eğitmenliklerle Doktora kariyerini devam ettirmektedir.


İstanbul Kitap Basımevi Yayınlarından Şubat 2014 basım tarihiyle basılarak tüm kitapçılara dağıtılan eserin ana temasında, Diksiyon ve İletişimin önemine yapılan vurgu ile güzel doğru ve etkili iletişimin hayatımızı kolaylaştırma noktasındaki rolü, oluşumu ve uygulamada ortaya çıkan boyutları anlatılıyor.

 

Yayınlanma Tarihi : 9 Nisan 2014
Okunma Sayısı : 1087
kiremitçiler