TÜRK HAVA KURUMU 99 YAŞINDA

Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şube Başkanı Serkan Karagöz, kurumun 99’uncu kuruluş yıldönümü dolayısıyla Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Vahap Akay, “Hoş geldiniz. Türk Hava Kurumu Atatürk ün kurduğu bir kurum. Tarihi güçlü bir kurum. Türk Hava Kurumu’nun daha da güçlenerek hizmete devam etmesi lazım. Bu yüzden bu pırıl pırıl arkadaşlarımızın, gençlerimizin, Türk Hava Kurumu’nun da gücüyle bir birine güç katarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘İstikbal Göklerdedir’ hedefine ulaşmak için hep beraber mücadele etmemiz gerekiyor.

Bu vesile ile Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şubesi yönetimimizi ve bugün aramızda olan genç kardeşlerimi bu yoldaki çabalarından, gayretlerinden dolayı tebrik ediyorum. Bu güçlü fotoğraf, bu toparlanma çok kıymetli. Bu gücün fotoğrafını Çerkezköy’de de görmek mutluluk verici” ifadelerini kullandı. Başkanımız Akay konuşmasının sonunda Türk Hava Kurumu’nun 99’uncu kuruluş yıldönümünü kutlayarak, Şube Başkanı Serkan Karagöz ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.  

Yayınlanma Tarihi : 2024-2-16 14:56:32
Okunma Sayısı : 120
reklam yan