TRAKYAKENT EĞİTİME DEVAM EDİYOR

 

 

  TRAKYAKENT EĞİTİME DEVAM EDİYOR 

 


 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKYAKENT ve Marmara Belediyeler Birliği MBB ortaklığında düzenlenen eğitim çalışmalarına, belediye personeline yönelik olarak “Vatandaş Odaklı Hizmet” konulu program ile devam edildi.

 

Çerkezköy İlçesinde, geniş çaplı bir katılım ile gerçekleştirilen günü birlik eğitim çalışmasında, Marmara Belediyeler Birliği eğitmenlerinden Türkiye Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Yazar Hayati Odabaşı tarafından “Vatandaş Odaklı Hizmet” konusu kapsamında personele bilgiler verildi.

 

Resmi kurum kültürünün genişletilmesi, vatandaş memnuniyetinin karşılanması adına yapılması ve dikkat edilmesi gereken hususların uygulamalı olarak anlatıldığı programda; etkili iletişim, iletişimsizlik, iletişim özellikleri, doğru iletişim kuralları, beden dili uygulamaları, telefon ile iletişim ve görüşme kuralları gibi birçok temaya değinildi.

 

Eğitmen Hayati Odabaşı, programın düzenlenmesinde katkıları bulunan TRAKYAKENT ve Marmara Belediyeler Birliği yöneticilerine ve eğitim çalışmasına katılan yetkililere ve üye belediyelerin personeline teşekkür etti.

Yayınlanma Tarihi : 21 Şubat 2020
Okunma Sayısı : 195
reklam yan