TİCARET BAKANLIĞI HEYETİ TEKİRDAĞ’A GELDİ


TİCARET BAKANLIĞI HEYETİ TEKİRDAĞ’A GELDİ

 


Ticaret Bakanlığı’ndan bir heyet, Tekirdağ’daki firmaları ziyaret etmek ve saha çalışmaları yapmak üzere Tekirdağ’a geldi.

 

 İki gün süren çalışmalara Ticaret Bakanlığı/Daire Başkanları Nurhayat Nesrin Doğan ve Oğuzhan Berber, Bakanlık Uzmanları Koray Ali Konca, Yüksel Akça, Hüsniye Fırat, Ece Özçalışkan, Talha Akansel, Oğuzhan Yüksel, Ruhi Deniz, Fatih Turgay Eldem, Abdullah Erden Temel, Halil Korhan Kolcu katıldı.

 

İlk heyet Süleymanpaşa ve Muratlı ilçelerinde incelemelerde bulunurken diğer heyet, Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde ihracat ağırlıklı faaliyet gösteren firmaları ziyaret ederek, yerinde inceleme, sorun ve çözüm önerilerini içeren toplantılar gerçekleştirdi.

 

Heyetlerin firma ziyaretlerinin akabinde Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Tekirdağ Ticaret Borsası işbirliğinde kapanış toplantısı ve ‘İhracata Yönelik Devlet Destekleri’ konulu bilgilendirme semineri Tekirdağ Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Düzenlenen seminere Tekirdağ TSO ve Tekirdağ TB üyeleri ile ihracat gerçekleştiren ve ihracata yönelik çalışmalar yürüten iş insanları katılım sağladı.

 

İhracat Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Nurhayat Nesrin Doğan’ın başkanlığında yapılan toplantıda, İhracatı Geliştirme Uzmanı Koray Ali Konca’nın yaptığı sunum sonrasında, karşılıklı yapılan soru/cevap sonrasında toplantı sona erdi.


Yayınlanma Tarihi : 20 Mart 2019
Okunma Sayısı : 2161
reklam yan