STAR MEDİCA’DAN YAŞAM HASTANESİ’NE YALANLAMA

Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşa’da hizmet veren iki özel hastane arasında doktor krizi baş gösterdi. Tekirdağ Özel Star Medica Hastanesi, zaman geçirmeden basın aracılığı ile Özel Yaşam Hastanesi’nin ortaya attığı iddiaların aksini gün yüzüne çıkardı.  

Hali hazırda Star Medica’da uzun yıllardır hizmet veren Kulak Burun Boğaz Doktoru Tolga Kara’nın Özel Yaşam Hastanesi ile sözleşme imzaladığı söylendi. Özel Star Medica Hastanesi ise Hastane Müdürü Atakan Polat, İdari Direktör Yunus Aykan ve KBB Doktoru Tolga  Kara’nın da katılım gösterdiği basın açıklaması ile durumun asılsız olduğunu ifade etti.

Star Medica Hastanesi Müdürü Atakan Polat gerçekleştirdikleri basın toplantısında şu açıklamaları kamuoyu ile paylaştı: “Bugün sabah saatlerinde basında ve çeşitli sosyal medyalarda doktorumuz Tolga Kara’nın Özel Yaşam Hastanesi ile anlaşma yaptığı yönünde  paylaşımlar yansıtıldı. Biz siz kıymetli basın mensuplarımız aracılığı ile bu haberlerin asılsız olduğunu söylemek isteriz. Doktor Tolga Bey bizle uzun yıldır çalışmaktadır. Yolumuza, verdiğimiz hizmete birlikte devam edeceğiz. Bizden ayrıldı ve diğer hastane ile sözleşme imzaladı gibi bir durum kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır.”

Trakya’nın Acıbadem’i olacağız”

Hastane Müdürü Atakan Polat yeni bir müjde de vererek sözlerine şu şekilde devam etti: “Tekirdağ halkı bizi bağrına bastı, hep birlikte geniş bir aile olarak devam ediyoruz. Zira bizim doktorlarımızın ve personelimizin kalitesinin farkı ortadadır. Vatandaşlarımız da sağ olsunlar bu farkı çok iyi görüp değerlendirme yapmaktadırlar. Biz de bu güçten yola çıkarak yeni yatırım kararları almış durumdayız. Hem teknolojik anlamda yenilenmeye gidiyoruz hem de kendi hastane inşaatımıza başlayacak olmamızın müjdesini ilk kez buradan paylaşmış olalım. Kalitemizi ve hizmet farkımızı arkamıza alarak söylüyorum ki biz bu şehirde Trakya’nın Acıbademi olacağız. Bizle ilgili bugün de yarın da asılsız söylentiler ortaya çıkabilir ancak hiç birine takılmadan, vatandaşımıza gerçek hizmeti borç bilerek en iyisini sunmaya devam edeceğiz. Konuşanlar sadece konuşmalarıyla kalacaklardır. Hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ederiz.”  

 

  

Yayınlanma Tarihi : 2020-10-12 15:00:02
Okunma Sayısı : 489
kiremitçiler
Nöbetçi Eczane
YOTUBE
Günlük Kurlar