SPORDA MARMARAEREĞLİSİ FARKI


SPORDA MARMARAEREĞLİSİ FARKI

 

 

Tekirdağ U-17 Ligi A Grubu’nu oynadığı 14 maçta 13 galibiyet bir beraberlikle şampiyon olarak tamamlayan Marmaraereğlisi Belediyespor U-17 takımı kupa sevincini Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ile paylaştı.

 

KUPAYI BAŞKAN UYAN’A HEDİYE ETTİLER

Grubu 47 gol atıp kalesinde sadece 2 gol görerek 40 puanla tamamlayan U-17 takımı Kulüp Başkanı Servet Ünal, teknik direktör Cevdet Gül, altyapı teknik direktörü Yusuf Göktan, futbolcular ile birlikte Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a şampiyonluk kupasını hediye ettiler.

 

Türkiye Şampiyonası’na gitmeye hak kazanan takımı tebrik eden Başkan İbrahim Uyan; “Sporun ve sporcunun yanında olmak yerel yönetimlerin en büyük görevidir. Geleceğimizin teminatı siz değerli gençlerimizin başarısı hepimizi gururlandırdı. İnşallah Türkiye Şampiyonası’nda da ilçemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceksiniz. Bizler her zaman sizlerin destekçisiyiz. Spor ile yetişen, zararlı alışkanlıklardan uzak duran ve bizi başarılarıyla her zaman gururlandıran tüm oyuncularımızı, teknik kadroyu ve emeği geçen herkesi kutluyorum. “dedi.

 

Teknik kadro ve futbolcular şampiyonluk kupasını Başkan Uyan’a hediye ederek kupa sevincini birlikte yaşadılar ve desteklerinden dolayı başkana teşekkür ettiler.

 


Yayınlanma Tarihi : 3 Ocak 2019
Okunma Sayısı : 410
kiremitçiler