Ramada Budapeşte yakında hizmette


Ramada Budapeşte yakında hizmette

 


Tekirdağ Ramada Otel, bünyelerinde düzenledikleri basın toplantısı ile turizm alanında yaptıkları yeni bir yatırım olan Ramada Budapeşte hakkında bilgi verdiler. Ramada’nın Tekirdağ ayağı hem kent tanıtımına önem veriyor hem de yeni yatırımları ile gerek ulusalda gerekse uluslararası anlamda önemli hizmetler gerçekleştiriyor.

 

Ramada Otel’de düzenlenen toplantıya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Macaristan Tekirdağ Fahri Konsolosu Erdoğan Erken, ERD Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Önder Erdoğan, Oteller Müdürü Erdem Erdoğan,  Genel Müdür Volkan Kuş ve çok sayıda gazeteci katılım gösterdi.

 

Erdoğan ailesinin Tekirdağ’da yaptıkları otel girişimlerine şimdi de yenisi eklendi. ERD ailesi Macaristan’ın Budapeşte kentinde açmaya hazırlandıkları otel ile işletme zincirlerine yeni bir halka eklediler.

 

Toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren ilk kişi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay oldu. Günay, “ERD Otelcilik kentimizin önemli kuruluşlarından biri şüphesiz. Kentimize ilk olarak Ramada’yı sonra Tekirdağ Yat Oteli’ni kazandırdılar. Şimdi ise üçüncü yatırımları ile yine fark yaratmaya devam ediyorlar. Şehrimize bu değerleri kattıkları için ben burada bir kez daha memnuniyetimi dile getirmek isterim. Bundan sonraki yatırımlarında da başarılar dilerim. Herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” dedi.

 

Ardından söz alan Macaristan Tekirdağ Fahri Konsolosu Erdoğan Erken, “Bugün burada olmaktan çok mutluyum. Böyle güzel çalışmalar, yatırımlar her zaman ihtiyacımız olduğu şeylerdir. Budapeşte’ye kaliteli bir hizmetin geleceğine hiç şüphem yok. Merak ve heyecanla otelin kentte hizmete girmesini bekliyoruz. Bugün buraya gelen herkese teşekkür eder, iyi günler dilerim.

 

Ramada, Yeşil Yıldızlı

Budapeşte Otel yatırımının Trakya için ulusaldan Uluslararasına açılan bir pencere olduğunun altını çizen ERD Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Önder Erdoğan konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Biz ilk olarak bu yola çıktığımızda aklımızda otelcilik hizmeti yokken bir anda hayatımızda oldu. İşten anlamayız derken bugün çok güzel işler başarmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramada Tekirdağ yeşil yıldızlı kaliteli bir oteldir. Yeşil yıldızı ülkemizde bilmeyen çok fakat yurt dışında bir hayli önemseniyor. Yeşil yıldız çevreye duyarlı tesis demektir. Biz de bundan gurur duyuyoruz. Yine sahibi olduğumuz Tekirdağ Yat Oteli’de tamamen yenilendi ve güzel bir hizmet ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Bizler sürekli işimize, şehrimize ne katabiliriz diye bakan insanlarız. Ben ve oğullarım mühendisiz fakat turizm sektörü içindeyiz yıllardır dolayısıyla yaptığımız her adımı hesaplayarak atıyoruz. Şimdi yeni bir yatırımın heyecanı içindeyiz. Trakya Bölgesi’nde 2007 yılında ulusal olarak başladığımız hizmet anlayışımızın, 2017 yılında yurt dışı yatırımıyla, uluslararası bir markaya dönüşmesinin mutluluğunu ve gururunu sizlerle burada paylaşıyoruz. 2019 yılının Mayıs ayında tamamlanmasını planladığımız Ramada Budapeşte City Center Budapeşte’de hem ülkemizin adının hem de kentimizin adının duyulmasını sağlayacaktır. Belki de kentimize turist çekmede bir acente görevi üstlenecektir. Otelde 7 suite, 45 deluxe oda, roof wine bar, ana restaurant yer alacaktır. Tarihi binanın yenilenen eşsiz konforlu mimarisi ve üstün kalite anlayışı, merkezi kolaylığıyla tercih eden misafirlerimiz mutlu ayrılacaktır. Otelimiz prestijli bir 4 yıldız kategorisinde olacaktır. Böylesine güzel bir yatırımın içinde olmak bizi de bir hayli heyecanlandırıyor. Amacımız söylediğim gibi sadece otelcilik yapmak değil kentimizi ve ülkemizi de tanıtabilmektir. Bugün burada bizimle olduğunuz için hepinize çok teşekkür eder, sevgiyle selamlarım herkesi.”

Toplantı açıklamaların ardından soru cevap ile devam etti.

 

 


Yayınlanma Tarihi : 6 Aralık 2018
Okunma Sayısı : 337
reklam yan
Nöbetçi Eczane
SUGAR CHEF
Günlük Kurlar