‘PLASTİK AŞKLAR’ BEĞENİ İLE İZLENDİ

Çerkezköy Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelen ‘Plastik Aşklar’ adlı tiyatro oyunu büyük beğeni ile izlendi.

Sevilen tiyatro oyuncusu Oya Başar ve Ebru Kural’ın başrollerini paylaştığı ‘Plastik Aşklar’ adlı tiyatro oyununu tiyatro severlerden tam not alırken, Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’ni dolduran tiyatro tutkunları oyunun sonunda uzun süre tiyatronun emektarlarını ayakta alkışladılar.

BÜYÜK İLGİ İLE İZLENDİ

Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı, Meclis Üyemiz Nedim Yılancı, CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Emel Şencan, Gençlik Kolları Başkanı Aytekin Şahinkaya ve çok sayıda tiyatro severin izlediği ‘Plastik Aşklar’ adlı tiyatro oyununun sonunda sahneye çıkarak usta oyuncular Oya Başar ve Ebru Kural’a teşekkür ederek, çiçek takdim eden Belediye Meclis Üyemiz Cengiz Memiş, “Oya Başar ve Ebru Kural hanımların sahne performansı gerçekten olağanüstü idi. Kendilerini büyük bir hayranlıkla izledik. İyi ki bugün buradalar. Kendilerine Çerkezköy halkı adına çok teşekkür ediyorum, şükranlarımı sunuyorum. Belediyemizin kültür ve sanat etkinlikleri artarak devam edecektir. İnşallah yeni kültür ve sanat etkinliklerinde halkımız ile buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Yayınlanma Tarihi : 2024-1-29 14:44:52
Okunma Sayısı : 658
reklam yan