MALKARA’DA TARİHİ GÜN

Malkaralı vatandaşların uzun yıllardır beklediği doğalgaz kazı ve hat döşeme çalışmaları GAZDAŞ yetkili firması tarafından başladı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Fen İşleri Müdürü Yılmaz Özel ile birlikte başlayan doğalgaz kazı ve hat döşeme çalışmalarını yerinde inceleyerek, firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Malkara için tarihi bir gün yaşadıklarını belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Malkara’mıza doğalgaz gelmesi için 2015 yılından Belediye Meclisimizde oy birliği ile aldığımız kararın ardından çok uğraştık ve yoğun mücadeleler verdik. Hemşehrilerimizinde uzun yıllardır beklediği doğalgaz kazı ve hat döşeme çalışmaları Camiatik Mahallemizde GAZDAŞ yetkili firması tarafından başlamış bulunuyor. İlk etapta Camiatik Mahallesi ve ardından hızlı bir şekilde merkezdeki tüm mahallelerimize doğalgaz kazı ve hat döşeme çalışmaları gerçekleştirilecek. Doğalgaz kazı ve hat döşeme çalışmalarını program dâhilinde hızlı bir şekilde tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Yetkili firma ile birlikte 5 ay gibi sürede 2021 yılı yatırım programlarının tamamlanmasını planlıyoruz. Kazı çalışmalarının yapılacağı yerlerde de verilecek rahatsızlıktan dolayı hemşehrilerimizin hoşgörüsüne sığınıyoruz. Doğalgaz'ın İlçemize getirilmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyor, hemşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Yayınlanma Tarihi : 2021-5-4 11:42:16
Okunma Sayısı : 90
kiremitçiler