KORONA BUNU DA YAPTIRDI

Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa’nın genç Başkanı Cüneyt Yüksel bu kez de oturma banklarına el attı. Fen İşleri Müdürü Kenan Taşkın ile birlikte projelendirdikleri oturma banklarını belediye atölyesinde dönüştürmeye ve üretmeye başladı.

Aylardın tüm dünyanın korona virüs ile mücadelesi ile birlikte yerel yönetimlerde bir taraftan hizmet, bir taraftan da virüsle mücadelede üzerlerine düşeni yapıyorlar. Bu kapsamda bölgemizde en çok dikkat çeken belediyelerden birisi de Süleymanpaşa oldu.

Özellikle sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu gün tam kadro şehri yeniden yapılandıran ve hizmetlerini artırarak sürdüren Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel bu kez de oturma bankları ile gündeme geldi. Akla gelmeyecek projeleri ile dikkat çeken Başkan Yüksel sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile SOSYAL MESAFELİ BANKLAR için üretime geçtiklerini bildirdi.

Başkanın bu paylaşımı kısa sürede yüzlerce beğeni alırken onlarca mesaj da alarak takdir gördü. Her seferinde başkan yeni bir sürpriz ile vatandaşına hizmete devam ediyor.

İşte Cüneyt Yüksel’in o paylaşımı

Yayınlanma Tarihi : 2020-5-10 22:13:40
Okunma Sayısı : 2149
kiremitçiler