7/24 HİZMET


7/24 HİZMET

 

 

Marmaraereğlisi Belediyesi ilçede etkili olan kar yağışı nedeniyle tuzlama ve kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor.

 

Yoğun kar yağışının trafik akışını engellememesi ve vatandaşların zor durumda kalmaması için büyük çaba harcayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalar kapsamında Sultanköy, Yeniçiftlik Mahalleleri ve Marmaraereğlisi ilçe merkezi, Marmaraereğlisi - Çorlu ile Yeniçiftlik - Çorlu yolunda tuzlama çalışması yaparak olumsuz durumlara karşı tedbir aldılar.

 

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin 7/24 vatandaşların hizmetinde olduğunu söyleyen Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan; “Fen İşleri Müdürlüğü karla mücadele ekiplerimiz ilçe merkezinde, Yeniçiftlik Mahallemizde ve Sultanköy Mahallelerimizde yolların kapanmaması için tuzlama ve yol kenarlarındaki karların küreme çalışmasını yürütüyor. Ayrıca ekiplerimiz Çeşmeli, Yakuplu ve Türkmenli Mahallelerimizin yolarının da açık kalması için çalışmalarına devam ediyor. Marmaraereğlisi - Çorlu ile Yeniçiftlik - Çorlu yolunda da tuzlama çalışması yapıldı. 7/24 ekiplerimiz hazır durumda. “dedi.

 

Fen İşleri Müdürlüğü karla mücadele ekipleri, ayrıca kar nedeniyle yoldan çıkan bir aracı çekici vasıtasıyla kurtardılar.  

Yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı vatandaşların; 0282 613 13 13 nolu hattan Marmaraereğlisi Belediyesi yetkililerine ulaşabilirler.

 


Yayınlanma Tarihi : 19 Aralık 2018
Okunma Sayısı : 367
reklam yan
Nöbetçi Eczane
SUGAR CHEF
Günlük Kurlar