Kaliteli sağlık hizmetinin adresi, Özel Star Medica Hastanesi

Özel Star Medica Hastanesi “sağlığınız için” sloganıyla yola çıkarak Tekirdağ ve çevresinde hızlı, kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vermeye devam ediyor.

Özel Star Medica Hastanesi doktorları, sağlık çalışanları ve güvenilir oluşlarından dolayı sadece Tekirdağ içinde sınırlı kalmayıp ilçeler ve komşu kentler tarafından da tercih edilmeye devam ediyor. Vatandaşların her fırsatta memnuniyetlerini dile getirdiği hastane koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan sokağa çıkma kısıtlamalarında da sağlık hizmetlerine Tekirdağ ili sınırları içerisindeki Avrupa Serbest Bölge’de bulunan firmalara portör taraması, pcr testi, antijen testi, laboratuvar hizmetleri, 7/24 acil servis  ve tüm kadrosu  ile devam ediyor.

Hem kendisi hem de ekibiyle var gücüyle çalışan hastanenin İşletme Direktörü Atakan Polat;  “Bölgeye yapacağımız yeni yatırımlarla birlikte tüm firmaların sağlık hizmetlerine talibiz, misafir odaklı yaklaşımımız, tecrübeli büyüyen hekim kadromuz ve güler yüzlü personelimiz ile ‘’Sağlığınız İçin’’ sloganıyla hizmet anlayışımıza devam edeceğiz. Tekirdağ’ımızın dört bir yanına hizmet vermek için gece gündüz demeden fedakarca çalışan personelimiz ile  halkımıza en iyi sağlık hizmetini vermek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. İnşallah bu zor günleri kurallara uyarak birlikte atlatacağız.’’  diye belirtti.


 

 

Yayınlanma Tarihi : 2021-5-11 15:10:09
Okunma Sayısı : 2151
reklam yan