İYİ PARTİLİ KADINLAR 8 MART İÇİN BULUŞTU

İyi Parti Tekirdağ Kadın Politikaları ekibi,  8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Ramada Otel’de bir kahvaltı organizasyonu düzenleyerek İyi Partili hanımları bir araya getirdi.

Basın ve Halkla İlişkiler Başkanı Aylin Akbulutlar, Kadın Politikaları Başkanı Gökçe Gülçiçekli, Ekonomi Politikaları Başkanı Elif Üstbaş, Kadın Politikaları Başkan Yardımcısı Atiye Demir, Teşkilat Başkan Yardımcısı Canan Büyükekşi’den oluşan İyi Parti Kadın Politikaları olarak organizasyona ev sahipliği yapan İyi Parti hanımları Tekirdağ merkez başta olmak üzere ilçelerden de davet ettikleri isimlerle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kahvaltı organizasyonuyla kutladılar.

Kahvaltı öncesi saygı duruşu sonrası İstiklal Marşı okundu. Akabinde Kadın Politikaları Başkanı Gökçe Gülçiçekli, “8 Mart hepimiz için son derece önemli bir gün. Ancak ne yazık ki ülkemizde halen 8 Martlara yaraşır bir şekilde kadın haklarından bahsetmemiz mümkün değil. İnanıyoruz ki kadın siyasetçi olan Genel Başkanımız Meral Akşener başa geldiğinde kadınlar için her şey çok daha güzel olacak. Bugün sizleri burada görmek harika, biz gerçekten iyi kadınlarız. Hepinize afiyet olsun.” dedi.

Kahvaltı İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in güne özel konuşmasının olduğu slayt gösterisi ve hediyeleşme ile son buldu.

 

Yayınlanma Tarihi : 2021-3-9 15:30:26
Okunma Sayısı : 494
kiremitçiler