İLK ÖNCE KENDİNE BAKSIN

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’den Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı’ya cevap gecikmedi. Başkan50.com’dan Ercan Kılıçlı’ya konuşan Başkan Yüksel, “Kendisi öncelikle düzenlediği organizasyonlarda nasıl bir tavır sergilemiş ona bakacak ondan sonra bizi eleştirecek” dedi.

Tekirdağ’ın merkez Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel Keşkek Şenliği ile ilgili kendisine yöneltilen eleştiriye yanıt verdi. Başkan Yüksel Ercan Kılıçlı’ya yaptığı açıklamada Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı’nın kendi organizasyonlarında hiçbir kurala dikkat edilmediğine değinirken, öncelikle kendilerine bakması gerektiğini ifade etti.

Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Öncelikle Recep Nişancı kendi sosyal medya hesaplarını gözden geçirsin. Bir siyasi parti il başkanı olarak vatandaşa örnek olması gerekirken, düzenlediği organizasyonlarda sosyal mesafe kuralı hiç sayılmakla kalmamış, maske hiç takılmamış” dedi.

Yüksel, “Kendi Genel Başkanlarının Karaman’ın Sarıveliler ilçesinde Karacaoğlan Kiraz, Bal ve Sıla Şenliğindeki görüntülerine ise buradan hiç değinmiyorum” ifadesini kullandı.

Yayınlanma Tarihi : 2021-7-26 18:18:25
Okunma Sayısı : 234
kiremitçiler