HAYRABOLU’DA STK’LARA ZİYARET


HAYRABOLU’DA STK’LARA ZİYARET

 


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, çalışmalarını sürdürdüğü Hayrabolu ilçesinde gerçekleştirdiği incelemelerin ardından Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ve içlerinde sivil toplum kuruluşları ile esnaf odalarının olduğu kurumlara ziyarette bulundu.


Başkan Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi Hayrabolu Hizmet Binası’ndaki makamında Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ile bir araya gelerek ilçede devam eden ve tamamlanan yatırımlar ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

 

Başkan Albayrak daha sonra Hayrabolu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ümit Gökmen, Hayrabolu Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Başoğul, Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Başol ve Hayrabolu Ticaret Borsası Başkanı Süreyya Çiftçioğlu’nu ziyaret etti. Söz konusu ziyaretlerde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin hem Hayrabolu’da hem de il genelinde gerçekleştirdiği proje ve yatırımlar ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Ziyaretler sonrasında açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ’ın Türkiye’nin önemli sanayi kentlerinden biri olduğunu belirterek “İlimiz önemli sanayi kuruluşlarını bünyesinde barındırıyor. Biz de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak kurulduğumuz 2014 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz proje ve yatırımlarla sanayicilerimiz yanında olduk, gelecek dönemde göreve devam ettiğimiz takdirde kendilerine yine destek vermeye devam edeceğiz,” dedi.


Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu’yla gerçekleştirdiği görüşme ile ilgili de konuşan Başkan Albayrak, “Biz tüm ilçelerimizin belediye başkanları ile olduğunu gibi Hayrabolu Belediye Başkanımız Fehmi Altayoğlu ile de uyum içinde çalışıyoruz. 2014 yılından bu yana hayata geçirdiğimiz projelerimiz ile Hayrabolu’nun çehresini değiştirdik. Ben bu süreçte vatandaşlarımıza bize destek oldukları için teşekkür ediyorum,” ifadelerini kullandı.

 


Yayınlanma Tarihi : 1 Ocak 1970
Okunma Sayısı : 80
reklam yan