ONLARA ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ


“ONLARA ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ”

 

 

Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilçedeki eğitim kurumlarına bir dizi ziyaretlerde bulundu.


Belediye Başkanı Başkan Altayoğlu program kapsamında Hayrabolu Milli Eğitim Müdürlüğü, Doğanbey İlkokulu, Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi, Ella Anaokulu ve Hisar Ortaokulunu ziyaret etti. Belediye Meclis Üyesi Hasan Aksu, Belediye Başkan Yardımcısı Necdet Hacet ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü diğer okulları ziyaret ederek, öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler günü kutladılar.


Öğretmenler günü nedeniyle okullara bir dizi ziyaret gerçekleştiren Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Öğretmenlerimizin günlerini kutlayarak sohbet etti ve çeşitli hediyeler verdi.


Öğretmenler ile bir araya gelen Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, bir gün için değil her gün öğretmenlerin yanında olduklarını ifade ederek, öğretmenlerin toplumdaki yerine ve önemine değindi.


Öğretmenliğin bir meslek olmadığı bir yaşam biçimi olduğunu belirten Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, “Aslında her gün her saat öğretmenlerimizi hatırlamamız gerekir. Öğretmenlerimizle bir araya gelip sohbet edip sorunlarını dinleyip onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışıyoruz. Destek olabileceğimiz konularda elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyoruz. Bu vesileyle Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, görevi başında şehit düşmüş, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi saygıyla ve rahmetle anıyor, tüm öğretmenlerimizin “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Onlara çok şey borçluyuz.” dedi.

 

 


Yayınlanma Tarihi : 1 Ocak 1970
Okunma Sayısı : 317
reklam yan
Nöbetçi Eczane
SUGAR CHEF
Günlük Kurlar