Fulya Diş Kliniği Avrupa’ya açılıyor


Fulya Diş Kliniği Avrupa’ya açılıyor

 


Tekirdağ’da hizmet veren Özel Fulya Diş Kliniği sağlık turizmi açısından önemli adımlar atarak Viyana’da ayda bir diş sağlığı üzerine konferanslar düzenliyor. Kliniğin sahibi Diş Hekimi İsmail Sel liderliğinde gerçekleşen konferanslarda sağlığın yanı sıra başta Tekirdağ olmak üzere Trakya Bölgesi hatta Türkiye’nin tanıtımı da yapılıyor.

 

Tekirdağ’da diş sağlığı üzerine son teknolojik güncellemeleri de takip ederek kaliteli bir şekilde hizmet veren Fulya Diş Kliniği sağlık turizmi belgesini aldıktan sonra ilk olarak temsilcilik ofisini Viyana’ya açtı. Konuyla ilgili detaylı açıklama yapan Diş Hekimi İsmail Sel, “Biz sıradan bir diş kliniği olmayı hiçbir zaman amaçlamadık. Bu yüzden de bir adım atarken hep daha ilerisini ve en iyisini hedefledik. Sağlık turizmi bizim çok önem verdiğimiz bir konu. Bu yüzden de belgemizi aldıktan sonra ilk iş olarak Viyana’ya temsilcilik ofisimizi açtık. Orasıyla şirket çalışanımız Esra Ece ilgileniyor. Ben ve Diş Hekimi Mustafa Sel ayda bir Viyana’ya giderek bilgilendirme konferansları veriyoruz. İlgi çok güzel. Viyana’da bulunan çeşitli Türk dernekleri bizi asla yalnız bırakmıyorlar. Biz orada sadece diş şöyledir, böyledir demiyoruz. Hatta biz çok güzel dişler yaparız gibi cümlelerde kullanmıyoruz. Çünkü bunların altı çok boş. Biz orada diş sağlığını anlatırken kliniğimizi tanıtıyoruz, Tekirdağ’ın güzelliklerini fotoğraflarla gösteriyoruz, bölgemizi hatta ülkemizi tanıyoruz. Bu manada yaptığımız iş gerçekten çok önemli. Çünkü gerek Trakya Bölgesi’nin gerekse ülkemiz adına tanıtımının öneminin de farkındayız.” dedi.

 

Hem Tekirdağ’da hem de yurt dışında yeni noktaların da açılacağını müjdeleyen Diş Hekimi İsmail Sel, “Çok yakında kentimizde yeni bir şube ile hizmete devam edeceğiz. Aslında çok daha önce hizmete sokmayı planlıyorduk fakat ne yazık ki ülkemizde prosedür işleri tahminen çok daha uzun sürüyor. Yeri gelmişken Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Mahmut Şahin’e de teşekkür etmek isterim. Çünkü yavaşlamaya neden olan bu prosedür işlerinde bize fazlasıyla destek oldu. Samimiyeti ve desteği için kendisine minnettarız. Yurt dışında da temsilcilik noktalarımızı açmaya devam edeceğiz. 14 Şubat 2020 tarihinde Frankfurt’ta temsilcilik ofisimizin açılışını yapacağız. Bu anlamda da bize desteklerini esirgemeyen Yetkin Özer beyefendiye çok teşekkür ederiz. Temsilcilik açtığımız noktaları seçerken Türklerin yoğun yaşadığı yerler olmasına dikkat ediyoruz. Ayrıca örneğin Viyana’da bir şey duyulduğunda her yeri etkiler bu. Çünkü Avrupa’nın önemli noktaları buralar. Ayrıca Viyana’da bir gazetede haftalık diş sağlığı üzerine köşe yazıyorum. Bizler işini çok seven, bunu yaparken de en iyisini ortaya koymaya çalışan diş hekimleriyiz. Şehrimize, ülkemize katkı sağlamaya çalışmak ise bizi ayrıca mutlu ediyor.” dedi.   

 


Yayınlanma Tarihi : 1 Ocak 1970
Okunma Sayısı : 354
reklam yan