O FİLM EKİBİNDEN DERNEKTE TOPLANTI


O FİLM EKİBİNDEN DERNEKTE TOPLANTI

 


Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkan Başkan Necmi Işıksal ve Yönetim Kurulu Üyeleri beraberinde dernek binasında ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyorlar. Dernek yönetimi bu anlamda senaryosunun tamamının Tekirdağ’da çekilmesi özelliğiyle ilk olan ‘Seninle Güzel’ filminin yönetmen ve oyuncu kadrosunu ağırladı.


Filmin yapımcılığını AR Medya, yönetmenliğini Banu Kaptanoğulları, başrolleri ise Merve Altınkaya ve Bülent Çetinaslan paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Seda Kement, Ali kemal Aydın, Sevda dalgıç, Gaye Yılmaz, Arda Eroğlu, Osman çengel, Seda Aktuğlu, İpek Yükçü, Teoman ayık gibi isimler bulunuyor. Ayrıca sürpriz konuk oyuncu isimlerinde dahil olacağının altı çizildi.

Tekirdağ basınıyla böylesine önemli Gazeteciler Dernek Binası’nda bir araya geliyor olmaktan son derece memnun olduklarını belirten Yönetmen Banu Kaptanoğulları, “Tekirdağ’da çok güzel manzara görüntüleri var. biz görünce çok beğendik ve bu toprakları değerlendirmek istedik. Hatta İstanbul’a bizlere bu kadar yakında böyle güzel manzaraların olduğundan habersiz olduğumuza üzüldük diyebilirim. Senaryoma çok güveniyorum. Trakya’da geçtiği için çekimler eğlenceli bir film beklentisi olanlara söylüyorum benimki tam bir aşk hikayesi ve dram yüklü bir hikaye izleyicilerimizle buluşacak. İddialıyım ve diyorum ki ben yenisini yazana kadar en güzel aşk hikayesi budur. Ben çok heyecanlıyım, ekibim çok heyecanlı. Aramızda nefis bir uyum yakaladık. Bu işimize de elbette yansıyacak. Zaten galayı da yine Tekirdağ’da yapacağız. İsteriz ki bizim filmimiz bu şehre uğur getirsin ve yeni filmlere de ev sahipliği yapsın hatta ve hatta keşke bu şehrin de bir film festivali olsa diyoruz. Burada olmaktan ve sizlerle tanışmış olmaktan çok mutlu olduk, bizi dernek binanızda ağırladığınız içinde ayrıca teşekkür ederiz.” dedi.  

Toplantı soru cevap şeklinde sonlandı.

 


Yayınlanma Tarihi : 1 Ocak 1970
Okunma Sayısı : 204
kiremitçiler