EKONOMİNİN KALBİ TEKİRDAĞ’DA ATACAK!


EKONOMİNİN KALBİ TEKİRDAĞ’DA ATACAK!

 

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, ‘Reel Sektör&Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı’ ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Cengiz Günay konuyla ilgili şu şekilde konuştu: “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Türkiye Bankalar Birliği (TBB) reel sektör ile mali sektör arasındaki diyaloğun güçlendirilmesi, sorunların ve önerilerin paylaşılması amacıyla seçilen belirli şehirlerde Oda ve Borsalarımızla ortak toplantılar düzenlenmeye başlanmıştır.

 

Bu kapsamda 24 Aralık 2018 Pazartesi günü Tekirdağ'da TOBB Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu, TBB Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Sayın Hüseyin Aydın ile TBB Yönetim Kurulundaki Bankaların (İş Bankası, Garanti Bankası, Akbank, Yapı-Kredi, HalkBank, VakıfBank, TEB, ING, Eximbank, OdeaBank, ŞekerBank, CitiBank)  Genel Müdür veya Genel Müdür Yardımcılarının katılımıyla Ramada Otel’de saat 16:00'da istişare toplantısı düzenlenecektir.

 

Söz konusu toplantıya, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale, Edirne il ve ilçelerinde yer alan Oda/Borsaların Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Meslek Komite Üyeleri, Organize Sanayi Bölgeleri Yöneticileri katılacak olup, üyelerimizi, üreticilerimizi, iş insanlarımızı toplantıya davet ediyorum. Böylesine önemli bir toplantının Tekirdağ’da yapılmasından dolayı başta TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Sayın Hüseyin Aydın’a ve organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, şehrimiz, bölgemiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.”


Yayınlanma Tarihi : 20 Aralık 2018
Okunma Sayısı : 226
reklam yan
Nöbetçi Eczane
SUGAR CHEF
Günlük Kurlar