EĞİTİM SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Tekirdağ Sınav Kurs (FCY Eğitim Hizmetleri ve Yayıncılık A.Ş.), Doğru Cevap (Adem Okur) ve Kavram Özel Öğretim Kursları (Tekirdağ Rehber Dershane Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.) arasında eğitim sözleşmesi imzalandı. Gerçekleşen imza törenine Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Levent Yıldırım ve Doğukan Dere  katıldı.

Söz konusu imzalanan protokollere göre; Tekirdağ Sınav Kurs, Doğru Cevap ve Kavram Özel Öğretim Kursları arasında Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası çalışanlarının ve yakınları ile üyelerinin çocukları 2021-2022 eğitim öğretim döneminde indirimli olarak eğitim ve öğretim imkânından faydalanacaklardır. Söz konusu kurslara kayıt yaptırılması halinde liste fiyatı üzerinden 2021-2022 eğitim öğretim dönemine ait taksitli ödemelerde %20, peşin ödemelerde ise %25 eğitim indirimi yapılacaktır.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, indirim anlaşmalarının üyelerimize hayırlı olmasını dileyerek Tekirdağ Sınav Kurs, Doğru Cevap ve Kavram Özel Öğretim Kursları yetkililerine teşekkür etti.

 

 

Yayınlanma Tarihi : 2021-6-8 15:38:20
Okunma Sayısı : 117
reklam yan