DERNEK VE STK’LARLA İŞBİRLİĞİNE DEVAM


 “DERNEK VE STK’LARLA İŞBİRLİĞİNE DEVAM”

 

 

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçedeki tüm dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içerisinde vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşım içerisinde olduklarını söyledi.


Muharip Gaziler Derneği Marmaraereğlisi Şube Üyesi Gaziler ve Atatürkçü Düşünce Marmaraereğlisi Şube Başkanı Suzan Coşkun Demirhan dernek üyeleri ile birlikte Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ı ziyaret ederek yeni belediye hizmet binasının ve Başkanın yeniden aday gösterilmesini tebrik ederek başarılar diledi.


Dernek ve STK’larla işbirliği içerisinde olan bir yönetim anlayışı benimsediklerini dile getiren Başkan Uyan, “Bugüne kadar yürüttüğümüz çalışmaları STK’lar, muhtarlarımız, dernek ve odalarımız ile işbirliği içinde gerçekleştirdik. Bundan sonra da işbirliği içerisinde aynı çalışma anlayışımızı devam ettireceğiz. İlçemizde yapılması planlanan termik santrale karşı tüm dernekler ve sivil toplum kuruluşları birlik oldu. Çevre ve insan sağlığı için duyarlılığımızı sürdüreceğiz. Ayrıca gazilerimizin ve engellilerimiz adına atılan her adımın destekçisi olduk. Ortak projeler yürütme konusunda daha önce olduğu gibi her zaman hazırız. Tarih ve turizm cenneti ilçemizi seven ve ilçemizin gelişmesi için çalışan herkesle işbirliği içinde olmaya devam edeceğiz.” dedi.


Ziyarette ayrıca, ADD Marmaraereğlisi Şube Başkanlığı organizasyonuyla Marmaraereğlisi Belediyesi’nin desteğiyle ilçede sahnelenecek Efsane Kuru Fasulyeci isimli tiyatro oyunu için görüş alışverişinde bulunuldu.


Yayınlanma Tarihi : 1 Ocak 1970
Okunma Sayısı : 118
kiremitçiler