Dermaform’a 15. yılında anlamlı ödül

İstanbul’da Macka’s ev sahipliğinde düzenlenen yaşam ve güzellik ödül törenine Tekirdağ’ın gözde güzellik merkezi olan Dermaform Estetik Vıp Güzellik Merkezi katılım sağladı. Törenden Dermaform Tekirdağ’ın en başarılı güzellik merkezi ödülünü kazanarak döndü.

Bu yıl ikincisi düzenlenen yaşam ve güzellik ödül törenine Türkiye’nin her şehrinden katılım mevcuttu. Her şehirden birer tane seçilmiş güzellik merkezleri ödüllerini büyük bir heyecanla aldılar.

Tekirdağ’da tam olarak 15 yıldır büyük titizlik ve özveri ile işini icra eden Dermaform Güzellik Merkezi sahibesi Mükerrem Ogan şehrin en başarılı ve en kaliteli merkezi ödülüne layık görüldükleri için çok mutlu olduklarının altını çizdi. 15. yıllarını böylesi önemli bir ödül ile taçlandırdıklarından dolayı gurur duyduklarını ifade eden marka isim Mükerrem Ogan duygularını şu şekilde ifade etti: “Bu işe tamamen kendi tırnaklarım ile başlayıp yolumu öyle kat ettim. Yolum hiçbir zaman kolay olmadı. Takıldığım da çok oldu ancak hiçbir zaman pes etmedim. Her zaman eğitim, kalite, temizlik ve doğru hizmeti sunmaya gayret gösterdim. Hiçbir şey hızla gelişmedi ama ben sabırla işimi yaptım. 15. yıl bu yıl ve böylesi bir ödül ile taçlandırılmış olmak gerçekten çekilen her zahmete değdiğini gösteriyor. Bizler buna layık olarak aynı hassasiyet ve ciddiyetle işimizi yapmaya devam edeceğiz. Bu ödülü bize layık gören herkese çok teşekkür ederiz. En büyük teşekkürü ise bizleri tercih eden misafirlerimize borç biliriz.”      

Yayınlanma Tarihi : 2021-7-9 16:35:13
Okunma Sayısı : 190
reklam yan