SEVİLEN İŞ ADAMI CİNAYET KURBANI


SEVİLEN İŞ ADAMI CİNAYET KURBANI

 


Tekirdağ’ın sevilen iş adamlarından müteahhit ve aynı zamanda kafe işletmecisi Bülent Gören’in vahşi bir cinayete kurban gittiği öğrenildi. Gören’den 8 aydır haber alınamıyordu.


Tekirdağlı iş adamı Bülent Gören 8 ay önce esrarengiz bir biçimde ortadan kayboldu. Herkesin yurt dışında olduğunu düşündüğü Gören’in vahşi bir cinayete kurban gittiği ve Babaeski’nin Nadırlı köyü’nde bir evin bahçesine gömülü olduğu ortaya çıktı.


Yakınlarını şüphelenmesi üzerine polise başvurması ile ortaya çıkan cinayetin detayları da gündeme geldi. İddiaya göre Bülent Gören’in eşi, onun sevgilisi ve sevgilisinin kardeşi tarafından tasarlanarak öldürüldüğü bilgisine ulaşıldı.


Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Cinayet Masası dedektifleri tarafından yapılan soruşturma sonrası Bülent Gören’in eşinin çelişkili ifadesinden yola çıkıldı ve vahşi cinayet kısa sürede çözüldü.


Cinayet zanlısı üç kişi emniyet ekipleri tarafından gözaltına alındı. Soruşturma sürüyor. Bülent Gören’in cansız bedeni ise gömüldüğü yerden çıkarılarak önce İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Gören’in cenazesi 1 Kasım Cuma günü kılınan öğle namazının ardından toprağa verildi.


Yayınlanma Tarihi : 1 Kasım 2019
Okunma Sayısı : 214
reklam yan