CİNNET: 1 ÖLÜ 3 YARALI


CİNNET: 1 ÖLÜ 3 YARALI

 

 

 

 

Tekirdağ merkez Süleymanpaşa ilçesinde meydana gelen olayda bir kişi yaşamını yitirdi. 3 kişi ise çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar tedavi için Tekirdağ Devlet Hastanesine kaldırıldı. Cinayet zanlısı ise Polisin kovalamacası sonrası etkisiz hale getirildi.

 

 

Edinilen bilgiye göre Tekirdağ merkez Süleymanpaşa ilçesi Yavuz mahallesinde pisikolojik rahatsızlığı olduğu iddia edilen bir kişi Tintinpınar caddesi üzerinde bir kahvehaneye girerek elindeki bıçaklar bir kişiyi yaraladı.

 

Çıkan arbedede aynı kahvehanede bulunan avukatı da bıçakla yaralayan 55 yaşındaki İ.Y. daha sonra olay yerinde kaçtı. İhbar üzerine olay yerine gelen polisle tartışan zanlı bu esnada polislerden birini de yaraladı. Cadde üzerinde bulunan bir apartmanın en üst katına kadar çıkan zanlı bir dairelini kapısını çaldı.

 

 

Kovalamaca sonucu daire kapısında sıkışan 55 yaşındaki zanlı kapıyı açmak zorunda kalan İsmail Şentürk’e saldırdı. Boğazından ve vücudunun çeşitli yerlerinde bıçak darbeli asal Şentürk olay yerinde yaşamını yitirdi.

Burada polis tarafından etkisiz hale getirilen zanlı Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

 

Olayın nasıl çıktığı ve nedenlerini araştıran polis geniş çaplı soruşturma başlattı. 


Yayınlanma Tarihi : 11 Haziran 2019
Okunma Sayısı : 66
kiremitçiler