YENİ TOPLANTI MERKEZİ OLDU


YENİ TOPLANTI MERKEZİ OLDU

 


Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği’nin kahvaltı davetine CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü aynı zamanda Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ İl Başkanı Mehmet Ali Işıkgör ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meslicisi Başkan Vekili Münir Karaevli iştirak etti.


Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği, büyük hassasiyet ve özenle tadilat yaptıkları dernek binalarında ilk davetlerini verdiler ve kentin önemli isimleriyle kahvaltı masasında buluştular. Kahvaltının ardından konferans salonuna geçilerek başta Milletvekiller Faik Öztrak ve İlhami Özcan Aygun’a, Başkan Kadir Albayrak ve İl Başkanı Mehmet Ali Işıkgör’e hem yerele hem de ulusala dair sorularını yönelttiler.

Son derece verimli geçen toplantının moderatörlüğünü dernek başkanı Necmi Işıksal üstlendi. Faik Öztrak ve Necmi Işıksal yereli ve Türkiye çapını değerlendirdiler. Sonrasında uzun bir süre soru cevap şeklinde toplantı tamamlandı.


Yayınlanma Tarihi : 1 Ocak 1970
Okunma Sayısı : 165
reklam yan