CAMİLER SÜREKLİ DEZENFEKTE EDİLİYOR

Süleymanpaşa Belediyesi, küresel bir tehdit olma özelliğini koruyan Korona virüsü salgını ile mücadelesini taviz vermeden sürdürüyor. Belediyeye bağlı ekipler tarafından düzenli olarak hastane, ve camilerde dezenfeksiyon çalışması gerçekleştiriliyor.

Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Korona virüsü salgını ile mücadele kapsamında, Cuma namazlarını eda etmek isteyen vatandaşların sağlığı ve güvenliği açısından, Perşembe günü merkez mahallelerdeki camilerde dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirildi.

HASTANELER DÜZENLİ OLARAK ARINDIRILIYOR

Hem sağlık çalışanları hem de hastanelerden yararlanan vatandaşların korunması amacıyla düzenli olarak devlet hastaneleri ve NKÜ Araştırma Hastanesi’nde gerçekleştirilen dezenfeksiyon çalışmalarına devam edildi.

Ayrıca Süleymanpaşa sınırları içinde yer alan ceza infaz kurumlarında da arındırma işlemleri gerçekleştirildi.

VATANDAŞLARA TEMİZLİK, MASKE, MESAFE HATIRLATMASI

Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada, çalışmaların salgın tehdidi tamamen ortadan kalkana kadar aynı titizlikle sürdürüleceği bildirilirken, vatandaşlara maske kullanımı, kişisel hijyen ve sosyal mesafe kurallarına hassasiyet göstermeleri konusunda hatırlatmada bulunuldu.

Yayınlanma Tarihi : 2020-10-23 17:39:24
Okunma Sayısı : 332
reklam yan
Nöbetçi Eczane
YOTUBE
Günlük Kurlar