BOLU KAMPI NOTLARI

Tekirdağ Merkez Süleymanpaşa İlçesi Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeni ile ilçede bulunan bazı gazetecileri ve gazete sahiplerini Bolu Abant’a götürerek iki gün kamp yapmalarını sağladı.

Tekirdağ merkezden hareket eden gazeteciler ilk günü dinlenerek geçirirken yüksek rakımlı bölgede temiz havanın ve Abant gölünün tadını çıkardı. İkinci gün ise kısa bir Mudurnu gezisinin ardından gölbaşında yenilen öğle yemeğinin ardından akşam saatinde ise yaklaşık 2,5 saat süren bir toplantı gerçekleşti.

Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in yanı sıra toplantıya Başkan Yardımcısı Gökhan Saygı, Birim müdürlerinin tamamı da katıldı.

Başkan Yüksel burada yaptığı kısa anlatımda bugüne kadar yapılan çalışmaları aktarırken önümüzdeki dönem kent için düşündüğü projeleri de ortaya koydu. Başkan genel seçime kadar bazı projelerin biteceğini söylerken, yerel seçimlere kadar da önemli projelerle Süleymanpaşa için bir adım daha atılacağını ifade etti.

Toplantıya katılan gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Başkan Yüksel yakın gelecek planları içinde milletvekilliği olmadığını söyledi. Başkan bir dönem daha Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı için çalışacağını bildirdi.

Aynı kampa Süleymanpaşa ilçesi muhtarları da ikinci gün katılım gösterdi. Muhtarlarla toplantı ise gece geç saatlere kadar sürerken Başkan Yüksel ve Başkan Yardımcısı Saygı daha sonra Ankara’ya hareket etti.

İki günlük Bolu kampında gazeteciler otelin çeşitli aktivasyonlarından yararlanırken seçim öncesi iyi bir enerji de depolamış oldular.

Sonuç olarak Cüneyt Yüksel siyaset ve yerel yönetim adına ne gerekiyorsa hepsini yapıyor. Kim nasıl değerlendirir bilemeyiz ancak Başkan Yüksel’in bu tür girişimleri her seferinde kendisine bir ‘artı’ daha yazıyor. Kent adına önemli adımlar atan Başkan Yüksel ve ekibini kutluyoruz.

Yayınlanma Tarihi : 2023-1-11 16:41:50
Okunma Sayısı : 374
reklam yan