MASKE ÜRETİMİNE GEÇTİ


MASKE ÜRETİMİNE GEÇTİ

 


 

Tekirdağ merkez Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel korona virüs tedbirleri kapsamında bir süre önce maske alımı için birçok firma ile görüşmeler yapmış ancak karşısına çıkan fiyat karşısında şaşırmıştı. Başkan çözünü Halk Eğitim Merkezi’nde buldu.


Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşa Belediye Başkanı yaptığı hizmetlerin yanı sıra son günlerde ülkemizin tehdit eden korona virüse karşı tedbirlerini de alıyor. Belediye personeli ile birlikte ciddi şekilde salgın için mücadele veren Başkan Yüksel bir taraftan da maske alımı için harekete geçmişti.

 

FAHİŞ FİYAT

Başkan Cüneyt Yüksel yaptığı girişimler sonucu maske almak için harekete geçerken bir anda 60 kuruşluk maskenin 6 liradan karşısına çıkmasına da daha fazla dayanamayarak isyan etti. Hemen İl Milli Eğitim Müdürlüğü  ile görüşerek protokol imzalayan Başkan Yüksel Halk Eğitim Merkezi ile ülkede bazı belediyelerin yaptığı gibi anlaşarak maliyeti düşük, kalitesi yüksel maske üretimine başladı. Başkan malzemeleri kendisi temin edecek.

Bu çalışmayı sosyal medya hesabından videolu ve fotoğraflı olarak paylaşan Cüneyt Yüksel’in bugünden itibaren üretilen maskeleri de dağıtıma başlayacağı açıklandı.


 

 


Yayınlanma Tarihi : 1 Ocak 1970
Okunma Sayısı : 1489
reklam yan