BAŞKAN SAZI ELİNE ALDI


BAŞKAN SAZI ELİNE ALDI

 


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak iç işlerindeki atamaların ardından 1 Ekim itibariyle yeni bir çalışma sistemine geçtiklerini aktardı. Artık her gün iki genel sekreter yardımcısı ve iki daire başkanı ile dört ilçede yerinde hizmet verecek.


Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Kadir Albayrak’ın talimatıyla ilçelerde çalışmalara daha aktif devam edecek. Her gün iki genel sekreter yardımcısı ve iki daire başkanı 4 ayrı ilçede yerinde hizmet verecek. Başkan Albayrak, “Bu açılımla birlikte büyükşehir belediyesi olarak kentte daha aktif rol alacağız” dedi.

Yapılan bu düzenleme ile birlikte ilgili daire ile ilçede yaşanan sorun ve görüş önerileri yerinde tespit edilecek ve anında çözüm önerisi üretilecek. Böylece aktif bir çalışma ile zaman kazanılarak hizmetler ilçelere daha çabuk ulaşacak. Başkan Kadir Albayrak, “Daha önce de açıklamıştık. 1 Ekim 2019 tarihinden itibaren büyükşehir daha aktif bir çalışma sistemi içine girecek demiştik. Şimdi o planlama çerçevesinde ciddi adımlar attık. 11 ilçemizde büyükşehir hizmet binalarında olacak genel sekreter yardımcıları ve daire başkanları bir anlamda nöbetleşe her ilçede görev yapmış olacaklar. Böylece o ilçeler büyükşehir çalışmalarından daha aktif faydalanacaklar” diye konuştu. Bu çalışmaların bir kısmına TESKİ yönetiminden de katılım sağlanacak.


Yayınlanma Tarihi : 1 Ekim 2019
Okunma Sayısı : 107
reklam yan