Başkan Yüksel karla mücadele çalışmalarını yerinde inceledi

Ergene ve çevresini etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mesai kavramı gözetmeden gece boyu çalışma yaparak tuzlama ve kar küreme çalışması yaptı. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel de çalışmaları yerinde inceledi.

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri iş makinelerinin de desteği ile Ergene ve çevresini etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle tedbir alarak gece boyu titiz bir çalışma yürüterek vatandaşların herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için mesai kavramı gözetmeden çalışma yaptı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel de ekiplerin çalışmalarını yerinde inceleyerek hem bilgiler aldı hem de kolaylıklar diledi.

Ergene halkının herhangi bir olumsuzluk yaşamaması adına Meteoroloji Genel Müdürlüğü ile Afet ve Acil Durum (AFAD) Genel Müdürlüğünün uyarılarını dikkatle takip ediyoruz ve gereken tüm önlemleri alıyoruz. Ekiplerimiz mesai kavramı gözetmeden çalışma yapıyor. Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için yollarda herhangi bir problemle karşılaşmamaları için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. 

Yayınlanma Tarihi : 2024-2-1 17:53:36
Okunma Sayısı : 280
kiremitçiler