ATÖLYEDE YENİLENİYORLAR


ATÖLYEDE YENİLENİYORLAR

 

 

TESKİ Genel Müdürlüğü İkmal bakım ve onarım şube müdürlüğü personelleri, kurum bünyesindeki araçların bakım ve onarımını yaparak güvenli bir şekilde trafikte kullanılmasını sağlıyor.

 

Tekirdağ il genelinde çalışmalarına devam eden TESKİ, araçların bakım ve onarımlarını düzenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arızalanan araçların motor rektifiyesi, şase, yürür aksamlarının tamiri ve diğer arızaları alanında uzman TESKİ personeli tarafından yapılmaktadır. İkmal bakım ve onarım atölyesini ziyaret ederek revizyonu tamamlanan araçları inceleyen TESKİ Genel Müdür Vekili  Dr. İbrahim İçöz yaptığı açıklamada; yapılan bu çalışmalar sayesinde trafikte kullanılamayan araçlar tekrar hizmete alınarak Tekirdağ il genelinde altyapı çalışmalarında kullanılmaktadır dedi.

 

Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren TESKİ Genel Müdür Vekili Dr. İbrahim  İçöz, Elektrik makine ve malzeme ikmal dairesi başkanı Hakan Atakan, İkmal bakım ve onarım şube müdürü Boran Karabağ ve  emeği geçen teknik personele teşekkürlerini iletti.

 


Yayınlanma Tarihi : 1 Ocak 1970
Okunma Sayısı : 111
kiremitçiler