ALİ MİRAN DÜNYAYA GÖZLERİNİ AÇTI

Tekirdağ’ın en çok tercih edilen, işini son derece profesyonellikle yapan, kentin marka kuaförü olarak andığı Sabri Çalışkan Cut Color Club’ın sahibi Sabri Çalışkan ve eşi Sena Çalışkan ilk kez anne baba olma heyecanını tattılar.

Usta kuaför Sabri Çalışkan ile Sena Çalışkan özel bir hastanede 16 Nisan 2021 tarihinde, Ali Miran adını verdikleri minik oğullarına sağlıklı bir şekilde kavuştular.

Çalışkan çifti 9 aydır büyük bir mutluluk ve heyecan duygusuyla bebeklerinin dünyaya sağlıklı gelişlerini beklediklerini, bu uzun bekleyişin dahi çok keyifli olduğunun ve  nihayetinde kavuşmanın en güzel halini yaşadıklarının altını çizdiler.

İlk kez yaşadığı hamilelik serüvenin ardından oğlu Ali Miran’ı kollarına alarak annelik duygusunu yaşayan Sena Çalışkan, “Duygularımızı ifade etmekte gerçekten çok zorlanıyoruz, 9 aydır bu anı bekliyoruz ve şimdi oğlumuz sağlıkla kucağımızda. Çok mutluyuz. Bu süreçte bizi yalnız bırakmayarak hep destek olan kıymetli aile büyüklerimize, sevgili eşime ve değerli doktorumuza çok teşekkür ederim.” dedi.

Tekirdağ’ın başarılı kuaförü Sabri Çalışkan ise eşinin heyecanına ortak olarak, “Oğlum Ali Miran’ın ailemize katılmasından son derece mutluyuz. Dünyanın en güzel duygusunu yaşıyorum. Babalık duygusunu bana tattırdığı için kıymetli eşim Sena Çalışkan’a çok teşekkür ediyorum. Arayan, soran, mesaj atan herkese sonsuz sevgiler.” dedi. 

Bizler de Pusula Gazetesi ailesi olarak dünyaya gözlerini açan minik bebeğe sağlıklı, mutlu, güzel bir ömür dileyerek “Hoş geldin Ali Miran” diyoruz.

       

 

Yayınlanma Tarihi : 2021-4-22 15:06:12
Okunma Sayısı : 294
reklam yan