ALBAYRAK’TAN SERİ ZİYARETLER

Her fırsatta halkın arasında olmayı seven ve vatandaşlar tarafından da sevilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak korona günlerinde de yoğun temposundan bir şey kaybetmedi. Albayrak ziyaretler ve yapılan işleri inceleyerek çalışmaları kontrol ediyor.

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak korona günlerinde çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Yoğun gündemine rağmen her fırsatta vatandaşlarla birlikte olmaya çalışan Başkan Albayrak geçtiğimiz günü de ziyaretlerle geçirdi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak hayırsever öğretmenlerden Mediha Tetikol’un cenazesine katıldı. Başkan Albayrak daha sonra Muratlı Belediye Başkanı’nı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Buradaki temaslarını tamamlayan Albayrak Ergene ilçesinde devam eden asfalt serim çalışmalarını kontrol etti ve yetkililerden bilgi aldı.

Kentin her noktasına hizmet götürmeye çalıştıklarını her fırsatta belirten Başkan Albayrak daha sonra Ergene Belediye Başkanını makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulurdu.

Başkan Albayrak yaptığı bu ziyaret ve incelemeleri sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Yayınlanma Tarihi : 2020-5-13 23:11:15
Okunma Sayısı : 1900
reklam yan