ADAM YAPTI BE

Tekirdağ’da yıllardır yapılmayan ve vatandaşın hep görmek istediği tabloyu Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel gerçekleştirdi. Başkan Yüksel kentteki siyasi parti temsilcilerini bir araya getirerek yapılan çalışmalarla ilgili istişarede bulundu.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel Siyasi Partilerin il ve ilçe başkanlarını davet ederek kentsel dönüşüm ve belediye çalışmaları ile ilgili gelinen noktayı aktardı. Başkan Yüksel yapılan bu çalışmalarla ilgili eleştiri ve katkıları da alarak verimli bir toplantının gerçekleştiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Kenti birlikte yönetmek adına önemli bir adım olarak görülen bu çalışmanın önümüzdeki günlerde de devam edeceği aktarılırken, Başkan Yüksel’in siyasi parti temsilcilerinin görüşlerini de hassasiyetle dinlediği gözlendi.

Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel aynı zamanda geçmiş dönem Tekirdağ Belediye Başkanlığı yapmış kişileri de davet ederek yapılan çalışmaları aktardı. Başkanın bu davranışı neredeyse Türkiye tarihinde ilk kez gerçekleşti. Daha önce yapılan çeşitli bölgelerdeki bu tür toplantılara katılım tam sağlanamamış olsa da Cüneyt Yüksel’in bu katılımın tam kadro sağlanmasındaki önemi bir kez daha ortaya çıktı.

Başkan’ın bu davranışı ve yaklaşımı kamuoyunda da takdirle karşılandı.

Toplantıya, Ak Parti İl Başkanı Mestan Özcan, CHP İl Başkanı Zeynel Saygın, İYİ Parti İl Başkanı Sertaş Alkaya, MHP İl Başkanı İlker Yücel, Saadet Partisi İl Başkanı Feti Pehlivan, Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı, Deva Partisi İl Başkanı Hasan Çebi, Demokratik Sol Parti İl Başkanı Mehmet Yaman, Demokrat Parti İl Başkanı Süleyman Miran, Büyük Birlik Partisi İl Başkan Vekili Bahri Demir Katılırken bu partilerin Süleymanpaşa İlçe Başkanları da aynı toplantıda bulundular.

Yayınlanma Tarihi : 2021-1-14 15:26:14
Okunma Sayısı : 4963
kiremitçiler