500’e yakın çocuk sünnet ettirildi

Çerkezköy Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelerin çocuklarına yönelik her yıl düzenlenen Sünnet Şöleni kapsamında Çerkezköy Belediyesi’ne başvuran ve sosyal yardım şartlarına uyan 500’e yakın çocuğun sünnetleri Özel Akut Polikliniği’nde ücretsiz olarak yapılmaya başlandı.

5. Sİ GERÇEKLEŞECEK

Çerkezköy Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni’ne başvuruların sona erdiğini ve yapılan sosyo-ekonomik değerlendirme sonucunda 60 aydan gün almış 500’e yakın çocuğumuzun ekonomik durumlarının sıralamasına göre tespit edildiğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çocuklarımızın sünnetleri Özel Akut Polikliniği’nde yapılmaya başlandı. Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında bu yıl Belediyemiz tarafından yaklaşık 500 çocuğumuzu sünnet ettiriyoruz. Sünnet olan tüm çocuklarımıza çeşitli armağanlar vereceğiz ve sünnet kıyafeti hediye edeceğiz. Ayrıca Ağustos ayı sonunda bu yıl 5.’sini düzenleyeceğimiz Çerkezköy Belediyesi Geleneksel Kültür ve Sanat Festivali’nde sünnet olan çocuklarımız için Sünnet Şöleni düzenleyeceğiz” dedi.

TEK TEK İLGİLENDİ

Çerkezköy Belediyesi ve Özel Akut Polikliniği işbirliği ile gerçekleştirilen Çerkezköy Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni kapsamında sünnet olan çocukları Özel Akut Polikliniği’nde ziyaret eden Belediye Başkanı Vahap Akay, Akut Polikliniği Mesul Müdürü Dr. Akif Başkurt’tan bilgi aldıktan sonra sünnet olan çocuklarımıza ve ailelerine geçmiş olsun temennisinde bulundu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Akay “Sünnet olan yavrularımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Anne ve babaları da inşallah yavrularının mürüvvetlerini de görürler” diyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Çocuklarımızın sünnetlerini steril bir ortamda, güvenli bir şekilde gerçekleştiren Özel Akut Polikliniği’ne çok teşekkür ediyorum. Tüm görevlilerin eline, emeğine sağlık” dedi.

Yayınlanma Tarihi : 2023-7-13 14:00:08
Okunma Sayısı : 1755
reklam yan