tekin bingöl, tekirdağ, chp

tekirdağ haberleri

AHLAK EREZYONU YAŞANIYOR

Ana Sayfa  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Kültür Sanat  |  Künye  |  İletişim


AHLAK EREZYONU YAŞANIYOR
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl Tekirdağ'da yaptığı açıklamada AK Parti'nin her yandan döküldüğünü söyledi. 
 
CHP İl Başkanı Recep Ökten, Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, Milletvekili Emre Köprülü, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın yanı sıra partililerin büyük ilgi gösterdiği Tekin Bingöl ziyaretinde önemli açıklamalar yapıldı. Ülke gündemindeki konulara değinen Bingöl, "14 yıllık AKP iktidarında dört tabur yok oldu. Biz topraklarımızı kaybetmemek ve bağımsızlığımız için o Şehitlerimizi verdik" dedi.
 
 
AHLAK EREZYONU
Tekin Bingöl ''AKP her bir yandan dökülüyor'' ifadesini kullanarak konuşmasına şöyle devam etti:
''Öyle bir süreçten geçiyoruz ki artık televizyonları açmak, gazeteleri elimize almaktan bile çekiniyoruz.  Türkiye 14 yıllık Akp iktidarı ile adeta bataklığa sürükleniyor. 14 yıl önce Akp tek başına iktidara geldiğinde bu ülkede terör olaylarının  sıfırlandığı, ülkede huzur ortamının olduğu Akp'li yöneticiler tarafından ifade ediliyordu. 14 yıllık Akp iktidarı sonunda Türkiye de bir üst düzey kurulunun açıkladığı gibi  dört tabur bu süre içerisinde yok oldu. Biz taburlarımızı Çanakkale'de kaybetmiştik.  Biz topraklarımızı kaybetmemek ve bağımsızlığımızı korumak adına o şehitlerimizi vermiştik. Akp iktidarı sayesinde her gün acılarımız katlanıyor. Bunun tek sorumlusu iktidardır."
 
Akp iktidarı Türkiyeyi Cumhuriyet değerlerinin içini boşaltarak ve kurucu felsefeyi yok sayan bir anlayışla ülkeyi yönettiğini söyleyen Bingöl, "AKP Türkiyeyi çağdaş medeniyetler  düzeyinden uzaklaştıran ve muhafazakar bir anlayışla yönetmeye çalışmıştır. Türkiye'de bu iktidar teröre yardım ve yataklık etmiştir ve akan kanların baş sorumlusudur. Atatürk'ün kurduğu parti CHP ülkenin gerçek sahipleri ve mirasçılarıdır. İktidar sayesinde ülke komşularımıza ticaret yapmayı geçin ziyaretlerimiz bile kapatıldı.  Biz Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Yurtta Sulh Cihanda Sulh' anlayışını benimsemiş ve o anlayışı savunan bir partiyiz. Atatürk ve silah arkadaşları bu anlayışı meydanlarda savunmuştur. Kendi sorunlarımızı kendi içimizde çözmek bizim asli görevimizdir" dedi.
 
Doğu ve Güneydoğu'da sınırın kevgire döndüğüne dikkat çeken Bingöl konuşmasında şu sözlere yer verdi:
 
KARAMAN OLAYI
"Doğu ve Güneydoğu bölgesinde sınırlarımız adeta kevgire dönmüş giren çıkan kim belli değil.  Kanlı katiller ülkede terör faaliyetlerinde bulunuyorlar. Geçmişte Akp bu ülkeyi iyi yönetmiyor denirdi ama bu ülke yönetilmiyor.  Bu ülke Akp'nin baskısı altında daha zorlu sürece götürülüyor. Karamanda kötü bir olay ortaya çıktı. Yasadışı hiç bir yasal yanı olmayan  vakfa ait bir evde cinsel taciz olayları yaşandı.  Chp'den arkadaşlarımız oraya giderek bu olayı enine boyuna işin içine siyaseti katmadan sadece vicdani duygularla o çocukları korumak  adına  olayı açığa çıkardılar. Bu olayı Akp kapatmaya çalıştır. Akp'nin her tarafı defolu ve her tarafı dökülüyor. En zayıf olan yanları açığa çıktı. Bu ülkede 14 yıldır iktidar olan parti, 14 yıldır ülkeyi ahlaki erezyonun içine sürekledi'' diye konuştu.
Yapılan basın toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan Tekin bingöl daha sonra parti üyeleri ile Yılmaz İçöz sahnesindeki toplantıya geçti.
 
 
 
Okunma Sayısı : 1699
Yapılan Yorumlar
 • EREĞLİ'NİN ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR
  Marmaraereğlisi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü araç filosuna yeni bir figüre tanzim makinesi daha eklendi.
 • GENÇ HEYKELTRAŞLAR
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Bisanthe Taş Heykel Sempozyumu, yeni bir etkinlikle genişlemeyi sürdürüyor.
 • İşkur’dan istihdam garantili kurs
  İŞKUR düzenleyeceği kurs ile hem meslek sahibi hem de iş sahibi yapmayı amaçlıyor. Başvurular 28 Mayısta başlayıp 1 Haziran’da son bulacak.
 • 25 KİRAZ ÜRETİCİSİ 1.LİK İÇİN YARIŞIYOR
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi işbirliğinde düzenlenen 54. Tekirdağ Uluslararası Kiraz Festivali kapsamında düzenlenecek Kiraz Yarışması için kiraz bahçeleri jüri tarafından incelenmeye başlandı.
 • ÜÇ EKİP DAHA
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi bir yandan yol yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken bir yandan da bozulan yollar için kurduğu tamirat ekipleriyle bakım ve onarım çalışmalarını arttırdı.
 • ÇERKEZKÖY’DE BÜYÜK BİR SORUN HALLEDİLDİ
  TESKİ Genel Müdürlüğünün yaptığı proje sayesinde Çerkezköy ilçesinin atıksuyu atıksu arıtma tesisine iletiliyor.
 • MALKARA ÇİÇEK AÇTI
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı'nın, Kırsal Turizmi Geliştirme Projesi kapsamında yürüttüğü Köylerimizi Güzelleştiriyoruz çalışması adı altında, 24 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 10.00’da Elmalı Mahallesinde “Çiçek Dikim Etkinliği” gerçekleştirildi.
 • BÖLGE 2.Sİ OLDULAR
  Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm takımı Kırklareli’nde düzenlenen Bölge Şampiyonası’ndan madalya ile döndü.
 • ŞEHİT ve GAZİ AİLELERİNE İFTAR
  Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • TASARRUFU RESİMLERLE ANLATTILAR
  TREDAŞ’ın “Aydınlık Bir Şehir, Işıldayan Bir Nesil” temalı Resim Yarışması’nın sonuçları açıklandı. Birinciliği Edirne’den Hamit Öztürk Kazandı. Dereceye giren çocuklar, çizdikleri resimlerle enerji tasarrufu yapmanın en güzel örneklerini sundu.
 • KAVAKDERE’YE İKİNCİ TEMEL
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çerkezköy Kavakdere Islahı 1. Etap bitişi ve 2. Etap temelinin atılması münasebetiyle bir tören düzenledi.
 • ÖZTRAK’TAN ACİL ÖNLEM ÇAĞRISI
  Türk Lirası dolar karşısında bir gecede 10 kuruş değer kaybetti. TL’nin serbest düşüşe geçtiğini ve Türkiye ekonomisinde ani duruş riskinin giderek belirginleştiğini ifade eden CHP’li Öztrak, ekonomide alınması gereken acil tedbirleri şöyle sıraladı:
 • HEDİYE YAĞMURU
  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Tekira AVM’de birbirinden özel hediyeler sahiplerini buldu.
 • Festival çadırlarını yerli esnaf belirleyecek
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, 54. Tekirdağ Uluslararası Kiraz Festivali kapsamında kurulacak çadırların yerli esnafımız tarafından belirleneceğinin müjdesini verirken Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın ile protokol imzaladı.
 • BESTE YARIŞMASI
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, ülkemizin kültür ve sanat yaşamına katkıda bulunmak amacıyla, dünyaca ünlü Devlet Sanatçımız piyanist Gülsin Onay adına, solo piyano parçalarını içeren bir beste yarışması düzenleyecek.
 • ASFALT SEFERBERLİĞİ
  Marmaraereğlisi Belediyesi asfalt sezonunun açılması ile birlikte vakit kaybetmeden başlattığı sıcak asfalt harekâtını tüm hızıyla sürdürüyor.
 • ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR
  Marmaraereğlisi Belediyesi, ilçede yol yapım ve onarımını daha hızlı yapabilmek amacıyla Fen İşleri Müdürlüğü araç filosuna bir adet kombine sathi kaplama aracı daha ekledi.
 • TESKİ’DEN ÇORLU VE ERGENE İLÇELERİNE BÜYÜK ALTYAPI YATIRIMI
  Çorlu ve Ergene ilçelerimiz için oldukça önemli bir yatırım olan
 • Onlar bizim çocuklarımız fark etseniz de fark etmeseniz de!
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Toprak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Trakya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi işbirliğinde
 • Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ihlamurlara Can Veriyor
  Kırsal kalkınma ve tarımsal üretime en fazla destek veren yerel yönetim kurumu olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi,
Tekirdağ'da yerel seçimlerde hangi partiye oy verirsiniz?
    Ak Parti
    CHP
    MHP
    İYİ Parti
    Aday ödemli
    Bilemiyorum
Tekirdağ Haberleri Tekirdağ Gazetesi E-Gazete Son Baskı
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 4374
Dün : 4124
Toplam : 6794711

Tekirdağ Pusula Gazetesi
    
Her Hakkı Saklıdır. Kaynak Gösterilse dahi İzinsiz Görsel ve Haber Kullanılamaz.

POLMEN MEDYA

Güncel Tekirdağ Son Dakika Haberleri