tekin bingöl, tekirdağ, chp

tekirdağ haberleri

AHLAK EREZYONU YAŞANIYOR

Ana Sayfa  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Kültür Sanat  |  Künye  |  İletişim


AHLAK EREZYONU YAŞANIYOR
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl Tekirdağ'da yaptığı açıklamada AK Parti'nin her yandan döküldüğünü söyledi. 
 
CHP İl Başkanı Recep Ökten, Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, Milletvekili Emre Köprülü, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın yanı sıra partililerin büyük ilgi gösterdiği Tekin Bingöl ziyaretinde önemli açıklamalar yapıldı. Ülke gündemindeki konulara değinen Bingöl, "14 yıllık AKP iktidarında dört tabur yok oldu. Biz topraklarımızı kaybetmemek ve bağımsızlığımız için o Şehitlerimizi verdik" dedi.
 
 
AHLAK EREZYONU
Tekin Bingöl ''AKP her bir yandan dökülüyor'' ifadesini kullanarak konuşmasına şöyle devam etti:
''Öyle bir süreçten geçiyoruz ki artık televizyonları açmak, gazeteleri elimize almaktan bile çekiniyoruz.  Türkiye 14 yıllık Akp iktidarı ile adeta bataklığa sürükleniyor. 14 yıl önce Akp tek başına iktidara geldiğinde bu ülkede terör olaylarının  sıfırlandığı, ülkede huzur ortamının olduğu Akp'li yöneticiler tarafından ifade ediliyordu. 14 yıllık Akp iktidarı sonunda Türkiye de bir üst düzey kurulunun açıkladığı gibi  dört tabur bu süre içerisinde yok oldu. Biz taburlarımızı Çanakkale'de kaybetmiştik.  Biz topraklarımızı kaybetmemek ve bağımsızlığımızı korumak adına o şehitlerimizi vermiştik. Akp iktidarı sayesinde her gün acılarımız katlanıyor. Bunun tek sorumlusu iktidardır."
 
Akp iktidarı Türkiyeyi Cumhuriyet değerlerinin içini boşaltarak ve kurucu felsefeyi yok sayan bir anlayışla ülkeyi yönettiğini söyleyen Bingöl, "AKP Türkiyeyi çağdaş medeniyetler  düzeyinden uzaklaştıran ve muhafazakar bir anlayışla yönetmeye çalışmıştır. Türkiye'de bu iktidar teröre yardım ve yataklık etmiştir ve akan kanların baş sorumlusudur. Atatürk'ün kurduğu parti CHP ülkenin gerçek sahipleri ve mirasçılarıdır. İktidar sayesinde ülke komşularımıza ticaret yapmayı geçin ziyaretlerimiz bile kapatıldı.  Biz Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Yurtta Sulh Cihanda Sulh' anlayışını benimsemiş ve o anlayışı savunan bir partiyiz. Atatürk ve silah arkadaşları bu anlayışı meydanlarda savunmuştur. Kendi sorunlarımızı kendi içimizde çözmek bizim asli görevimizdir" dedi.
 
Doğu ve Güneydoğu'da sınırın kevgire döndüğüne dikkat çeken Bingöl konuşmasında şu sözlere yer verdi:
 
KARAMAN OLAYI
"Doğu ve Güneydoğu bölgesinde sınırlarımız adeta kevgire dönmüş giren çıkan kim belli değil.  Kanlı katiller ülkede terör faaliyetlerinde bulunuyorlar. Geçmişte Akp bu ülkeyi iyi yönetmiyor denirdi ama bu ülke yönetilmiyor.  Bu ülke Akp'nin baskısı altında daha zorlu sürece götürülüyor. Karamanda kötü bir olay ortaya çıktı. Yasadışı hiç bir yasal yanı olmayan  vakfa ait bir evde cinsel taciz olayları yaşandı.  Chp'den arkadaşlarımız oraya giderek bu olayı enine boyuna işin içine siyaseti katmadan sadece vicdani duygularla o çocukları korumak  adına  olayı açığa çıkardılar. Bu olayı Akp kapatmaya çalıştır. Akp'nin her tarafı defolu ve her tarafı dökülüyor. En zayıf olan yanları açığa çıktı. Bu ülkede 14 yıldır iktidar olan parti, 14 yıldır ülkeyi ahlaki erezyonun içine sürekledi'' diye konuştu.
Yapılan basın toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan Tekin bingöl daha sonra parti üyeleri ile Yılmaz İçöz sahnesindeki toplantıya geçti.
 
 
 
Okunma Sayısı : 1759
Yapılan Yorumlar
 • DAHA HIZLI OLUNMALI
  Süleymanpaşa İlçesinde Meydan Projesi kapsamında yapılan yıkım çalışması yerinde incelendi. Başkan Kadir Albayrak bu anlamda personele daha hızlı olunması konusunda talimat verdi.
 • KÜLTÜR BULUŞMASI
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu tarafından organize edilen ‘Rumeli Balkan Trakya Kültür Buluşması ve Tanıtım Günleri’ etkinliğine katıldı.
 • ONLAR YALNIZ DEĞİL
  Marmaraereğlisi Belediyesi 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde Sokak hayvanlarının beslenme sorununa dikkat çekti.
 • NKÜ VE MÜSİAD İŞBİRLİĞİ
  Namık Kemal Üniversitesi ile Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) arasında Çorlu Meslek Yüksekokulu tüm programlarında öğrenim gören öğrencilerin kamu ya da özel sektöre ait işyerlerinde yapacakları
 • KENDİMİ SEVİYORUM
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi ve Süleymanpaşa Çocuk Kulübü işbirliğinde çocuklara yönelik “Kendimi Seviyorum” etkinliği düzenlendi.
 • Zabıtalar denetimde
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, halk sağlığının ve tüketici haklarının korunması ile gıda güvenliği konusunda denetimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Süleymanpaşa ve Çorlu ilçelerinde market denetimi gerçekleştirildi.
 • NKÜ, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde
  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen 2018-2019 Akademik Yıl Açılış Törenine Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ve üniversite akademisyenleri de katıldı.
 • Yaşlılar unutulmadı
  Malkara Belediyesi 1 Ekim Yaşlılar Günü sebebiyle ilçede bulunan büyükleri evlerinde ziyaret etti.
 • Çorlu istihdam buluşması
  Çorlu İşkur Hizmet Merkezi tarafından düzenlenen 4 -5 Ekim tarihleri arasında Çorlu Halk Eğitim Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirilmesi planlanan istihdam buluşması 30 prestijli firmanın insan kaynakları temsilcileri katılımıyla gerçekleştirildi.
 • Dost Eli Giyim Mağazası hizmette
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Dost Eli Giyim Mağazası yaklaşan kış ayları nedeniyle raflarda değişikliğe giderek kışlık kıyafetleri ihtiyaç sahiplerinin kullanımına sundu.
 • İlker Yağcıoğlu Süleymanpaşa’yı İstiyor
  CHP’nin Süleymanpaşa ilçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı aday adayı oldu. İlçe Başkanlığından istifa eden Yağcıoğlu, 7 Ekim Pazar günü büyük bir katılımla adaylığını açıklayacak.
 • ORYANTASYON PROGRAMI
  Namık Kemal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi birinci sınıf öğrencilerine, fakültelerine ve bölümlerine uyum sürecini hızlandırmak,
 • BALIKÇILARLA SOHBET
  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Balık Hali’ni ziyaret ederek balıkçı esnafı ile bir araya geldi.
 • Bereketli kazançlar olsun
  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, DMR Gıda Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin Tekirdağ/Süleymanpaşa – Hürriyet Mahallesindeki şube açılışı törenine katıldı.
 • Öcalan'ın başvurusuna ret
  Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Abdullah Öcalan'a İmralı cezaevinde kötü muamelede bulunulduğuna dair dava başvurusunu reddetti.
 • Adriana Lima'dan Türk kadınlarına övgü
  Türk yazar Metin Hara ile birlikteliğine devam eden Adriana Lima, "Türk kadınlarının gözleri öne çıkaran makyajlarını çok beğeniyorum,
 • Dünya liderleri Trump’a güldü
  ABD Başkanı Donald Trump'ın, Birleşmiş Milletler Genel Kurulundaki konuşmasında sarf ettiği sözler, dünya liderlerlerini güldürdü.
 • Son 68 bin metrekare
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen ve altyapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarda sürdürülen yol yapım ve bakım çalışmalarında sona gelindi. Yaklaşık 2 milyon metrekarelik yol çalışması tamamlandı.
 • Kurumsal Mükemmellik toplantıları
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kurumsal Mükemmellik konulu toplantılar kapsamında, Dış Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.
 • Şarköy de Aşure Günü’nü unutmadı
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Cem Vakfı Şarköy Şubesi tarafından Muharrem ayı dolayısıyla Aşure Günü Etkinliği düzenlendi.
Tekirdağ'da yerel seçimlerde hangi partiye oy verirsiniz?
    Ak Parti
    CHP
    MHP
    İYİ Parti
    Aday ödemli
    Bilemiyorum
Tekirdağ Haberleri Tekirdağ Gazetesi E-Gazete Son Baskı
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 5709
Dün : 5113
Toplam : 7091109

Tekirdağ Pusula Gazetesi
    
Her Hakkı Saklıdır. Kaynak Gösterilse dahi İzinsiz Görsel ve Haber Kullanılamaz.

POLMEN MEDYA

Güncel Tekirdağ Son Dakika Haberleri