tekin bingöl, tekirdağ, chp

tekirdağ haberleri

AHLAK EREZYONU YAŞANIYOR

Ana Sayfa  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Kültür Sanat  |  Künye  |  İletişim


AHLAK EREZYONU YAŞANIYOR
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl Tekirdağ'da yaptığı açıklamada AK Parti'nin her yandan döküldüğünü söyledi. 
 
CHP İl Başkanı Recep Ökten, Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, Milletvekili Emre Köprülü, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın yanı sıra partililerin büyük ilgi gösterdiği Tekin Bingöl ziyaretinde önemli açıklamalar yapıldı. Ülke gündemindeki konulara değinen Bingöl, "14 yıllık AKP iktidarında dört tabur yok oldu. Biz topraklarımızı kaybetmemek ve bağımsızlığımız için o Şehitlerimizi verdik" dedi.
 
 
AHLAK EREZYONU
Tekin Bingöl ''AKP her bir yandan dökülüyor'' ifadesini kullanarak konuşmasına şöyle devam etti:
''Öyle bir süreçten geçiyoruz ki artık televizyonları açmak, gazeteleri elimize almaktan bile çekiniyoruz.  Türkiye 14 yıllık Akp iktidarı ile adeta bataklığa sürükleniyor. 14 yıl önce Akp tek başına iktidara geldiğinde bu ülkede terör olaylarının  sıfırlandığı, ülkede huzur ortamının olduğu Akp'li yöneticiler tarafından ifade ediliyordu. 14 yıllık Akp iktidarı sonunda Türkiye de bir üst düzey kurulunun açıkladığı gibi  dört tabur bu süre içerisinde yok oldu. Biz taburlarımızı Çanakkale'de kaybetmiştik.  Biz topraklarımızı kaybetmemek ve bağımsızlığımızı korumak adına o şehitlerimizi vermiştik. Akp iktidarı sayesinde her gün acılarımız katlanıyor. Bunun tek sorumlusu iktidardır."
 
Akp iktidarı Türkiyeyi Cumhuriyet değerlerinin içini boşaltarak ve kurucu felsefeyi yok sayan bir anlayışla ülkeyi yönettiğini söyleyen Bingöl, "AKP Türkiyeyi çağdaş medeniyetler  düzeyinden uzaklaştıran ve muhafazakar bir anlayışla yönetmeye çalışmıştır. Türkiye'de bu iktidar teröre yardım ve yataklık etmiştir ve akan kanların baş sorumlusudur. Atatürk'ün kurduğu parti CHP ülkenin gerçek sahipleri ve mirasçılarıdır. İktidar sayesinde ülke komşularımıza ticaret yapmayı geçin ziyaretlerimiz bile kapatıldı.  Biz Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Yurtta Sulh Cihanda Sulh' anlayışını benimsemiş ve o anlayışı savunan bir partiyiz. Atatürk ve silah arkadaşları bu anlayışı meydanlarda savunmuştur. Kendi sorunlarımızı kendi içimizde çözmek bizim asli görevimizdir" dedi.
 
Doğu ve Güneydoğu'da sınırın kevgire döndüğüne dikkat çeken Bingöl konuşmasında şu sözlere yer verdi:
 
KARAMAN OLAYI
"Doğu ve Güneydoğu bölgesinde sınırlarımız adeta kevgire dönmüş giren çıkan kim belli değil.  Kanlı katiller ülkede terör faaliyetlerinde bulunuyorlar. Geçmişte Akp bu ülkeyi iyi yönetmiyor denirdi ama bu ülke yönetilmiyor.  Bu ülke Akp'nin baskısı altında daha zorlu sürece götürülüyor. Karamanda kötü bir olay ortaya çıktı. Yasadışı hiç bir yasal yanı olmayan  vakfa ait bir evde cinsel taciz olayları yaşandı.  Chp'den arkadaşlarımız oraya giderek bu olayı enine boyuna işin içine siyaseti katmadan sadece vicdani duygularla o çocukları korumak  adına  olayı açığa çıkardılar. Bu olayı Akp kapatmaya çalıştır. Akp'nin her tarafı defolu ve her tarafı dökülüyor. En zayıf olan yanları açığa çıktı. Bu ülkede 14 yıldır iktidar olan parti, 14 yıldır ülkeyi ahlaki erezyonun içine sürekledi'' diye konuştu.
Yapılan basın toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan Tekin bingöl daha sonra parti üyeleri ile Yılmaz İçöz sahnesindeki toplantıya geçti.
 
 
 
Okunma Sayısı : 1931
Yapılan Yorumlar
 • YÜKSEL, ŞENTOP’U ZİYARET ETTİ
  27 Şubat 2019--Cumhur İttifakı’nın AK Partili Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı seçilen Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’u ziyaret ederek, meclis başkanlığı görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
 • ATÖLYEDE YENİLENİYORLAR
  27 Şubat 2019--TESKİ Genel Müdürlüğü İkmal bakım ve onarım şube müdürlüğü personelleri, kurum bünyesindeki araçların bakım ve onarımını yaparak güvenli bir şekilde trafikte kullanılmasını sağlıyor.
 • TEKNOLOJİ ARTIK DERSLERDE
  27 Şubat 2019--Tekirdağ da apple smart teknolojisini eğitimde kullanan tek okul olma özelliğini Aden Koleji taşıyor.
 • TESKİ, TAHSİLAT BÜROSU AÇTI
  11 Şubat 2019--TESKİ Genel Müdürlüğü tarafından Süleymanpaşa ilçesi çarşı da eski bedesten olarak bilinen bölgede “TESKİ Su Faturası Ödeme Noktası” açıldı.
 • ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI
  06 Şubat 2019--Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Beren Bebek Çocuk Akademisinde eğitime başlayan küçük öğrencileri ziyaret etti. Başkan Yüksel öğrenciler ile yakından ilgilenerek onlarla birlikte oyunlar oynadı.
 • SPORDA HAFTAYA DAMGA VURDU
  04 Şubat 2019--Marmaraereğlisi Belediyespor hafta sonu oynanan müsabakalarda aldığı başarılı sonuçlarla haftaya damga vuran takım oldu. Futbol ve basketbolda alınan sonuçlarla Marmaraereğlisi Belediyespor sporda farkını ortaya koydu.
 • KURUMLAR ARASI TOPLANTI
  16 Ocak 2019--Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı kurumlar Trakya Kalkınma Ajansı merkezinde bir araya geldi. Konular gündem gündem konuşulup çözüm odaklı istişare yapıldı.
 • BAŞKANLAR BULUŞTU
  16 Ocak 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ı makamında ziyaret etti.
 • MARMARAEREĞLİSİ CAN DOSTLARI UNUTMUYOR
  16 Ocak 2019--Marmaraereğlisi Belediyesi, 2018 yılında sokak hayvanlarının tedaviden, beslenmesine, aşılarının yapılmasından kısırlaştırmaya kadar her zaman yanlarında oldu.
 • ÇEVRE DOSTU YOL
  4 Ocak 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yol yapım çalışmalarını kesintisiz bir şekilde sürdürüyor. Çevre dostu olarak bilinen beton yol hizmeti Kapaklı’da gerçekleştirildi.
 • VALİDEN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
  4 Ocak 2019--Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, 1994’e Ağrı’da şehit olan Er Ahmet Oral’ın ailesini ziyaret etti. Aile bu kıymetli ziyaretten çok memnun olduklarını ifade etti.
 • SPORDA MARMARAEREĞLİSİ FARKI
  3 Ocak 2019--Tekirdağ U-17 Ligi A Grubu’nu oynadığı 14 maçta 13 galibiyet bir beraberlikle şampiyon olarak tamamlayan Marmaraereğlisi Belediyespor U-17 takımı kupa sevincini Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ile paylaştı.
 • ÇOCUKLARIN YILBAŞI PARTİSİ
  3 Ocak 2019--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü, 2019’a Merhaba partisi düzenledi. 6 yaş altı çocuklara yönelik yeni yıl partisi renkli görüntülere sahne oldu.
 • ONLAR, MUTLU KENT’İN ÇOCUKLARI
  27 Aralık 2018--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi, Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyeleri için anne-çocuk etkinliği düzenledi.
 • HİZMETE DEVAM
  26 Aralık 2018--TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İÇÖZ ilçe denetimleri kapsamında mesai saatinden önce TESKİ Şarköy personeli ile bir araya geldi.
 • HAYRABOLU’DA STK’LARA ZİYARET
  26 Aralık 2018--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, çalışmalarını sürdürdüğü Hayrabolu ilçesinde gerçekleştirdiği incelemelerin ardından Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ve içlerinde sivil toplum kuruluşları ile esnaf odalarının olduğu kurumlara ziyarette bulundu.
 • DERNEK VE STK’LARLA İŞBİRLİĞİNE DEVAM
  26 Aralık 2018--Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçedeki tüm dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içerisinde vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşım içerisinde olduklarını söyledi.
 • KADINLAR DA ERKEKLER DE SÜPER LİGDE
  25 Aralık 2018--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Spor Kulübü, Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Spor Toto Süper Lig’e yükselme karşılaşmalarında aldığı başarılı sonuçlarla hem kadınlar hem erkeklerde Süper Lig’e yükselmeyi başardı.
 • BİN AĞAÇ DİKİLDİ
  25 Aralık 2018--Ergene Belediyesi ve Çevre Koruma Dergisi (ÇEVKOR) iş birliği ile “Sağlıklı Yaşam İle Sağlıklı Çevre” projesi kapsamında Esenler Mahallesine 1000 (bin) adet Karaçam ağacı dikildi.
 • BÜYÜKŞEHİR’DEN UYGULAMA DESTEĞİ
  19 Aralık 2018--Eğitim alanındaki yatırımları ile büyükşehir belediyeleri arasında öne çıkan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, temel vizyonları arasında yer alan üniversite vizyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor.
Tekirdağ Haberleri Tekirdağ Gazetesi E-Gazete Son Baskı
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 6642
Dün : 7231
Toplam : 8034437

Tekirdağ Pusula Gazetesi
    
Her Hakkı Saklıdır. Kaynak Gösterilse dahi İzinsiz Görsel ve Haber Kullanılamaz.

POLMEN MEDYA

Güncel Tekirdağ Son Dakika Haberleri