tekin bingöl, tekirdağ, chp

tekirdağ haberleri

AHLAK EREZYONU YAŞANIYOR

Ana Sayfa  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Kültür Sanat  |  Künye  |  İletişim


AHLAK EREZYONU YAŞANIYOR
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl Tekirdağ'da yaptığı açıklamada AK Parti'nin her yandan döküldüğünü söyledi. 
 
CHP İl Başkanı Recep Ökten, Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, Milletvekili Emre Köprülü, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın yanı sıra partililerin büyük ilgi gösterdiği Tekin Bingöl ziyaretinde önemli açıklamalar yapıldı. Ülke gündemindeki konulara değinen Bingöl, "14 yıllık AKP iktidarında dört tabur yok oldu. Biz topraklarımızı kaybetmemek ve bağımsızlığımız için o Şehitlerimizi verdik" dedi.
 
 
AHLAK EREZYONU
Tekin Bingöl ''AKP her bir yandan dökülüyor'' ifadesini kullanarak konuşmasına şöyle devam etti:
''Öyle bir süreçten geçiyoruz ki artık televizyonları açmak, gazeteleri elimize almaktan bile çekiniyoruz.  Türkiye 14 yıllık Akp iktidarı ile adeta bataklığa sürükleniyor. 14 yıl önce Akp tek başına iktidara geldiğinde bu ülkede terör olaylarının  sıfırlandığı, ülkede huzur ortamının olduğu Akp'li yöneticiler tarafından ifade ediliyordu. 14 yıllık Akp iktidarı sonunda Türkiye de bir üst düzey kurulunun açıkladığı gibi  dört tabur bu süre içerisinde yok oldu. Biz taburlarımızı Çanakkale'de kaybetmiştik.  Biz topraklarımızı kaybetmemek ve bağımsızlığımızı korumak adına o şehitlerimizi vermiştik. Akp iktidarı sayesinde her gün acılarımız katlanıyor. Bunun tek sorumlusu iktidardır."
 
Akp iktidarı Türkiyeyi Cumhuriyet değerlerinin içini boşaltarak ve kurucu felsefeyi yok sayan bir anlayışla ülkeyi yönettiğini söyleyen Bingöl, "AKP Türkiyeyi çağdaş medeniyetler  düzeyinden uzaklaştıran ve muhafazakar bir anlayışla yönetmeye çalışmıştır. Türkiye'de bu iktidar teröre yardım ve yataklık etmiştir ve akan kanların baş sorumlusudur. Atatürk'ün kurduğu parti CHP ülkenin gerçek sahipleri ve mirasçılarıdır. İktidar sayesinde ülke komşularımıza ticaret yapmayı geçin ziyaretlerimiz bile kapatıldı.  Biz Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Yurtta Sulh Cihanda Sulh' anlayışını benimsemiş ve o anlayışı savunan bir partiyiz. Atatürk ve silah arkadaşları bu anlayışı meydanlarda savunmuştur. Kendi sorunlarımızı kendi içimizde çözmek bizim asli görevimizdir" dedi.
 
Doğu ve Güneydoğu'da sınırın kevgire döndüğüne dikkat çeken Bingöl konuşmasında şu sözlere yer verdi:
 
KARAMAN OLAYI
"Doğu ve Güneydoğu bölgesinde sınırlarımız adeta kevgire dönmüş giren çıkan kim belli değil.  Kanlı katiller ülkede terör faaliyetlerinde bulunuyorlar. Geçmişte Akp bu ülkeyi iyi yönetmiyor denirdi ama bu ülke yönetilmiyor.  Bu ülke Akp'nin baskısı altında daha zorlu sürece götürülüyor. Karamanda kötü bir olay ortaya çıktı. Yasadışı hiç bir yasal yanı olmayan  vakfa ait bir evde cinsel taciz olayları yaşandı.  Chp'den arkadaşlarımız oraya giderek bu olayı enine boyuna işin içine siyaseti katmadan sadece vicdani duygularla o çocukları korumak  adına  olayı açığa çıkardılar. Bu olayı Akp kapatmaya çalıştır. Akp'nin her tarafı defolu ve her tarafı dökülüyor. En zayıf olan yanları açığa çıktı. Bu ülkede 14 yıldır iktidar olan parti, 14 yıldır ülkeyi ahlaki erezyonun içine sürekledi'' diye konuştu.
Yapılan basın toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan Tekin bingöl daha sonra parti üyeleri ile Yılmaz İçöz sahnesindeki toplantıya geçti.
 
 
 
Okunma Sayısı : 1825
Yapılan Yorumlar
 • BARİYERLER KAZA NEDENİ
  10 Aralık 2018---Tekirdağ Motosiklet Derneği üyeleri, kazalarda çok sayıda ölümlere neden olduğunu öne sürdükleri çelik bariyerlerin değiştirilmesini istedi.
 • FARKINDALIK EĞİTİMİ VERİLDİ
  10 Aralık 2018---Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Marmaraereğlisi Belediyesi personele, engelli ve yaşlı vatandaşlara davranış biçimleri ile ilgili "Farkındalık Eğitimi" ve "Erişilebilirlik ve Ulaşılabilirlik TSE Standartları" konulu eğitim verdi.
 • TEKİRA DRONE BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
  7 Aralık 2018---Tekira AVM, açıldığı günden bu yana ziyaretçilerine ilkleri yaşatmaya ve farklı deneyimler kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu Tekira’da yapılan ‘’Drone Festivali’’ ile, son yıllarda hızla yaygınlaşan bir spor haline gelen drone yarışları Tekirdağlıların beğenisine sunuldu.
 • EV VE SÜS HAYVANLARI SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ
  7 Aralık 2018---Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen “5. Ev ve Süs Hayvanları Satış Yeri Eğitim Semineri” Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı toplantı salonunda yoğun bir katılımla gerçekleşti.
 • ALBAYRAK’TAN PERSONELE TEBRİK
  3 Aralık 2018---- Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, geçtiğimiz günlerde Edirne’de yaşanan sel felaketinde kurtarma ve tahliye çalışmalarında görev alan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ve Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi ekiplerine teşekkür etti.
 • ÇÖP KUTULARI YENİLENDİ
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanında montajı yapılan çöp kutularının yıpranma meydana gelenlerini toplarken yerlerine yenilerini yerleştirdi.
 • Malkara'da Gıda Denetimleri
  Tekirdağ Malkara İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından ilçe merkezindeki marketlerde gıda denetimleri aralıksız devam ediyor.
 • HAYDİ, SEN DE BİR UMUT OL!
  Yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile gönülleri fetheden Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP), belirli aralıklarla yaptığı kan ve kök hücre bağışı kampanyalarını bir araya toplayarak tüm vatandaşları hafta sonu düzenleyeceği bağış kampanyasına davet etti.
 • GÖNÜLLÜ ÖĞRENCİLERE DESTEK
  Marmaraereğlisi Belediyesi ihtiyaç sahibi öğrenciler için yardım kampanyası başlatan gönüllü öğrencilere destek verdi.
 • ÇOCUK HAKLARI ANLATILDI
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ile Ahbap Tekirdağ işbirliğinde Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nde etkinlik gerçekleştirdi.
 • ATLARIN PARKTA İŞİ NE?
  Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde başıboş atlar aç kalınca Yüzüncüyıl Mahallesi’nde bulunan çocuk parklarında otlamaya başladı. Vatandaşla bu görüntü büyükşehir olmuş bir şehre yakışıyor mu demeden edemedi.
 • TEKİRDAĞ'IN KURTULUŞU KUTLU OLSUN
  Tekirdağ’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yılı Tekirdağ Valiliği önünde düzenlenen çelenk töreni ile kutlandı.
 • NE KADAR KIRMIZI ET ÜRETİLİYOR?
  Toplam kırmızı et üretimi III. çeyrekte 339 379 ton olarak tahmin edildi. Ülkede toplam kırmızı et üretiminde fazlalık görüldü.
 • EMEKLİ ALBAY ADAY ADAYI
  Tekirdağlı emekli albay, inşaat mühendisi Sebahattin Ümet, AK Parti’den Süleymanpaşa’ya aday adayı oldu.
 • MASKENLE DE GÜZELSİN
  2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda farkındalık yaratmak amacıyla bir araya gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı R. Alpaslan Kurtoğlu ve daire personelleri maske takarak, lösemi ile mücadele eden çocuklara destek oldular.
 • ÇOCUK DİLİNDE ATATÜRK
  Malkara Belediyesi’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği “Çocuk Dilinde Atatürk” konulu 5 – 10 yaş video yarışması sonuçları belli oldu.
 • GELİŞİM TARAMASI YAPILDI
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi, Çocuk Akademisi öğrencilerini gelişim taramasından geçirdi.
 • BASKÜL KONTROLLERİNE DEVAM
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Ekipleri semt pazarlarında terazi ve basküllerin iki yılda bir yapılan soğuk damga kontrollerine devam ediyor.
 • ÜSTYAPI ÇALIŞMALARINA DEVAM
  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa ilçesine bağlı Hürriyet ve Gündoğdu mahallelerinde Merkez Caddesi, Soğancılar Caddesi ve 57.Alay Caddesindeki kireç stabilizasyonu ile altyapı ve üstyapı çalışmalarını inceledi.
 • MARMARAEREĞLİSİ HER ZAMAN HAZIR
  Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından Cumhuriyet’in kuruluşunun 95. yılına özel fener alayı ve Cumhuriyet konserleri düzenlenecek. Cumhuriyet Bayramı’na özel düzenlenecek etkinliklerin programı belli oldu.
Tekirdağ Haberleri Tekirdağ Gazetesi E-Gazete Son Baskı
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2948
Dün : 5754
Toplam : 7428244

Tekirdağ Pusula Gazetesi
    
Her Hakkı Saklıdır. Kaynak Gösterilse dahi İzinsiz Görsel ve Haber Kullanılamaz.

POLMEN MEDYA

Güncel Tekirdağ Son Dakika Haberleri