hayrabolu, tekirdağ, fehmi, aytayoğlu

tekirdağ haberleri

SEVGİ DEVAM EDECEK

Ana Sayfa  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Kültür Sanat  |  Künye  |  İletişim


SEVGİ DEVAM EDECEK

 


Hayrabolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Fehmi Altayoğlu adaylık açıklamasını yaptı. Altayoğlu’nun açıklamasına CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun, CHP İl Başkanı Mehmet Ali Işıkgör, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, CHP Saray Belediye Başkan Adayı Özgen Erkiş ve çok sayıda partili katıldı.


Hayrabolu Belediye Başkanı adaylık açıklamasında salon adeta doldu taştı. Büyük bir coşku ile karşılanan Altayoğlu, “Sevgi devam edecek. Yaptıklarımızın yanında bundan sonra yapacaklarımızla Hayrabolu’yu daha da modern hale getireceğiz. Bizlere destek olan herkese çok teşekkür ederim” dedi.

 

İYİ PARTİ VURGUSU

Adaylık konuşmasında kürsüye gelen Milletvekili İlhami Özcan Aygun daha önce yaptığı 12-0 açıklamasında Millet İttifakına değinmeden konuşmuş ve bu konuşma İYİ Parti teşkilatları tarafından tepki ile karşılanmıştı. Aygun Hayrabolu’daki konuşmasında ise 12-0 vurgusunu yaparken İYİ Parti ile birlikte yapacaklarının altını çizdi. Aygun’un bu söylemi salonda alkışlarla karşılık buldu.


ALBAYRAK: BENİ KANDIRDILAR

Kürsüye gelen diğer isim ise Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak oldu. Albayrak, “Biz 5 yıl önce bu gün için hesap vereceğiz dedik. Şimdi her adaylık açıklamasında elimizde o ilçeye yaptığımız yatırımların bir dosyası ile geliyoruz. Bu dosya sizlere vereceğimiz hesabın dosyasıdır. Hayrabolu’ya da yatırımlar yaptık. Öz evlat, üvey evlat diyerek Malkara ve Hayrabolu belediye başkanlarımız beni kandırdılar ve ilçelerine ciddi yatırımlar aldı. Hayrabolu da bu yatırımlarda ciddi faydalandı. Onlar beni kandırsınlar, yeter ki Tekirdağ’a hizmet gelsin. Ben böyle kandırılmaya razıyım. Bundan sonraki dönemde de yatırımlarımız daha çok sosyal hayata yönelik ve vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak yatırımlar olacak. 5 yıllık süre içinde alt yapı ve üst yapıda büyük hizmetler verdik. Şimdi sıra daha çok görünen hizmetlerde olacak” dedi.


ALTAYOĞLU’NUN GÖZYAŞLARI

Adaylık açıklaması için kürsüye gelen Hayrabolu Belediye Başkanı ve CHP Hayrabolu Belediye Başkan Adayı Fehmi Altayoğlu, “Ben 5 yıl önce belediye başkanı olduğumda parti rozetimi çıkardım. Dedim ki, ‘Herkesin başkanı olacağım.’ O günden itibaren herkesin başkanı olmak için var gücümle çalıştım. Bana bu konuda destek olan öncelikle belediye personeli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Onların emeği çok büyük. Her mahallede farklı kültürden insanlarımız var. Bir mahalleye yatırım yaparken diğeri kıskanabiliyor. Ama ben hiçbir zaman kimseyi ayırmadım ve öyle bir düşünce içinde olmadım. Benim için herkes aynıdır ve bundan sonra da aynı olacaktır. Büyükşehir Belediye Başkanımız bu güne kadar yapılan hizmetlerde büyük destekler yaptı. Bundan sonra da aynı anlayış ile çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Fehmi Altayoğlu konuşmasının sonunda anne, babası ve eşine teşekkür ederken gözleri doldu. Bir süre konuşmakta zorlanan Altayoğlu’na destek salondan alkışlarla geldi. Adaylık açıklamasının ardından misafirler belediye başkanları ve parti yöneticileri kürsüde birlikte objektiflere poz verdi.

 


Okunma Sayısı : 622
Yapılan Yorumlar
 • BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
  09 Nisan 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen brifing toplantısına katıldı.
 • ALBAYRAK YİNE VATANDAŞLARLA
  2 Nisan 2019--Büyükşehir koltuğuna yeniden oturan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, seçim biter bitmez kaldığı yerden devam etmeye başladı.
 • YÜKSEL, ŞENTOP’U ZİYARET ETTİ
  27 Şubat 2019--Cumhur İttifakı’nın AK Partili Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı seçilen Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’u ziyaret ederek, meclis başkanlığı görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
 • ATÖLYEDE YENİLENİYORLAR
  27 Şubat 2019--TESKİ Genel Müdürlüğü İkmal bakım ve onarım şube müdürlüğü personelleri, kurum bünyesindeki araçların bakım ve onarımını yaparak güvenli bir şekilde trafikte kullanılmasını sağlıyor.
 • TEKNOLOJİ ARTIK DERSLERDE
  27 Şubat 2019--Tekirdağ da apple smart teknolojisini eğitimde kullanan tek okul olma özelliğini Aden Koleji taşıyor.
 • TESKİ, TAHSİLAT BÜROSU AÇTI
  11 Şubat 2019--TESKİ Genel Müdürlüğü tarafından Süleymanpaşa ilçesi çarşı da eski bedesten olarak bilinen bölgede “TESKİ Su Faturası Ödeme Noktası” açıldı.
 • ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI
  06 Şubat 2019--Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Beren Bebek Çocuk Akademisinde eğitime başlayan küçük öğrencileri ziyaret etti. Başkan Yüksel öğrenciler ile yakından ilgilenerek onlarla birlikte oyunlar oynadı.
 • SPORDA HAFTAYA DAMGA VURDU
  04 Şubat 2019--Marmaraereğlisi Belediyespor hafta sonu oynanan müsabakalarda aldığı başarılı sonuçlarla haftaya damga vuran takım oldu. Futbol ve basketbolda alınan sonuçlarla Marmaraereğlisi Belediyespor sporda farkını ortaya koydu.
 • KURUMLAR ARASI TOPLANTI
  16 Ocak 2019--Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı kurumlar Trakya Kalkınma Ajansı merkezinde bir araya geldi. Konular gündem gündem konuşulup çözüm odaklı istişare yapıldı.
 • BAŞKANLAR BULUŞTU
  16 Ocak 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ı makamında ziyaret etti.
 • MARMARAEREĞLİSİ CAN DOSTLARI UNUTMUYOR
  16 Ocak 2019--Marmaraereğlisi Belediyesi, 2018 yılında sokak hayvanlarının tedaviden, beslenmesine, aşılarının yapılmasından kısırlaştırmaya kadar her zaman yanlarında oldu.
 • ÇEVRE DOSTU YOL
  4 Ocak 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yol yapım çalışmalarını kesintisiz bir şekilde sürdürüyor. Çevre dostu olarak bilinen beton yol hizmeti Kapaklı’da gerçekleştirildi.
 • VALİDEN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
  4 Ocak 2019--Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, 1994’e Ağrı’da şehit olan Er Ahmet Oral’ın ailesini ziyaret etti. Aile bu kıymetli ziyaretten çok memnun olduklarını ifade etti.
 • SPORDA MARMARAEREĞLİSİ FARKI
  3 Ocak 2019--Tekirdağ U-17 Ligi A Grubu’nu oynadığı 14 maçta 13 galibiyet bir beraberlikle şampiyon olarak tamamlayan Marmaraereğlisi Belediyespor U-17 takımı kupa sevincini Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ile paylaştı.
 • ÇOCUKLARIN YILBAŞI PARTİSİ
  3 Ocak 2019--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü, 2019’a Merhaba partisi düzenledi. 6 yaş altı çocuklara yönelik yeni yıl partisi renkli görüntülere sahne oldu.
 • ONLAR, MUTLU KENT’İN ÇOCUKLARI
  27 Aralık 2018--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi, Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyeleri için anne-çocuk etkinliği düzenledi.
 • HİZMETE DEVAM
  26 Aralık 2018--TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İÇÖZ ilçe denetimleri kapsamında mesai saatinden önce TESKİ Şarköy personeli ile bir araya geldi.
 • HAYRABOLU’DA STK’LARA ZİYARET
  26 Aralık 2018--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, çalışmalarını sürdürdüğü Hayrabolu ilçesinde gerçekleştirdiği incelemelerin ardından Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ve içlerinde sivil toplum kuruluşları ile esnaf odalarının olduğu kurumlara ziyarette bulundu.
 • DERNEK VE STK’LARLA İŞBİRLİĞİNE DEVAM
  26 Aralık 2018--Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçedeki tüm dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içerisinde vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşım içerisinde olduklarını söyledi.
 • KADINLAR DA ERKEKLER DE SÜPER LİGDE
  25 Aralık 2018--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Spor Kulübü, Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Spor Toto Süper Lig’e yükselme karşılaşmalarında aldığı başarılı sonuçlarla hem kadınlar hem erkeklerde Süper Lig’e yükselmeyi başardı.
Tekirdağ Haberleri Tekirdağ Gazetesi E-Gazete Son Baskı
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3461
Dün : 8256
Toplam : 9025790

Tekirdağ Pusula Gazetesi
    
Her Hakkı Saklıdır. Kaynak Gösterilse dahi İzinsiz Görsel ve Haber Kullanılamaz.

POLMEN MEDYA

Güncel Tekirdağ Son Dakika Haberleri