ramada, tekirdağ, budapeşte, macaristan

tekirdağ haberleri

Ramada Budapeşte yakında hizmette

Ana Sayfa  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Kültür Sanat  |  Künye  |  İletişim


Ramada Budapeşte yakında hizmette

 


Tekirdağ Ramada Otel, bünyelerinde düzenledikleri basın toplantısı ile turizm alanında yaptıkları yeni bir yatırım olan Ramada Budapeşte hakkında bilgi verdiler. Ramada’nın Tekirdağ ayağı hem kent tanıtımına önem veriyor hem de yeni yatırımları ile gerek ulusalda gerekse uluslararası anlamda önemli hizmetler gerçekleştiriyor.

 

Ramada Otel’de düzenlenen toplantıya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Macaristan Tekirdağ Fahri Konsolosu Erdoğan Erken, ERD Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Önder Erdoğan, Oteller Müdürü Erdem Erdoğan,  Genel Müdür Volkan Kuş ve çok sayıda gazeteci katılım gösterdi.

 

Erdoğan ailesinin Tekirdağ’da yaptıkları otel girişimlerine şimdi de yenisi eklendi. ERD ailesi Macaristan’ın Budapeşte kentinde açmaya hazırlandıkları otel ile işletme zincirlerine yeni bir halka eklediler.

 

Toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren ilk kişi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay oldu. Günay, “ERD Otelcilik kentimizin önemli kuruluşlarından biri şüphesiz. Kentimize ilk olarak Ramada’yı sonra Tekirdağ Yat Oteli’ni kazandırdılar. Şimdi ise üçüncü yatırımları ile yine fark yaratmaya devam ediyorlar. Şehrimize bu değerleri kattıkları için ben burada bir kez daha memnuniyetimi dile getirmek isterim. Bundan sonraki yatırımlarında da başarılar dilerim. Herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” dedi.

 

Ardından söz alan Macaristan Tekirdağ Fahri Konsolosu Erdoğan Erken, “Bugün burada olmaktan çok mutluyum. Böyle güzel çalışmalar, yatırımlar her zaman ihtiyacımız olduğu şeylerdir. Budapeşte’ye kaliteli bir hizmetin geleceğine hiç şüphem yok. Merak ve heyecanla otelin kentte hizmete girmesini bekliyoruz. Bugün buraya gelen herkese teşekkür eder, iyi günler dilerim.

 

Ramada, Yeşil Yıldızlı

Budapeşte Otel yatırımının Trakya için ulusaldan Uluslararasına açılan bir pencere olduğunun altını çizen ERD Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Önder Erdoğan konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Biz ilk olarak bu yola çıktığımızda aklımızda otelcilik hizmeti yokken bir anda hayatımızda oldu. İşten anlamayız derken bugün çok güzel işler başarmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramada Tekirdağ yeşil yıldızlı kaliteli bir oteldir. Yeşil yıldızı ülkemizde bilmeyen çok fakat yurt dışında bir hayli önemseniyor. Yeşil yıldız çevreye duyarlı tesis demektir. Biz de bundan gurur duyuyoruz. Yine sahibi olduğumuz Tekirdağ Yat Oteli’de tamamen yenilendi ve güzel bir hizmet ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Bizler sürekli işimize, şehrimize ne katabiliriz diye bakan insanlarız. Ben ve oğullarım mühendisiz fakat turizm sektörü içindeyiz yıllardır dolayısıyla yaptığımız her adımı hesaplayarak atıyoruz. Şimdi yeni bir yatırımın heyecanı içindeyiz. Trakya Bölgesi’nde 2007 yılında ulusal olarak başladığımız hizmet anlayışımızın, 2017 yılında yurt dışı yatırımıyla, uluslararası bir markaya dönüşmesinin mutluluğunu ve gururunu sizlerle burada paylaşıyoruz. 2019 yılının Mayıs ayında tamamlanmasını planladığımız Ramada Budapeşte City Center Budapeşte’de hem ülkemizin adının hem de kentimizin adının duyulmasını sağlayacaktır. Belki de kentimize turist çekmede bir acente görevi üstlenecektir. Otelde 7 suite, 45 deluxe oda, roof wine bar, ana restaurant yer alacaktır. Tarihi binanın yenilenen eşsiz konforlu mimarisi ve üstün kalite anlayışı, merkezi kolaylığıyla tercih eden misafirlerimiz mutlu ayrılacaktır. Otelimiz prestijli bir 4 yıldız kategorisinde olacaktır. Böylesine güzel bir yatırımın içinde olmak bizi de bir hayli heyecanlandırıyor. Amacımız söylediğim gibi sadece otelcilik yapmak değil kentimizi ve ülkemizi de tanıtabilmektir. Bugün burada bizimle olduğunuz için hepinize çok teşekkür eder, sevgiyle selamlarım herkesi.”

Toplantı açıklamaların ardından soru cevap ile devam etti.

 

 


Okunma Sayısı : 611
Yapılan Yorumlar
 • BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
  09 Nisan 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen brifing toplantısına katıldı.
 • ALBAYRAK YİNE VATANDAŞLARLA
  2 Nisan 2019--Büyükşehir koltuğuna yeniden oturan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, seçim biter bitmez kaldığı yerden devam etmeye başladı.
 • YÜKSEL, ŞENTOP’U ZİYARET ETTİ
  27 Şubat 2019--Cumhur İttifakı’nın AK Partili Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı seçilen Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’u ziyaret ederek, meclis başkanlığı görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
 • ATÖLYEDE YENİLENİYORLAR
  27 Şubat 2019--TESKİ Genel Müdürlüğü İkmal bakım ve onarım şube müdürlüğü personelleri, kurum bünyesindeki araçların bakım ve onarımını yaparak güvenli bir şekilde trafikte kullanılmasını sağlıyor.
 • TEKNOLOJİ ARTIK DERSLERDE
  27 Şubat 2019--Tekirdağ da apple smart teknolojisini eğitimde kullanan tek okul olma özelliğini Aden Koleji taşıyor.
 • TESKİ, TAHSİLAT BÜROSU AÇTI
  11 Şubat 2019--TESKİ Genel Müdürlüğü tarafından Süleymanpaşa ilçesi çarşı da eski bedesten olarak bilinen bölgede “TESKİ Su Faturası Ödeme Noktası” açıldı.
 • ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI
  06 Şubat 2019--Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Beren Bebek Çocuk Akademisinde eğitime başlayan küçük öğrencileri ziyaret etti. Başkan Yüksel öğrenciler ile yakından ilgilenerek onlarla birlikte oyunlar oynadı.
 • SPORDA HAFTAYA DAMGA VURDU
  04 Şubat 2019--Marmaraereğlisi Belediyespor hafta sonu oynanan müsabakalarda aldığı başarılı sonuçlarla haftaya damga vuran takım oldu. Futbol ve basketbolda alınan sonuçlarla Marmaraereğlisi Belediyespor sporda farkını ortaya koydu.
 • KURUMLAR ARASI TOPLANTI
  16 Ocak 2019--Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı kurumlar Trakya Kalkınma Ajansı merkezinde bir araya geldi. Konular gündem gündem konuşulup çözüm odaklı istişare yapıldı.
 • BAŞKANLAR BULUŞTU
  16 Ocak 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ı makamında ziyaret etti.
 • MARMARAEREĞLİSİ CAN DOSTLARI UNUTMUYOR
  16 Ocak 2019--Marmaraereğlisi Belediyesi, 2018 yılında sokak hayvanlarının tedaviden, beslenmesine, aşılarının yapılmasından kısırlaştırmaya kadar her zaman yanlarında oldu.
 • ÇEVRE DOSTU YOL
  4 Ocak 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yol yapım çalışmalarını kesintisiz bir şekilde sürdürüyor. Çevre dostu olarak bilinen beton yol hizmeti Kapaklı’da gerçekleştirildi.
 • VALİDEN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
  4 Ocak 2019--Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, 1994’e Ağrı’da şehit olan Er Ahmet Oral’ın ailesini ziyaret etti. Aile bu kıymetli ziyaretten çok memnun olduklarını ifade etti.
 • SPORDA MARMARAEREĞLİSİ FARKI
  3 Ocak 2019--Tekirdağ U-17 Ligi A Grubu’nu oynadığı 14 maçta 13 galibiyet bir beraberlikle şampiyon olarak tamamlayan Marmaraereğlisi Belediyespor U-17 takımı kupa sevincini Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ile paylaştı.
 • ÇOCUKLARIN YILBAŞI PARTİSİ
  3 Ocak 2019--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü, 2019’a Merhaba partisi düzenledi. 6 yaş altı çocuklara yönelik yeni yıl partisi renkli görüntülere sahne oldu.
 • ONLAR, MUTLU KENT’İN ÇOCUKLARI
  27 Aralık 2018--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi, Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyeleri için anne-çocuk etkinliği düzenledi.
 • HİZMETE DEVAM
  26 Aralık 2018--TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İÇÖZ ilçe denetimleri kapsamında mesai saatinden önce TESKİ Şarköy personeli ile bir araya geldi.
 • HAYRABOLU’DA STK’LARA ZİYARET
  26 Aralık 2018--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, çalışmalarını sürdürdüğü Hayrabolu ilçesinde gerçekleştirdiği incelemelerin ardından Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ve içlerinde sivil toplum kuruluşları ile esnaf odalarının olduğu kurumlara ziyarette bulundu.
 • DERNEK VE STK’LARLA İŞBİRLİĞİNE DEVAM
  26 Aralık 2018--Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçedeki tüm dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içerisinde vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşım içerisinde olduklarını söyledi.
 • KADINLAR DA ERKEKLER DE SÜPER LİGDE
  25 Aralık 2018--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Spor Kulübü, Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Spor Toto Süper Lig’e yükselme karşılaşmalarında aldığı başarılı sonuçlarla hem kadınlar hem erkeklerde Süper Lig’e yükselmeyi başardı.
Tekirdağ Haberleri Tekirdağ Gazetesi E-Gazete Son Baskı
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 6988
Dün : 10198
Toplam : 8433230

Tekirdağ Pusula Gazetesi
    
Her Hakkı Saklıdır. Kaynak Gösterilse dahi İzinsiz Görsel ve Haber Kullanılamaz.

POLMEN MEDYA

Güncel Tekirdağ Son Dakika Haberleri