ramada, tekirdağ, budapeşte, macaristan

tekirdağ haberleri

Ramada Budapeşte yakında hizmette

Ana Sayfa  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Kültür Sanat  |  Künye  |  İletişim


Ramada Budapeşte yakında hizmette

 


Tekirdağ Ramada Otel, bünyelerinde düzenledikleri basın toplantısı ile turizm alanında yaptıkları yeni bir yatırım olan Ramada Budapeşte hakkında bilgi verdiler. Ramada’nın Tekirdağ ayağı hem kent tanıtımına önem veriyor hem de yeni yatırımları ile gerek ulusalda gerekse uluslararası anlamda önemli hizmetler gerçekleştiriyor.

 

Ramada Otel’de düzenlenen toplantıya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Macaristan Tekirdağ Fahri Konsolosu Erdoğan Erken, ERD Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Önder Erdoğan, Oteller Müdürü Erdem Erdoğan,  Genel Müdür Volkan Kuş ve çok sayıda gazeteci katılım gösterdi.

 

Erdoğan ailesinin Tekirdağ’da yaptıkları otel girişimlerine şimdi de yenisi eklendi. ERD ailesi Macaristan’ın Budapeşte kentinde açmaya hazırlandıkları otel ile işletme zincirlerine yeni bir halka eklediler.

 

Toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren ilk kişi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay oldu. Günay, “ERD Otelcilik kentimizin önemli kuruluşlarından biri şüphesiz. Kentimize ilk olarak Ramada’yı sonra Tekirdağ Yat Oteli’ni kazandırdılar. Şimdi ise üçüncü yatırımları ile yine fark yaratmaya devam ediyorlar. Şehrimize bu değerleri kattıkları için ben burada bir kez daha memnuniyetimi dile getirmek isterim. Bundan sonraki yatırımlarında da başarılar dilerim. Herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” dedi.

 

Ardından söz alan Macaristan Tekirdağ Fahri Konsolosu Erdoğan Erken, “Bugün burada olmaktan çok mutluyum. Böyle güzel çalışmalar, yatırımlar her zaman ihtiyacımız olduğu şeylerdir. Budapeşte’ye kaliteli bir hizmetin geleceğine hiç şüphem yok. Merak ve heyecanla otelin kentte hizmete girmesini bekliyoruz. Bugün buraya gelen herkese teşekkür eder, iyi günler dilerim.

 

Ramada, Yeşil Yıldızlı

Budapeşte Otel yatırımının Trakya için ulusaldan Uluslararasına açılan bir pencere olduğunun altını çizen ERD Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Önder Erdoğan konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Biz ilk olarak bu yola çıktığımızda aklımızda otelcilik hizmeti yokken bir anda hayatımızda oldu. İşten anlamayız derken bugün çok güzel işler başarmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramada Tekirdağ yeşil yıldızlı kaliteli bir oteldir. Yeşil yıldızı ülkemizde bilmeyen çok fakat yurt dışında bir hayli önemseniyor. Yeşil yıldız çevreye duyarlı tesis demektir. Biz de bundan gurur duyuyoruz. Yine sahibi olduğumuz Tekirdağ Yat Oteli’de tamamen yenilendi ve güzel bir hizmet ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Bizler sürekli işimize, şehrimize ne katabiliriz diye bakan insanlarız. Ben ve oğullarım mühendisiz fakat turizm sektörü içindeyiz yıllardır dolayısıyla yaptığımız her adımı hesaplayarak atıyoruz. Şimdi yeni bir yatırımın heyecanı içindeyiz. Trakya Bölgesi’nde 2007 yılında ulusal olarak başladığımız hizmet anlayışımızın, 2017 yılında yurt dışı yatırımıyla, uluslararası bir markaya dönüşmesinin mutluluğunu ve gururunu sizlerle burada paylaşıyoruz. 2019 yılının Mayıs ayında tamamlanmasını planladığımız Ramada Budapeşte City Center Budapeşte’de hem ülkemizin adının hem de kentimizin adının duyulmasını sağlayacaktır. Belki de kentimize turist çekmede bir acente görevi üstlenecektir. Otelde 7 suite, 45 deluxe oda, roof wine bar, ana restaurant yer alacaktır. Tarihi binanın yenilenen eşsiz konforlu mimarisi ve üstün kalite anlayışı, merkezi kolaylığıyla tercih eden misafirlerimiz mutlu ayrılacaktır. Otelimiz prestijli bir 4 yıldız kategorisinde olacaktır. Böylesine güzel bir yatırımın içinde olmak bizi de bir hayli heyecanlandırıyor. Amacımız söylediğim gibi sadece otelcilik yapmak değil kentimizi ve ülkemizi de tanıtabilmektir. Bugün burada bizimle olduğunuz için hepinize çok teşekkür eder, sevgiyle selamlarım herkesi.”

Toplantı açıklamaların ardından soru cevap ile devam etti.

 

 


Okunma Sayısı : 296
Yapılan Yorumlar
 • NKܒDE KONSER RÜZGARI
  13 Aralık 2018--Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı tarafından ‘Türk Müziği Saz Eserleri Konseri’ düzenlendi.
 • YARALI AT TEDAVİ EDİLDİ
  13 Aralık 2018--Ergene Belediyesi sınırları içinde ayağından yaralı halde bulunan ata Ergene Belediyesi sahip çıktı, yaralı ata Ergene Belediyesi sorumlu veterineri ilk müdahalede bulunarak at tedavi edildi.
 • BURÇİN BÜKE MEST ETTİ
  11 Aralık 2018--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Bisanthe 4. Gülsin Onay Piyano Günleri tüm hızıyla devam ediyor. Etkinliğin üçüncü konuğu Burçin Büke oldu. Büke’nin performansı büyük ilgi gördü.
 • TEKİRDAĞ BİRİNCİ OLDU
  11 Aralık 2018---Toprak özellikleri bakımında ülkede önemli bir yeri olan Trakya Bölgesi’nin ili olan Tekirdağ toprağını en çok işleyen iller arasında birinciliği kaptı.
 • BARİYERLER KAZA NEDENİ
  10 Aralık 2018---Tekirdağ Motosiklet Derneği üyeleri, kazalarda çok sayıda ölümlere neden olduğunu öne sürdükleri çelik bariyerlerin değiştirilmesini istedi.
 • FARKINDALIK EĞİTİMİ VERİLDİ
  10 Aralık 2018---Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Marmaraereğlisi Belediyesi personele, engelli ve yaşlı vatandaşlara davranış biçimleri ile ilgili "Farkındalık Eğitimi" ve "Erişilebilirlik ve Ulaşılabilirlik TSE Standartları" konulu eğitim verdi.
 • TEKİRA DRONE BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
  7 Aralık 2018---Tekira AVM, açıldığı günden bu yana ziyaretçilerine ilkleri yaşatmaya ve farklı deneyimler kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu Tekira’da yapılan ‘’Drone Festivali’’ ile, son yıllarda hızla yaygınlaşan bir spor haline gelen drone yarışları Tekirdağlıların beğenisine sunuldu.
 • EV VE SÜS HAYVANLARI SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ
  7 Aralık 2018---Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen “5. Ev ve Süs Hayvanları Satış Yeri Eğitim Semineri” Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı toplantı salonunda yoğun bir katılımla gerçekleşti.
 • ALBAYRAK’TAN PERSONELE TEBRİK
  3 Aralık 2018---- Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, geçtiğimiz günlerde Edirne’de yaşanan sel felaketinde kurtarma ve tahliye çalışmalarında görev alan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ve Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi ekiplerine teşekkür etti.
 • ÇÖP KUTULARI YENİLENDİ
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanında montajı yapılan çöp kutularının yıpranma meydana gelenlerini toplarken yerlerine yenilerini yerleştirdi.
 • Malkara'da Gıda Denetimleri
  Tekirdağ Malkara İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından ilçe merkezindeki marketlerde gıda denetimleri aralıksız devam ediyor.
 • HAYDİ, SEN DE BİR UMUT OL!
  Yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile gönülleri fetheden Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP), belirli aralıklarla yaptığı kan ve kök hücre bağışı kampanyalarını bir araya toplayarak tüm vatandaşları hafta sonu düzenleyeceği bağış kampanyasına davet etti.
 • GÖNÜLLÜ ÖĞRENCİLERE DESTEK
  Marmaraereğlisi Belediyesi ihtiyaç sahibi öğrenciler için yardım kampanyası başlatan gönüllü öğrencilere destek verdi.
 • ÇOCUK HAKLARI ANLATILDI
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ile Ahbap Tekirdağ işbirliğinde Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nde etkinlik gerçekleştirdi.
 • ATLARIN PARKTA İŞİ NE?
  Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde başıboş atlar aç kalınca Yüzüncüyıl Mahallesi’nde bulunan çocuk parklarında otlamaya başladı. Vatandaşla bu görüntü büyükşehir olmuş bir şehre yakışıyor mu demeden edemedi.
 • TEKİRDAĞ'IN KURTULUŞU KUTLU OLSUN
  Tekirdağ’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yılı Tekirdağ Valiliği önünde düzenlenen çelenk töreni ile kutlandı.
 • NE KADAR KIRMIZI ET ÜRETİLİYOR?
  Toplam kırmızı et üretimi III. çeyrekte 339 379 ton olarak tahmin edildi. Ülkede toplam kırmızı et üretiminde fazlalık görüldü.
 • EMEKLİ ALBAY ADAY ADAYI
  Tekirdağlı emekli albay, inşaat mühendisi Sebahattin Ümet, AK Parti’den Süleymanpaşa’ya aday adayı oldu.
 • MASKENLE DE GÜZELSİN
  2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda farkındalık yaratmak amacıyla bir araya gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı R. Alpaslan Kurtoğlu ve daire personelleri maske takarak, lösemi ile mücadele eden çocuklara destek oldular.
 • ÇOCUK DİLİNDE ATATÜRK
  Malkara Belediyesi’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği “Çocuk Dilinde Atatürk” konulu 5 – 10 yaş video yarışması sonuçları belli oldu.
Tekirdağ Haberleri Tekirdağ Gazetesi E-Gazete Son Baskı
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 4999
Dün : 9409
Toplam : 7467128

Tekirdağ Pusula Gazetesi
    
Her Hakkı Saklıdır. Kaynak Gösterilse dahi İzinsiz Görsel ve Haber Kullanılamaz.

POLMEN MEDYA

Güncel Tekirdağ Son Dakika Haberleri