seçim ofisi, ekrem, chp

tekirdağ haberleri

İKİ NAYLON TORBA ETMİYORLAR

Ana Sayfa  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Kültür Sanat  |  Künye  |  İletişim


Ekrem Eşkinat seçim atmosferine girdi. İkinci seçim ofisi açılışında Ak Parti’yi üstü kapalı ağır eleştirdi.

“İKİ NAYLON TORBA ETMİYORLAR”

 Altınova’daki seçim bürosu açılışında konuşan Süleymanapaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, yazı tozlu kışı çamurlu Süleymanpaşa’nın eski günlerde kaldığını alt ve üst yapısı ile modern bir şehir inşa ettiklerini kaydetti. Altınovalılara seslenen Eşkinat, “Naylon torba ile yollarda protesto edenler şimdi nerede?  Gördük ki naylon torba ile dolaşanlar 2 naylon torba fiyatı kadar etmiyorlarmış” dedi.


VATANDAŞ YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Millet İttifakı’nın Cumhuriyet Halk Partili Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, ikinci seçim bürosunu Altınova Mahallesi Gazi Hasan Paşa Caddesi üzerinde açtı. Geniş bir katılımla gerçekleşen açılışa CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, İl Başkanı Mehmet Ali Işıkgör, Chp Süleymanapaşa İlçe Başkanı İsmail Öztürk, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Soğuk havaya rağmen açılışa vatandaşın ilgisi yoğun oldu.  


ALTINOVA’DA ALT YAPI DA ÜST YAPI DA MÜKEMMEL OLDU

Altınova’da artık su baskınlarının yaşanmadığını kaydeden CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, “31 Mart’ta bu coşkuyu yine birlikte yaşayacağız. Millet ittifakının 12-0’lık başarısı için çalışıyoruz. Bunu yine Tekirdağ’da başaracağız. Altınova’da birileri poşetle yürüyordu. Ama bugün Altınova alt yapısı ve üst yapısı ile mükemmel oldu. Sabrın sonu selamettir. Sıkıntı ve sorun aşıldı” dedi.


NAYLON TORBA İLE DOLAŞANLAR 2 NAYLON TORBA FİYATI KADAR ETMİYORLARMIŞ

Konuşmasında geçmiş yıllarda Altınova’daki altyapı çalışmalarını AK Partililer’in naylon poşet giyerek protesto etmesini eleştiren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Süleymanpaşa Milletvekilleriyle halkıyla belediye başkanları ile bütünleşmiş vaziyette. 5 sene önce ilk görevi devraldığımızda ayağına naylon torba alıp dolaşanlar 5 sene sonra anladılar ki 2 naylon torba fiyatı kadar etmiyorlarmış.  Birileri konuşur birileri yapar” dedi. 

 

İNSANLARIN GÖNÜLLERİNE GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURUL

5 yılda alt yapı ve üst yapıda hizmetlerin gerçekleştiğini kaydeden Eşkinat, “Biz yola çıkarken şunu söylemiştik: Biz sizin başınızı asla yere eğdirmeyeceğiz. Büyükşehir belediyemiz de Süleymanpaşa Belediyemiz de sizin başınızı yere eğdirmedi. Zaman zaman kırıldığımız darıldığımız noktalar olmuştur. Neden yapmadılar, neden geciktiler demiş olabilirler. Bu şehrin her mahalle bir yazı tozlu, bir kışı çamurlu geçirdi. Ama bu şehirde 650 kilometre alt yapı yapıldı. O alt yapının üstü örtüldü. Onun yanında insanların gönüllerine gönül köprüleri kuruldu” diye konuştu.


SEÇİME GARANTİ GALİP BAŞLAMANIN DUYGUSU BİR BAŞKA BİR ŞEY

Süleymanpaşa’da seçimi tarihi bir farkla kazanacaklarını söyleyen Eşkinat, “Bu şehrin çocuklarına bu şehrin geleceğine yatırım yapıldı. Bu dönem kadınlarımızın dönemi. Süleymanpaşa kadınları ile ayağa kalkacak. 5 senedir sizin başınızı öne eğdirmeyen başkanlarınız, milletvekilleriniz örgütleriniz 5 sene sizinle birlikte bayrağı dimdik taşıdılar. İyiki varsınız iyi ki buradasınız. İyi ki sizin adaylarınız olarak bu seçim yarışına çıkıyoruz. 1-0 değil garanti galip başlamanın duygusu bir başka bir şey” diye sözlerini tamamladı.


Açılışın ardından vatandaşlara ikramda bulunuldu. 


Okunma Sayısı : 608
Yapılan Yorumlar
 • BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
  09 Nisan 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen brifing toplantısına katıldı.
 • ALBAYRAK YİNE VATANDAŞLARLA
  2 Nisan 2019--Büyükşehir koltuğuna yeniden oturan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, seçim biter bitmez kaldığı yerden devam etmeye başladı.
 • YÜKSEL, ŞENTOP’U ZİYARET ETTİ
  27 Şubat 2019--Cumhur İttifakı’nın AK Partili Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı seçilen Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’u ziyaret ederek, meclis başkanlığı görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
 • ATÖLYEDE YENİLENİYORLAR
  27 Şubat 2019--TESKİ Genel Müdürlüğü İkmal bakım ve onarım şube müdürlüğü personelleri, kurum bünyesindeki araçların bakım ve onarımını yaparak güvenli bir şekilde trafikte kullanılmasını sağlıyor.
 • TEKNOLOJİ ARTIK DERSLERDE
  27 Şubat 2019--Tekirdağ da apple smart teknolojisini eğitimde kullanan tek okul olma özelliğini Aden Koleji taşıyor.
 • TESKİ, TAHSİLAT BÜROSU AÇTI
  11 Şubat 2019--TESKİ Genel Müdürlüğü tarafından Süleymanpaşa ilçesi çarşı da eski bedesten olarak bilinen bölgede “TESKİ Su Faturası Ödeme Noktası” açıldı.
 • ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI
  06 Şubat 2019--Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Beren Bebek Çocuk Akademisinde eğitime başlayan küçük öğrencileri ziyaret etti. Başkan Yüksel öğrenciler ile yakından ilgilenerek onlarla birlikte oyunlar oynadı.
 • SPORDA HAFTAYA DAMGA VURDU
  04 Şubat 2019--Marmaraereğlisi Belediyespor hafta sonu oynanan müsabakalarda aldığı başarılı sonuçlarla haftaya damga vuran takım oldu. Futbol ve basketbolda alınan sonuçlarla Marmaraereğlisi Belediyespor sporda farkını ortaya koydu.
 • KURUMLAR ARASI TOPLANTI
  16 Ocak 2019--Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı kurumlar Trakya Kalkınma Ajansı merkezinde bir araya geldi. Konular gündem gündem konuşulup çözüm odaklı istişare yapıldı.
 • BAŞKANLAR BULUŞTU
  16 Ocak 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ı makamında ziyaret etti.
 • MARMARAEREĞLİSİ CAN DOSTLARI UNUTMUYOR
  16 Ocak 2019--Marmaraereğlisi Belediyesi, 2018 yılında sokak hayvanlarının tedaviden, beslenmesine, aşılarının yapılmasından kısırlaştırmaya kadar her zaman yanlarında oldu.
 • ÇEVRE DOSTU YOL
  4 Ocak 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yol yapım çalışmalarını kesintisiz bir şekilde sürdürüyor. Çevre dostu olarak bilinen beton yol hizmeti Kapaklı’da gerçekleştirildi.
 • VALİDEN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
  4 Ocak 2019--Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, 1994’e Ağrı’da şehit olan Er Ahmet Oral’ın ailesini ziyaret etti. Aile bu kıymetli ziyaretten çok memnun olduklarını ifade etti.
 • SPORDA MARMARAEREĞLİSİ FARKI
  3 Ocak 2019--Tekirdağ U-17 Ligi A Grubu’nu oynadığı 14 maçta 13 galibiyet bir beraberlikle şampiyon olarak tamamlayan Marmaraereğlisi Belediyespor U-17 takımı kupa sevincini Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ile paylaştı.
 • ÇOCUKLARIN YILBAŞI PARTİSİ
  3 Ocak 2019--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü, 2019’a Merhaba partisi düzenledi. 6 yaş altı çocuklara yönelik yeni yıl partisi renkli görüntülere sahne oldu.
 • ONLAR, MUTLU KENT’İN ÇOCUKLARI
  27 Aralık 2018--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi, Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyeleri için anne-çocuk etkinliği düzenledi.
 • HİZMETE DEVAM
  26 Aralık 2018--TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İÇÖZ ilçe denetimleri kapsamında mesai saatinden önce TESKİ Şarköy personeli ile bir araya geldi.
 • HAYRABOLU’DA STK’LARA ZİYARET
  26 Aralık 2018--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, çalışmalarını sürdürdüğü Hayrabolu ilçesinde gerçekleştirdiği incelemelerin ardından Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ve içlerinde sivil toplum kuruluşları ile esnaf odalarının olduğu kurumlara ziyarette bulundu.
 • DERNEK VE STK’LARLA İŞBİRLİĞİNE DEVAM
  26 Aralık 2018--Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçedeki tüm dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içerisinde vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşım içerisinde olduklarını söyledi.
 • KADINLAR DA ERKEKLER DE SÜPER LİGDE
  25 Aralık 2018--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Spor Kulübü, Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Spor Toto Süper Lig’e yükselme karşılaşmalarında aldığı başarılı sonuçlarla hem kadınlar hem erkeklerde Süper Lig’e yükselmeyi başardı.
Tekirdağ Haberleri Tekirdağ Gazetesi E-Gazete Son Baskı
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2505
Dün : 7231
Toplam : 8459629

Tekirdağ Pusula Gazetesi
    
Her Hakkı Saklıdır. Kaynak Gösterilse dahi İzinsiz Görsel ve Haber Kullanılamaz.

POLMEN MEDYA

Güncel Tekirdağ Son Dakika Haberleri