geyik pub, tekirdağ

tekirdağ haberleri

GEYİK PUB

Ana Sayfa  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Kültür Sanat  |  Künye  |  İletişim


Sohbetlerin yeni adresi, Geyik Pub


Habibe Tilki Üzel’in bu haftaki röportaj konuğu Geyik Pub ortaklarından Ahmet Yıldız. Eğer eş dost bir araya gelip arkadaki güzel tonda müzik eşliğinde nezih bir ortamda hoş sohbet etmek, leziz tatlar yiyip içmek istiyorsanız mutlaka Geyik Pub’ı ziyaret edin derim. Zira memnun kalacağınız pek çok şey olacaktır.

 


Tekirdağ, her geçen gün gelişimine destek sağlayacak yeni yerlere kavuşuyor. Ahmet Yıldız, Yiğit Özçakır ve Seçkin Arpapay üç genç ortak. Bir araya gelerek kendine has tarzıyla müşteri çeken gayet modern, nezih, güvenilir bir marka yaratmışlar. Geyik Pub onların kente kazandırdığı önemli bir yatırım. 1 sene arayla Geyik Pub’ın 2. şubesini açan ortaklar “samimiyet ve dürüstlük” bizim olmazsa olmazımız diyorlar.Tekirdağ, çok daha fazlasını hak etmesine rağmen ne yazık ki hak ettiği noktaya henüz gelememiş bazı yönlerden gelişimini sağlayamamış bir şehir. Hal böyle olunca da bazı şeylerin şehirde kabul görüp alışkanlık haline gelmesi zaman alıyor. Pek çoğunuz bilebilir bazı büyük şehirlerde oturmuş bir Pub kültürü vardır. özellikle çalışan kesim iş çıkışında direkt evine geçmeden bu tarz mekanlara uğrayıp atıştırmalık diyeceğimiz tarzda bir şeyler yiyip içer ve dostlarıyla günü analiz ederler. Bu yüzden Pub mekanlar pek bir sevilir. İçinde yaşadığımız Tekirdağ’da henüz böyle bir kültür tam manasıyla yaşamıyor. Fakat şu da bir gerçek ki her geçen gün kentin gelişimine katkı sağlayacak yenilikler ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de kısa sürede 2. şubesini açmış olan Geyik Pub. Evet, Geyik Pub tam da büyük şehirlerde çok sevilen o pub mekanlarından. Üç ortağın işletmeciliğini yaptıkları mekan kısa sürede uğrak mekanların başında yer alıyor. İsterseniz gelin mekan ve daha fazlası hakkındaki bilgiyi ortaklardan Ahmet Yıldız’dan alalım.

 

 

 

Habibe Tilki Üzel: Öncelikle sizi biraz tanıyabilir miyiz?

Ahmet Yıldız: Elbette, ben Ahmet Yıldız. 1987 Tekirdağ doğumluyum. İşletme ve Endüstriyel Tasarım mezunuyum. Uzun yılla İstanbul’da inşaat sektöründe çalıştım. Evliyim.

 

H.T.Ü.: 3 ortaksınız değil mi?

A.Y.: Evet, 3 ortağız. Ben, Yiğit Özçakır ve Seçkin Arpapay. Üçümüzde Tekirdağlıyız. Hatta babalarımız ve dedelerimiz dahi esnaf. Bu yüzden biz de esnaflığı ve işimizi çok severek yapıyoruz. Diğer iki ortağım buradan önce de zaten esnaflık yapıyorlardı. Ben burada değildim. Sonrasında birlikte yola çıkmaya karar verince bir araya geldik. Bizler cidden aile desteği vs almadan gerekirse kredilerle işimizi kurduk. Çok şükür yolunda gidiyor.

 

H.T.Ü.: Geyik Pub’ın ilk yeri sahilde meydanda. Burası 2. yeriniz doğru mu? Ne kadar arayla yeni şube açıldı?

A.Y.: Doğru. Bizim ilk göz ağrımız meydanda. Eğer bugün burada yeni yerimizi açtıysak kesinlikle oranın hakkı çoktur. Konseptten tutun isme kadar her şey bize ait. Öyle bir özenme vs yok. Biz ilk orayı açtık ve oturmuş bir müşteri kitlemiz oluştu. Sadece arada sıkıntı olan sokak içinde olması oldu. Kimi zaman müşterilerimiz gelmek istiyoruz ama çok ara sokak tarzı yorumlar getirdiler. Meydandaki yerimizi 2017 Haziran ayında Hürriyet’teki yerimizi ise 2018 Temmuz ayında açtık. Çok yeni olmamıza rağmen insanlar çok memnun. Kalıcı müşterilerimiz var. Uğramadan geçmeyenler.

 

H.T.Ü.: Hangi saatler arası hizmet veriyorsunuz?

A.Y.: Biz öyle gece 23.00 civarı falan açılmıyoruz. Saat 16.00 – 02.00 saatleri arasında hafta içi her gün 12 kişi ile hizmet veriyoruz.

 

H.T.Ü.: Meydandaki müşteri oraya buradakine de yeniler mi geliyor yoksa oradan da gelen oluyor mu?

A.Y.: Tekirdağ’ın kesinlikle böyle yerlere ihtiyacı var. Evet, henüz pub kültürü bu şehirde oturmuş değil. İnsanlar iş çıkışı uğramıyorlar. İlla eve gidip sonra çıkmak istiyorlar. Zamanla onun da oturacağını düşünüyoruz. Bizim elbette müşterilerimizin sabit olanı var. her iki tarafa da gelen. Hürriyet Mahallesi ise böyle bir mekan açılmasını çok olumlu karşıladı. İnsanlar otopark sorunu yaşamadan bir mekana gitmeyi çok iyi buluyorlar.

 

H.T.Ü.: Gelen müşteri yiyecek içecek olarak neler bulabiliyor?

A.Y.: Biz de patates, tavuk, çıtır paneler yani atıştırmalık denilen türde her şey var. İçecekler de aynı şekilde ki bu konuda Tekirdağ’da iddialıyız. En azından bir kere gelip denemelerini tavsiye ederiz. Fiyat politikamız da gayet uygun. Dışarıdan bakan acaba pahalı mı diyebiliyor fakat hiç öyle değil.

 

H.T.Ü.: Mekanınızda organizasyonlar yapıyor musunuz?

A.Y.: Öbür taraftaki yerimiz 60 kişilik burası ise oturmalı 150 party hali 250. Doğum gününden tutun da çeşitli partylere kadar pek çok özel gün yapıyoruz. Doğum günlerinde öyle pasta ikram parası gibi paralar istemiyoruz. Ayda iki kere party yapıyoruz. Buna talepler çok güzel. Yakında 29 Ekim Party’si olacak. O gece yüzde yüz Türkçe müzikler olacak. İstanbul’dan ünlü bir DJ olan Festo gelecek. Bizde zaten öyle gümbür gümbür müzik çalmıyor normal zamanlarda. Çünkü insanlar sohbet etmek istiyor arkandan hafif yabancı müzikler çalıyor. geyik.pub instagram adresimizdir. Takip edebilirler bizi oradan.

 

H.T.Ü.: Kısa sürede ikinci şubeyi açmak bir meziyet olmalı. Bunu neye borçlusunuz?

A.Y.: Şöyle ki biz kesinlikle samimiyet ve düsütlüğe çok önem veriyoruz. İnsanları bir kere aldatırsınız ikinciye adımını atmaz. Esnaflıktan geliyoruz ve bunun farkındayız. Geleni biz kapıda karşılar, masasına oturtur, giderken uğurlarız. Nasıl evimize biri gelince ağırlarız burası da bizim evimiz ve gelen kişi müşteriden çok bizim için konuk demek. O buradn çıkana kadar rahatlığı, güvenliği bize ait. Pahalı satma amacımız yok. Onu da ir kere satarsınız bir daha olmaz. Hizmetimize, yiyecek, içeceklerimize de çok güveniyoruz. Barmen arkadaşımızı eğitimlere gönderiyoruz. Cafe rahatlığında zaman geçirilecek bir pub mekanıyız biz.

 

H.T.Ü.: Üstünüzün ev olması sıkıntı yaratıyor mu?

A.Y.: Aslına bakarsanız insanlar böyle yerleri şehirde görmekten çok mutlu. Ancak bazen olumsuz yorumlar gelmedi değil. Fakat biz kapanış saatimize her şeyimize son derece dikkat ediyoruz. Ayrıca bu bir yatırım ve başka bir şehre değil Tekirdağ’a yapılan bir yatırım bu gözle bakılıp köstek değil destek olmak gerektiğini düşünüyoruz. İnsanlar İstanbul veya başka yerlerde böyle mekanlara bayılarak gidip bir de üstüne fazla fazla paralar veriyor. Neden kendi şehrimizde daha uyguna bu güzel mekanlara gitmeyelim ki

 

H.T.Ü.: Tahminimce 3 ortak sizde gelecek planları da vardır?

A.Y.: Olmaz mı? Elbette planlarımız var. mesela Edirne’de şube açmak isteriz. Yine Tekirdağ’da butik bir meyhane hayalimiz var. Umarım her şey yolunda gider. 

 

H.T.Ü.: Samimiyet ve çalışkanlık olduğu sürece her şey daima güzel olur ve belli ki sizlerde buna fazlasıyla önem veriyorsunuz. Bize zaman ayırdığınız için çok teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

 


 


Okunma Sayısı : 980
Yapılan Yorumlar
 • BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
  09 Nisan 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen brifing toplantısına katıldı.
 • ALBAYRAK YİNE VATANDAŞLARLA
  2 Nisan 2019--Büyükşehir koltuğuna yeniden oturan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, seçim biter bitmez kaldığı yerden devam etmeye başladı.
 • YÜKSEL, ŞENTOP’U ZİYARET ETTİ
  27 Şubat 2019--Cumhur İttifakı’nın AK Partili Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı seçilen Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’u ziyaret ederek, meclis başkanlığı görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
 • ATÖLYEDE YENİLENİYORLAR
  27 Şubat 2019--TESKİ Genel Müdürlüğü İkmal bakım ve onarım şube müdürlüğü personelleri, kurum bünyesindeki araçların bakım ve onarımını yaparak güvenli bir şekilde trafikte kullanılmasını sağlıyor.
 • TEKNOLOJİ ARTIK DERSLERDE
  27 Şubat 2019--Tekirdağ da apple smart teknolojisini eğitimde kullanan tek okul olma özelliğini Aden Koleji taşıyor.
 • TESKİ, TAHSİLAT BÜROSU AÇTI
  11 Şubat 2019--TESKİ Genel Müdürlüğü tarafından Süleymanpaşa ilçesi çarşı da eski bedesten olarak bilinen bölgede “TESKİ Su Faturası Ödeme Noktası” açıldı.
 • ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI
  06 Şubat 2019--Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Beren Bebek Çocuk Akademisinde eğitime başlayan küçük öğrencileri ziyaret etti. Başkan Yüksel öğrenciler ile yakından ilgilenerek onlarla birlikte oyunlar oynadı.
 • SPORDA HAFTAYA DAMGA VURDU
  04 Şubat 2019--Marmaraereğlisi Belediyespor hafta sonu oynanan müsabakalarda aldığı başarılı sonuçlarla haftaya damga vuran takım oldu. Futbol ve basketbolda alınan sonuçlarla Marmaraereğlisi Belediyespor sporda farkını ortaya koydu.
 • KURUMLAR ARASI TOPLANTI
  16 Ocak 2019--Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı kurumlar Trakya Kalkınma Ajansı merkezinde bir araya geldi. Konular gündem gündem konuşulup çözüm odaklı istişare yapıldı.
 • BAŞKANLAR BULUŞTU
  16 Ocak 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ı makamında ziyaret etti.
 • MARMARAEREĞLİSİ CAN DOSTLARI UNUTMUYOR
  16 Ocak 2019--Marmaraereğlisi Belediyesi, 2018 yılında sokak hayvanlarının tedaviden, beslenmesine, aşılarının yapılmasından kısırlaştırmaya kadar her zaman yanlarında oldu.
 • ÇEVRE DOSTU YOL
  4 Ocak 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yol yapım çalışmalarını kesintisiz bir şekilde sürdürüyor. Çevre dostu olarak bilinen beton yol hizmeti Kapaklı’da gerçekleştirildi.
 • VALİDEN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
  4 Ocak 2019--Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, 1994’e Ağrı’da şehit olan Er Ahmet Oral’ın ailesini ziyaret etti. Aile bu kıymetli ziyaretten çok memnun olduklarını ifade etti.
 • SPORDA MARMARAEREĞLİSİ FARKI
  3 Ocak 2019--Tekirdağ U-17 Ligi A Grubu’nu oynadığı 14 maçta 13 galibiyet bir beraberlikle şampiyon olarak tamamlayan Marmaraereğlisi Belediyespor U-17 takımı kupa sevincini Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ile paylaştı.
 • ÇOCUKLARIN YILBAŞI PARTİSİ
  3 Ocak 2019--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü, 2019’a Merhaba partisi düzenledi. 6 yaş altı çocuklara yönelik yeni yıl partisi renkli görüntülere sahne oldu.
 • ONLAR, MUTLU KENT’İN ÇOCUKLARI
  27 Aralık 2018--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi, Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyeleri için anne-çocuk etkinliği düzenledi.
 • HİZMETE DEVAM
  26 Aralık 2018--TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İÇÖZ ilçe denetimleri kapsamında mesai saatinden önce TESKİ Şarköy personeli ile bir araya geldi.
 • HAYRABOLU’DA STK’LARA ZİYARET
  26 Aralık 2018--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, çalışmalarını sürdürdüğü Hayrabolu ilçesinde gerçekleştirdiği incelemelerin ardından Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ve içlerinde sivil toplum kuruluşları ile esnaf odalarının olduğu kurumlara ziyarette bulundu.
 • DERNEK VE STK’LARLA İŞBİRLİĞİNE DEVAM
  26 Aralık 2018--Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçedeki tüm dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içerisinde vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşım içerisinde olduklarını söyledi.
 • KADINLAR DA ERKEKLER DE SÜPER LİGDE
  25 Aralık 2018--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Spor Kulübü, Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Spor Toto Süper Lig’e yükselme karşılaşmalarında aldığı başarılı sonuçlarla hem kadınlar hem erkeklerde Süper Lig’e yükselmeyi başardı.
Tekirdağ Haberleri Tekirdağ Gazetesi E-Gazete Son Baskı
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2702
Dün : 7231
Toplam : 8459826

Tekirdağ Pusula Gazetesi
    
Her Hakkı Saklıdır. Kaynak Gösterilse dahi İzinsiz Görsel ve Haber Kullanılamaz.

POLMEN MEDYA

Güncel Tekirdağ Son Dakika Haberleri