ak parti, cüneyt yüksel

tekirdağ haberleri

EEEYYY CÜNEYT YÜKSEL!

Ana Sayfa  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Kültür Sanat  |  Künye  |  İletişim


EEEYYY CÜNEYT YÜKSEL!


Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel meydanı boş buldu sallayıp duruyor. Yatırım yaptık diye milletin gözünü boyamak bir tarafa ellerine her geçen fırsatta yerel yönetimleri en ağır biçimde eleştirmekten de geri kalmıyor. Buna çok sevdiğim ve Tekirdağ’ın önemli bir markasını yöneten Mestan Özcan’ın da alet olmasını görmek beni üzüyor.

 

Tamam belediyeler, yani yerel yönetimler hizmette yavaş kalmış olabilirler. Ha bu arada Kumbağ’dan gece yarısı yaptığı açıklamadan bahsediyorum. Malum yaz ayları ve yazlık bölge haliyle çalışmalar bir an önce bitmesi gerek. Belediye yavaş kaldı orada. Ammaaaaa; orada alt yapısı biten yeri belediye üstünü kapatamıyor. Onu niye söylemiyorsun Cüneyt Yüksel. Senin devlet yatırımı ile iki sene önce yapılması gereken doğalgaz hattı yeni döşeniyor oraya. Gecikmenin önemli bölümü bu yüzden bunu neden söylemiyorsun.

 

Kumbağ’ın yaz sezonuna yetiştirilmesi gerekiyor, burada seninle aynı fikirdeyim. Ancak Kumbağ gelirken pırıl pırıl bir Barbaros yolunun asfaltı üzerinden geçtiğini neden söylemiyorsun.  Milletin yaz sezonu geldiğini hatırlıyorsun da, yine aynı milletin hastane köşelerinde günlerce sıra beklediğini, poliklinik kapılarında saatlerce hasta haliyle perişan olduğunu neden söylemiyorsun. Neden Şehir hastanesinin daha erken yapılamadığının açıklamasını yapmıyorsun. Naip Barajı’nı neden halen TESKİ’ye devir etmediğinizi söylemiyorsun. Hayrabolu-Süleymanpaşa yolunun neden bu kadar geciktiğini ve onlarca insanın ölümüne neden olan kazaların olduğunu ve hatta üç yılda bitirilecek yol için ayrılan ödenek ile bu yolun ancak 20 yılda tamamlanabileceğini söylemiyorsun. Acaba diyorum, senin yöneticilerin “En güçlü olduğumuz Çerkezköy, Kapaklı ve Ergene’de bile kazanma şansımız yok, daha Tekirdağ’ın neresini kazanacağız” dedikleri için mi bu kadar hırçınsın?

 

Ben neden yazdım bunları. Malum yayıncılık politikamız her ne kadar tarafsız ve objektif olsa da siyasi bir duruşumuz var. Bunu kimse de değiştiremez. Malum bu açıklamaların muhatabı da ben değilim. Ama ne yazık ki CHP’nin bir il başkanı var ki; özel günler olmasa açıklamasını duyamayacağız. Cüneyt Yüksel’in açıklamalarına Belediye başkanı yazılı bir açıklama yapıyor ama o da havada kalıyor. Dolayısıyla meydanda kimse yok biz iki satır kelam edelim dedik. Belli ki Cüneyt Yüksel ilçe başkanları ile birlikte personel atamalarından vakit bulup açıklama da yapabiliyor.

 

Sürekli yerel yönetime saldırmasının altında iki neden olabilir. Birincisi 12-0’ın halen içlerine sindirememiş olmaları. İkincisi ise Cüneyt Yüksel’in büyükşehir veya Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı olma hayali.  Olmaz be Cüneyt demeyeceğim. Ama ‘zorlama be Cüneyt’ derim.

 

Yazılarım benim fikirlerimi bağlar. Ne program yaptığım radyo da böyle davranırım, ne de sahibi olduğum gazetenin yayın politikasında… Bu nedenle Cüneyt Yüksel’e ayrı bir çağrı yapacağım. Sağda solda cep telefonlarına yaptığın kayıtla takipçilerine uğraşacağına radyoda programımıza katıl ve daha geniş kitleye sesini duyur derim.  Ama tek şartım var. Kendine sorulacak soruları sen getirmeyeceksin. Ben soracağım.

 

Ha yiğide hakkını da verelim. Seçim süreçlerinde en ateşli ve en aktif görünen parti Ak Parti olduğu aşikardır. Bunu inkar edemeyiz. Her dönem böyle, yani Cüneyt Yüksel ile bir ilgisi yok aslında. CHP ve İYİ Parti’den de aynı performansı bekliyoruz.


Okunma Sayısı : 1185
Yapılan Yorumlar
2 Mart 2019    HARUN GÜLERYÜZ
    chp ve iyi partiden de aynı performansı yazarken hdp lilere biraz ayıp etmiş olmuyormusunuz.yada kirli çamaşır muamelesimi,ama insanın üstündeki çamaşır kirliyse sıkıntıyı giyenin kendisine verir,rahat uyuyamaz bile haa,vermiyorsa derisinde,koku alma ve duyu organlarında kusur vardır.hatta kalbinde.
 • YÜKSEL, ŞENTOP’U ZİYARET ETTİ
  27 Şubat 2019--Cumhur İttifakı’nın AK Partili Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı seçilen Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’u ziyaret ederek, meclis başkanlığı görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
 • ATÖLYEDE YENİLENİYORLAR
  27 Şubat 2019--TESKİ Genel Müdürlüğü İkmal bakım ve onarım şube müdürlüğü personelleri, kurum bünyesindeki araçların bakım ve onarımını yaparak güvenli bir şekilde trafikte kullanılmasını sağlıyor.
 • TEKNOLOJİ ARTIK DERSLERDE
  27 Şubat 2019--Tekirdağ da apple smart teknolojisini eğitimde kullanan tek okul olma özelliğini Aden Koleji taşıyor.
 • TESKİ, TAHSİLAT BÜROSU AÇTI
  11 Şubat 2019--TESKİ Genel Müdürlüğü tarafından Süleymanpaşa ilçesi çarşı da eski bedesten olarak bilinen bölgede “TESKİ Su Faturası Ödeme Noktası” açıldı.
 • ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI
  06 Şubat 2019--Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Beren Bebek Çocuk Akademisinde eğitime başlayan küçük öğrencileri ziyaret etti. Başkan Yüksel öğrenciler ile yakından ilgilenerek onlarla birlikte oyunlar oynadı.
 • SPORDA HAFTAYA DAMGA VURDU
  04 Şubat 2019--Marmaraereğlisi Belediyespor hafta sonu oynanan müsabakalarda aldığı başarılı sonuçlarla haftaya damga vuran takım oldu. Futbol ve basketbolda alınan sonuçlarla Marmaraereğlisi Belediyespor sporda farkını ortaya koydu.
 • KURUMLAR ARASI TOPLANTI
  16 Ocak 2019--Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı kurumlar Trakya Kalkınma Ajansı merkezinde bir araya geldi. Konular gündem gündem konuşulup çözüm odaklı istişare yapıldı.
 • BAŞKANLAR BULUŞTU
  16 Ocak 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ı makamında ziyaret etti.
 • MARMARAEREĞLİSİ CAN DOSTLARI UNUTMUYOR
  16 Ocak 2019--Marmaraereğlisi Belediyesi, 2018 yılında sokak hayvanlarının tedaviden, beslenmesine, aşılarının yapılmasından kısırlaştırmaya kadar her zaman yanlarında oldu.
 • ÇEVRE DOSTU YOL
  4 Ocak 2019--Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yol yapım çalışmalarını kesintisiz bir şekilde sürdürüyor. Çevre dostu olarak bilinen beton yol hizmeti Kapaklı’da gerçekleştirildi.
 • VALİDEN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
  4 Ocak 2019--Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, 1994’e Ağrı’da şehit olan Er Ahmet Oral’ın ailesini ziyaret etti. Aile bu kıymetli ziyaretten çok memnun olduklarını ifade etti.
 • SPORDA MARMARAEREĞLİSİ FARKI
  3 Ocak 2019--Tekirdağ U-17 Ligi A Grubu’nu oynadığı 14 maçta 13 galibiyet bir beraberlikle şampiyon olarak tamamlayan Marmaraereğlisi Belediyespor U-17 takımı kupa sevincini Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ile paylaştı.
 • ÇOCUKLARIN YILBAŞI PARTİSİ
  3 Ocak 2019--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü, 2019’a Merhaba partisi düzenledi. 6 yaş altı çocuklara yönelik yeni yıl partisi renkli görüntülere sahne oldu.
 • ONLAR, MUTLU KENT’İN ÇOCUKLARI
  27 Aralık 2018--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi, Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyeleri için anne-çocuk etkinliği düzenledi.
 • HİZMETE DEVAM
  26 Aralık 2018--TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İÇÖZ ilçe denetimleri kapsamında mesai saatinden önce TESKİ Şarköy personeli ile bir araya geldi.
 • HAYRABOLU’DA STK’LARA ZİYARET
  26 Aralık 2018--Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, çalışmalarını sürdürdüğü Hayrabolu ilçesinde gerçekleştirdiği incelemelerin ardından Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ve içlerinde sivil toplum kuruluşları ile esnaf odalarının olduğu kurumlara ziyarette bulundu.
 • DERNEK VE STK’LARLA İŞBİRLİĞİNE DEVAM
  26 Aralık 2018--Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçedeki tüm dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içerisinde vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşım içerisinde olduklarını söyledi.
 • KADINLAR DA ERKEKLER DE SÜPER LİGDE
  25 Aralık 2018--Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Spor Kulübü, Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Spor Toto Süper Lig’e yükselme karşılaşmalarında aldığı başarılı sonuçlarla hem kadınlar hem erkeklerde Süper Lig’e yükselmeyi başardı.
 • BİN AĞAÇ DİKİLDİ
  25 Aralık 2018--Ergene Belediyesi ve Çevre Koruma Dergisi (ÇEVKOR) iş birliği ile “Sağlıklı Yaşam İle Sağlıklı Çevre” projesi kapsamında Esenler Mahallesine 1000 (bin) adet Karaçam ağacı dikildi.
 • BÜYÜKŞEHİR’DEN UYGULAMA DESTEĞİ
  19 Aralık 2018--Eğitim alanındaki yatırımları ile büyükşehir belediyeleri arasında öne çıkan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, temel vizyonları arasında yer alan üniversite vizyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor.
Tekirdağ Haberleri Tekirdağ Gazetesi E-Gazete Son Baskı
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2333
Dün : 8487
Toplam : 8046735

Tekirdağ Pusula Gazetesi
    
Her Hakkı Saklıdır. Kaynak Gösterilse dahi İzinsiz Görsel ve Haber Kullanılamaz.

POLMEN MEDYA

Güncel Tekirdağ Son Dakika Haberleri