ak parti, cüneyt yüksel

tekirdağ haberleri

EEEYYY CÜNEYT YÜKSEL!

Ana Sayfa  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Kültür Sanat  |  Künye  |  İletişim


EEEYYY CÜNEYT YÜKSEL!


Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel meydanı boş buldu sallayıp duruyor. Yatırım yaptık diye milletin gözünü boyamak bir tarafa ellerine her geçen fırsatta yerel yönetimleri en ağır biçimde eleştirmekten de geri kalmıyor. Buna çok sevdiğim ve Tekirdağ’ın önemli bir markasını yöneten Mestan Özcan’ın da alet olmasını görmek beni üzüyor.

 

Tamam belediyeler, yani yerel yönetimler hizmette yavaş kalmış olabilirler. Ha bu arada Kumbağ’dan gece yarısı yaptığı açıklamadan bahsediyorum. Malum yaz ayları ve yazlık bölge haliyle çalışmalar bir an önce bitmesi gerek. Belediye yavaş kaldı orada. Ammaaaaa; orada alt yapısı biten yeri belediye üstünü kapatamıyor. Onu niye söylemiyorsun Cüneyt Yüksel. Senin devlet yatırımı ile iki sene önce yapılması gereken doğalgaz hattı yeni döşeniyor oraya. Gecikmenin önemli bölümü bu yüzden bunu neden söylemiyorsun.

 

Kumbağ’ın yaz sezonuna yetiştirilmesi gerekiyor, burada seninle aynı fikirdeyim. Ancak Kumbağ gelirken pırıl pırıl bir Barbaros yolunun asfaltı üzerinden geçtiğini neden söylemiyorsun.  Milletin yaz sezonu geldiğini hatırlıyorsun da, yine aynı milletin hastane köşelerinde günlerce sıra beklediğini, poliklinik kapılarında saatlerce hasta haliyle perişan olduğunu neden söylemiyorsun. Neden Şehir hastanesinin daha erken yapılamadığının açıklamasını yapmıyorsun. Naip Barajı’nı neden halen TESKİ’ye devir etmediğinizi söylemiyorsun. Hayrabolu-Süleymanpaşa yolunun neden bu kadar geciktiğini ve onlarca insanın ölümüne neden olan kazaların olduğunu ve hatta üç yılda bitirilecek yol için ayrılan ödenek ile bu yolun ancak 20 yılda tamamlanabileceğini söylemiyorsun. Acaba diyorum, senin yöneticilerin “En güçlü olduğumuz Çerkezköy, Kapaklı ve Ergene’de bile kazanma şansımız yok, daha Tekirdağ’ın neresini kazanacağız” dedikleri için mi bu kadar hırçınsın?

 

Ben neden yazdım bunları. Malum yayıncılık politikamız her ne kadar tarafsız ve objektif olsa da siyasi bir duruşumuz var. Bunu kimse de değiştiremez. Malum bu açıklamaların muhatabı da ben değilim. Ama ne yazık ki CHP’nin bir il başkanı var ki; özel günler olmasa açıklamasını duyamayacağız. Cüneyt Yüksel’in açıklamalarına Belediye başkanı yazılı bir açıklama yapıyor ama o da havada kalıyor. Dolayısıyla meydanda kimse yok biz iki satır kelam edelim dedik. Belli ki Cüneyt Yüksel ilçe başkanları ile birlikte personel atamalarından vakit bulup açıklama da yapabiliyor.

 

Sürekli yerel yönetime saldırmasının altında iki neden olabilir. Birincisi 12-0’ın halen içlerine sindirememiş olmaları. İkincisi ise Cüneyt Yüksel’in büyükşehir veya Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı olma hayali.  Olmaz be Cüneyt demeyeceğim. Ama ‘zorlama be Cüneyt’ derim.

 

Yazılarım benim fikirlerimi bağlar. Ne program yaptığım radyo da böyle davranırım, ne de sahibi olduğum gazetenin yayın politikasında… Bu nedenle Cüneyt Yüksel’e ayrı bir çağrı yapacağım. Sağda solda cep telefonlarına yaptığın kayıtla takipçilerine uğraşacağına radyoda programımıza katıl ve daha geniş kitleye sesini duyur derim.  Ama tek şartım var. Kendine sorulacak soruları sen getirmeyeceksin. Ben soracağım.

 

Ha yiğide hakkını da verelim. Seçim süreçlerinde en ateşli ve en aktif görünen parti Ak Parti olduğu aşikardır. Bunu inkar edemeyiz. Her dönem böyle, yani Cüneyt Yüksel ile bir ilgisi yok aslında. CHP ve İYİ Parti’den de aynı performansı bekliyoruz.


Okunma Sayısı : 841
Yapılan Yorumlar
 • EREĞLİ'NİN ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR
  Marmaraereğlisi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü araç filosuna yeni bir figüre tanzim makinesi daha eklendi.
 • GENÇ HEYKELTRAŞLAR
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Bisanthe Taş Heykel Sempozyumu, yeni bir etkinlikle genişlemeyi sürdürüyor.
 • İşkur’dan istihdam garantili kurs
  İŞKUR düzenleyeceği kurs ile hem meslek sahibi hem de iş sahibi yapmayı amaçlıyor. Başvurular 28 Mayısta başlayıp 1 Haziran’da son bulacak.
 • 25 KİRAZ ÜRETİCİSİ 1.LİK İÇİN YARIŞIYOR
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi işbirliğinde düzenlenen 54. Tekirdağ Uluslararası Kiraz Festivali kapsamında düzenlenecek Kiraz Yarışması için kiraz bahçeleri jüri tarafından incelenmeye başlandı.
 • ÜÇ EKİP DAHA
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi bir yandan yol yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken bir yandan da bozulan yollar için kurduğu tamirat ekipleriyle bakım ve onarım çalışmalarını arttırdı.
 • ÇERKEZKÖY’DE BÜYÜK BİR SORUN HALLEDİLDİ
  TESKİ Genel Müdürlüğünün yaptığı proje sayesinde Çerkezköy ilçesinin atıksuyu atıksu arıtma tesisine iletiliyor.
 • MALKARA ÇİÇEK AÇTI
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı'nın, Kırsal Turizmi Geliştirme Projesi kapsamında yürüttüğü Köylerimizi Güzelleştiriyoruz çalışması adı altında, 24 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 10.00’da Elmalı Mahallesinde “Çiçek Dikim Etkinliği” gerçekleştirildi.
 • BÖLGE 2.Sİ OLDULAR
  Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm takımı Kırklareli’nde düzenlenen Bölge Şampiyonası’ndan madalya ile döndü.
 • ŞEHİT ve GAZİ AİLELERİNE İFTAR
  Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • TASARRUFU RESİMLERLE ANLATTILAR
  TREDAŞ’ın “Aydınlık Bir Şehir, Işıldayan Bir Nesil” temalı Resim Yarışması’nın sonuçları açıklandı. Birinciliği Edirne’den Hamit Öztürk Kazandı. Dereceye giren çocuklar, çizdikleri resimlerle enerji tasarrufu yapmanın en güzel örneklerini sundu.
 • KAVAKDERE’YE İKİNCİ TEMEL
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çerkezköy Kavakdere Islahı 1. Etap bitişi ve 2. Etap temelinin atılması münasebetiyle bir tören düzenledi.
 • ÖZTRAK’TAN ACİL ÖNLEM ÇAĞRISI
  Türk Lirası dolar karşısında bir gecede 10 kuruş değer kaybetti. TL’nin serbest düşüşe geçtiğini ve Türkiye ekonomisinde ani duruş riskinin giderek belirginleştiğini ifade eden CHP’li Öztrak, ekonomide alınması gereken acil tedbirleri şöyle sıraladı:
 • HEDİYE YAĞMURU
  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Tekira AVM’de birbirinden özel hediyeler sahiplerini buldu.
 • Festival çadırlarını yerli esnaf belirleyecek
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, 54. Tekirdağ Uluslararası Kiraz Festivali kapsamında kurulacak çadırların yerli esnafımız tarafından belirleneceğinin müjdesini verirken Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın ile protokol imzaladı.
 • BESTE YARIŞMASI
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, ülkemizin kültür ve sanat yaşamına katkıda bulunmak amacıyla, dünyaca ünlü Devlet Sanatçımız piyanist Gülsin Onay adına, solo piyano parçalarını içeren bir beste yarışması düzenleyecek.
 • ASFALT SEFERBERLİĞİ
  Marmaraereğlisi Belediyesi asfalt sezonunun açılması ile birlikte vakit kaybetmeden başlattığı sıcak asfalt harekâtını tüm hızıyla sürdürüyor.
 • ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR
  Marmaraereğlisi Belediyesi, ilçede yol yapım ve onarımını daha hızlı yapabilmek amacıyla Fen İşleri Müdürlüğü araç filosuna bir adet kombine sathi kaplama aracı daha ekledi.
 • TESKİ’DEN ÇORLU VE ERGENE İLÇELERİNE BÜYÜK ALTYAPI YATIRIMI
  Çorlu ve Ergene ilçelerimiz için oldukça önemli bir yatırım olan
 • Onlar bizim çocuklarımız fark etseniz de fark etmeseniz de!
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Toprak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Trakya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi işbirliğinde
 • Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ihlamurlara Can Veriyor
  Kırsal kalkınma ve tarımsal üretime en fazla destek veren yerel yönetim kurumu olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi,
Tekirdağ'da yerel seçimlerde hangi partiye oy verirsiniz?
    Ak Parti
    CHP
    MHP
    İYİ Parti
    Aday ödemli
    Bilemiyorum
Tekirdağ Haberleri Tekirdağ Gazetesi E-Gazete Son Baskı
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 4312
Dün : 4124
Toplam : 6794649

Tekirdağ Pusula Gazetesi
    
Her Hakkı Saklıdır. Kaynak Gösterilse dahi İzinsiz Görsel ve Haber Kullanılamaz.

POLMEN MEDYA

Güncel Tekirdağ Son Dakika Haberleri