ak parti, cüneyt yüksel

tekirdağ haberleri

EEEYYY CÜNEYT YÜKSEL!

Ana Sayfa  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Kültür Sanat  |  Künye  |  İletişim


EEEYYY CÜNEYT YÜKSEL!


Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel meydanı boş buldu sallayıp duruyor. Yatırım yaptık diye milletin gözünü boyamak bir tarafa ellerine her geçen fırsatta yerel yönetimleri en ağır biçimde eleştirmekten de geri kalmıyor. Buna çok sevdiğim ve Tekirdağ’ın önemli bir markasını yöneten Mestan Özcan’ın da alet olmasını görmek beni üzüyor.

 

Tamam belediyeler, yani yerel yönetimler hizmette yavaş kalmış olabilirler. Ha bu arada Kumbağ’dan gece yarısı yaptığı açıklamadan bahsediyorum. Malum yaz ayları ve yazlık bölge haliyle çalışmalar bir an önce bitmesi gerek. Belediye yavaş kaldı orada. Ammaaaaa; orada alt yapısı biten yeri belediye üstünü kapatamıyor. Onu niye söylemiyorsun Cüneyt Yüksel. Senin devlet yatırımı ile iki sene önce yapılması gereken doğalgaz hattı yeni döşeniyor oraya. Gecikmenin önemli bölümü bu yüzden bunu neden söylemiyorsun.

 

Kumbağ’ın yaz sezonuna yetiştirilmesi gerekiyor, burada seninle aynı fikirdeyim. Ancak Kumbağ gelirken pırıl pırıl bir Barbaros yolunun asfaltı üzerinden geçtiğini neden söylemiyorsun.  Milletin yaz sezonu geldiğini hatırlıyorsun da, yine aynı milletin hastane köşelerinde günlerce sıra beklediğini, poliklinik kapılarında saatlerce hasta haliyle perişan olduğunu neden söylemiyorsun. Neden Şehir hastanesinin daha erken yapılamadığının açıklamasını yapmıyorsun. Naip Barajı’nı neden halen TESKİ’ye devir etmediğinizi söylemiyorsun. Hayrabolu-Süleymanpaşa yolunun neden bu kadar geciktiğini ve onlarca insanın ölümüne neden olan kazaların olduğunu ve hatta üç yılda bitirilecek yol için ayrılan ödenek ile bu yolun ancak 20 yılda tamamlanabileceğini söylemiyorsun. Acaba diyorum, senin yöneticilerin “En güçlü olduğumuz Çerkezköy, Kapaklı ve Ergene’de bile kazanma şansımız yok, daha Tekirdağ’ın neresini kazanacağız” dedikleri için mi bu kadar hırçınsın?

 

Ben neden yazdım bunları. Malum yayıncılık politikamız her ne kadar tarafsız ve objektif olsa da siyasi bir duruşumuz var. Bunu kimse de değiştiremez. Malum bu açıklamaların muhatabı da ben değilim. Ama ne yazık ki CHP’nin bir il başkanı var ki; özel günler olmasa açıklamasını duyamayacağız. Cüneyt Yüksel’in açıklamalarına Belediye başkanı yazılı bir açıklama yapıyor ama o da havada kalıyor. Dolayısıyla meydanda kimse yok biz iki satır kelam edelim dedik. Belli ki Cüneyt Yüksel ilçe başkanları ile birlikte personel atamalarından vakit bulup açıklama da yapabiliyor.

 

Sürekli yerel yönetime saldırmasının altında iki neden olabilir. Birincisi 12-0’ın halen içlerine sindirememiş olmaları. İkincisi ise Cüneyt Yüksel’in büyükşehir veya Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı olma hayali.  Olmaz be Cüneyt demeyeceğim. Ama ‘zorlama be Cüneyt’ derim.

 

Yazılarım benim fikirlerimi bağlar. Ne program yaptığım radyo da böyle davranırım, ne de sahibi olduğum gazetenin yayın politikasında… Bu nedenle Cüneyt Yüksel’e ayrı bir çağrı yapacağım. Sağda solda cep telefonlarına yaptığın kayıtla takipçilerine uğraşacağına radyoda programımıza katıl ve daha geniş kitleye sesini duyur derim.  Ama tek şartım var. Kendine sorulacak soruları sen getirmeyeceksin. Ben soracağım.

 

Ha yiğide hakkını da verelim. Seçim süreçlerinde en ateşli ve en aktif görünen parti Ak Parti olduğu aşikardır. Bunu inkar edemeyiz. Her dönem böyle, yani Cüneyt Yüksel ile bir ilgisi yok aslında. CHP ve İYİ Parti’den de aynı performansı bekliyoruz.


Okunma Sayısı : 918
Yapılan Yorumlar
 • Yaşlılıkta sivilceye dikkat!
  Sivilce sadece ergenlik dönemindeki kişileri etkilemiyor. Her yaş grubunda görülebilen sivilceler özellikle erişkinlerde ergenlik sivilcelerine göre daha da inatçı oluyor.
 • İŞ SAĞLIĞININ ÖNEMİ
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi; 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında çalışanlarına yönelik “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” düzenledi.
 • İKRAM ÇEŞMELERİNDEN İKRAM
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin yaz ayları gün boyu soğuk su, kış ayları ise çorba ikramı yaptığı İkram Çeşmelerinde sıcak havaların sona ermesiyle birlikte yeniden sıcak çorba ikramı başladı.
 • DAHA HIZLI OLUNMALI
  Süleymanpaşa İlçesinde Meydan Projesi kapsamında yapılan yıkım çalışması yerinde incelendi. Başkan Kadir Albayrak bu anlamda personele daha hızlı olunması konusunda talimat verdi.
 • KÜLTÜR BULUŞMASI
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu tarafından organize edilen ‘Rumeli Balkan Trakya Kültür Buluşması ve Tanıtım Günleri’ etkinliğine katıldı.
 • ONLAR YALNIZ DEĞİL
  Marmaraereğlisi Belediyesi 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde Sokak hayvanlarının beslenme sorununa dikkat çekti.
 • NKÜ VE MÜSİAD İŞBİRLİĞİ
  Namık Kemal Üniversitesi ile Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) arasında Çorlu Meslek Yüksekokulu tüm programlarında öğrenim gören öğrencilerin kamu ya da özel sektöre ait işyerlerinde yapacakları
 • KENDİMİ SEVİYORUM
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi ve Süleymanpaşa Çocuk Kulübü işbirliğinde çocuklara yönelik “Kendimi Seviyorum” etkinliği düzenlendi.
 • Zabıtalar denetimde
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, halk sağlığının ve tüketici haklarının korunması ile gıda güvenliği konusunda denetimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Süleymanpaşa ve Çorlu ilçelerinde market denetimi gerçekleştirildi.
 • NKÜ, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde
  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen 2018-2019 Akademik Yıl Açılış Törenine Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ve üniversite akademisyenleri de katıldı.
 • Yaşlılar unutulmadı
  Malkara Belediyesi 1 Ekim Yaşlılar Günü sebebiyle ilçede bulunan büyükleri evlerinde ziyaret etti.
 • Çorlu istihdam buluşması
  Çorlu İşkur Hizmet Merkezi tarafından düzenlenen 4 -5 Ekim tarihleri arasında Çorlu Halk Eğitim Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirilmesi planlanan istihdam buluşması 30 prestijli firmanın insan kaynakları temsilcileri katılımıyla gerçekleştirildi.
 • Dost Eli Giyim Mağazası hizmette
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Dost Eli Giyim Mağazası yaklaşan kış ayları nedeniyle raflarda değişikliğe giderek kışlık kıyafetleri ihtiyaç sahiplerinin kullanımına sundu.
 • İlker Yağcıoğlu Süleymanpaşa’yı İstiyor
  CHP’nin Süleymanpaşa ilçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı aday adayı oldu. İlçe Başkanlığından istifa eden Yağcıoğlu, 7 Ekim Pazar günü büyük bir katılımla adaylığını açıklayacak.
 • ORYANTASYON PROGRAMI
  Namık Kemal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi birinci sınıf öğrencilerine, fakültelerine ve bölümlerine uyum sürecini hızlandırmak,
 • BALIKÇILARLA SOHBET
  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Balık Hali’ni ziyaret ederek balıkçı esnafı ile bir araya geldi.
 • Bereketli kazançlar olsun
  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, DMR Gıda Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin Tekirdağ/Süleymanpaşa – Hürriyet Mahallesindeki şube açılışı törenine katıldı.
 • Öcalan'ın başvurusuna ret
  Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Abdullah Öcalan'a İmralı cezaevinde kötü muamelede bulunulduğuna dair dava başvurusunu reddetti.
 • Adriana Lima'dan Türk kadınlarına övgü
  Türk yazar Metin Hara ile birlikteliğine devam eden Adriana Lima, "Türk kadınlarının gözleri öne çıkaran makyajlarını çok beğeniyorum,
 • Dünya liderleri Trump’a güldü
  ABD Başkanı Donald Trump'ın, Birleşmiş Milletler Genel Kurulundaki konuşmasında sarf ettiği sözler, dünya liderlerlerini güldürdü.
Tekirdağ'da yerel seçimlerde hangi partiye oy verirsiniz?
    Ak Parti
    CHP
    MHP
    İYİ Parti
    Aday ödemli
    Bilemiyorum
Tekirdağ Haberleri Tekirdağ Gazetesi E-Gazete Son Baskı
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 4782
Dün : 7632
Toplam : 7104438

Tekirdağ Pusula Gazetesi
    
Her Hakkı Saklıdır. Kaynak Gösterilse dahi İzinsiz Görsel ve Haber Kullanılamaz.

POLMEN MEDYA

Güncel Tekirdağ Son Dakika Haberleri