ak parti, tekirdağ, brütüs

tekirdağ haberleri

AK PARTİ’NİN BRÜTÜSLERİ

Ana Sayfa  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Kültür Sanat  |  Künye  |  İletişim


AK PARTİ’NİN BRÜTÜSLERİ

 

Ak Parti’de bugüne kadar hissetmediğimiz kadar çok muhalefet hissediyor ve yankılarını görebiliyoruz. Genellikle Ak Parti üyeleri CHP aleyhine özellikle sosyal medyada paylaşımlar yapardı. Şimdi durum fena ki sormayın..


Ak Parti ciddi anlamda tam bir kaynayan kazan. Bu kazanın içinde kimler var kimler. Bir taraftan Genel merkez destekli gösteren Mustafalar, diğer taraftan tamamen Ak Parti Genel Başkanına bağlı olduğunu iddia eden gruplar.

 

Bu grupların bazıları ise işi abartarak iş başında olanları, yani bir dönem omuz omuza mücadele ettikleri insanları FETÖCÜ olmakla suçlayacak kadar işi daha da ileri götürüyorlar. Şu bir gerçek ki; Cüneyt Yüksel bu güne kadar görülmemiş bir şekilde muhalefetle karşı karşıya. Hem de öyle bir muhalefet ki; ciddi ciddi kırıp dökmekten çekinmiyorlar. Bunu sadece sosyal medyada yapıp algı yönetimi de oluşturmuyor değiller hani.

 

Aslında mevzu 2019 da yapılacak seçimler. Bu seçimlere kadar herkes kendine bir yer edinmek istiyor. Kimi sert muhalefet yaparak, kimisi ise mevcut yönetimde kalarak. Bunun için tavizler veriliyor mu? Hem de nasıl. Tavizin ağa babası veriliyor, ama sorarsanız vatan-millet-Sakarya.

 

Kimse kimseyi kandırmasın. Kimse vatandaşın algısıyla da oynamasın. Herkes ektiğini bir gün mutlaka biçiyor. Eğer vatandaşa zulüm eden varsa ilahi adalet bir gün tecelli ediyor. Sırf kendi çıkarları için başkalarının hakkını gasp edenleri tabi ki görebiliyoruz. Emin olan yaradan da bunu görüyor. Yani insanlar artık inanan inanmayan yaratana sığındı.

 

Siz iktidar partisi mensupları, birbirinizle kavga ederken milletin sorunları ciddi derecede büyük. Sessiz insanlar yine çoğaldı. Sesini çıkaranların ise ne olduğunu görebiliyoruz. Meclis önünde kendini yakacak kadar aciz duruma gelmiş bir vatandaşın derdine ortak olmak gerek. Ülkenin büyük bölümü bu durumdadır. Eğer durum böyle devam ederse birbirinizi yiyeceğiniz partiniz de kalmayacak. Bu bir öngörü değil. Bu geçmişten günümüze ülke siyasetinin ortaya koyduğu durumdur.

 

Sandık milletin önüne gelince çok geç olacak. Bu nedenle Ak Parti kendi içindeki kavgayı bir an önce bırakıp ciddi anlamda milletin refahını düşünerek hareket etmeli. Kimsenin keyfi yerinde değil haberiniz olsun. Ha ayrıca Ak Parti içinde eleştirilmeye tahammülü olmayan bir grup var. Onlar çok kısa süre sonra siyasi çöplükteki yerlerini de alacaklardır eminim.

 

Dedik ya; ilk kez ciddi muhalefet var diye. Bir tarafta HAS Parti’den katılan grubun başını çektiği oluşum var. Her gün yeri ‘proje’ üreterek ‘Cüneyt Yüksel’i nasıl il başkanlığından aldırırız’ düşüncesiyle kendilerince çalışmalarını yapıyorlar. Diğer tarafta ise partinin ‘eski tüfekleri’ güya kanaat önderleri havasında sağa sola çokbilmiş havalarıyla taktik veriyorlar. Ama kimse demiyor ki; ‘arkadaş bu kadar iyi taktik yapıyordun da sen neden buralarda yoksun?’

 

Size gerçek bir şey söyleyeyim mi bu yazının sonunda. Dışarıdan görülen tablo ve söylenenler aynen şöyle. Ak Parti’de menfaati bitenler bağırmaya başlıyor. Halen bir şeyler sebeplenenler ise her şeye rağmen susarak gemisini yüzdürmeye çalışıyor. Mevzu bu kadar net ve anlaşılır. Başka sorusu olan.

Okunma Sayısı : 865
Yapılan Yorumlar
 • EREĞLİ'NİN ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR
  Marmaraereğlisi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü araç filosuna yeni bir figüre tanzim makinesi daha eklendi.
 • GENÇ HEYKELTRAŞLAR
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Bisanthe Taş Heykel Sempozyumu, yeni bir etkinlikle genişlemeyi sürdürüyor.
 • İşkur’dan istihdam garantili kurs
  İŞKUR düzenleyeceği kurs ile hem meslek sahibi hem de iş sahibi yapmayı amaçlıyor. Başvurular 28 Mayısta başlayıp 1 Haziran’da son bulacak.
 • 25 KİRAZ ÜRETİCİSİ 1.LİK İÇİN YARIŞIYOR
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi işbirliğinde düzenlenen 54. Tekirdağ Uluslararası Kiraz Festivali kapsamında düzenlenecek Kiraz Yarışması için kiraz bahçeleri jüri tarafından incelenmeye başlandı.
 • ÜÇ EKİP DAHA
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi bir yandan yol yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken bir yandan da bozulan yollar için kurduğu tamirat ekipleriyle bakım ve onarım çalışmalarını arttırdı.
 • ÇERKEZKÖY’DE BÜYÜK BİR SORUN HALLEDİLDİ
  TESKİ Genel Müdürlüğünün yaptığı proje sayesinde Çerkezköy ilçesinin atıksuyu atıksu arıtma tesisine iletiliyor.
 • MALKARA ÇİÇEK AÇTI
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı'nın, Kırsal Turizmi Geliştirme Projesi kapsamında yürüttüğü Köylerimizi Güzelleştiriyoruz çalışması adı altında, 24 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 10.00’da Elmalı Mahallesinde “Çiçek Dikim Etkinliği” gerçekleştirildi.
 • BÖLGE 2.Sİ OLDULAR
  Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm takımı Kırklareli’nde düzenlenen Bölge Şampiyonası’ndan madalya ile döndü.
 • ŞEHİT ve GAZİ AİLELERİNE İFTAR
  Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • TASARRUFU RESİMLERLE ANLATTILAR
  TREDAŞ’ın “Aydınlık Bir Şehir, Işıldayan Bir Nesil” temalı Resim Yarışması’nın sonuçları açıklandı. Birinciliği Edirne’den Hamit Öztürk Kazandı. Dereceye giren çocuklar, çizdikleri resimlerle enerji tasarrufu yapmanın en güzel örneklerini sundu.
 • KAVAKDERE’YE İKİNCİ TEMEL
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çerkezköy Kavakdere Islahı 1. Etap bitişi ve 2. Etap temelinin atılması münasebetiyle bir tören düzenledi.
 • ÖZTRAK’TAN ACİL ÖNLEM ÇAĞRISI
  Türk Lirası dolar karşısında bir gecede 10 kuruş değer kaybetti. TL’nin serbest düşüşe geçtiğini ve Türkiye ekonomisinde ani duruş riskinin giderek belirginleştiğini ifade eden CHP’li Öztrak, ekonomide alınması gereken acil tedbirleri şöyle sıraladı:
 • HEDİYE YAĞMURU
  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Tekira AVM’de birbirinden özel hediyeler sahiplerini buldu.
 • Festival çadırlarını yerli esnaf belirleyecek
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, 54. Tekirdağ Uluslararası Kiraz Festivali kapsamında kurulacak çadırların yerli esnafımız tarafından belirleneceğinin müjdesini verirken Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın ile protokol imzaladı.
 • BESTE YARIŞMASI
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, ülkemizin kültür ve sanat yaşamına katkıda bulunmak amacıyla, dünyaca ünlü Devlet Sanatçımız piyanist Gülsin Onay adına, solo piyano parçalarını içeren bir beste yarışması düzenleyecek.
 • ASFALT SEFERBERLİĞİ
  Marmaraereğlisi Belediyesi asfalt sezonunun açılması ile birlikte vakit kaybetmeden başlattığı sıcak asfalt harekâtını tüm hızıyla sürdürüyor.
 • ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR
  Marmaraereğlisi Belediyesi, ilçede yol yapım ve onarımını daha hızlı yapabilmek amacıyla Fen İşleri Müdürlüğü araç filosuna bir adet kombine sathi kaplama aracı daha ekledi.
 • TESKİ’DEN ÇORLU VE ERGENE İLÇELERİNE BÜYÜK ALTYAPI YATIRIMI
  Çorlu ve Ergene ilçelerimiz için oldukça önemli bir yatırım olan
 • Onlar bizim çocuklarımız fark etseniz de fark etmeseniz de!
  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Toprak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Trakya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi işbirliğinde
 • Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ihlamurlara Can Veriyor
  Kırsal kalkınma ve tarımsal üretime en fazla destek veren yerel yönetim kurumu olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi,
Tekirdağ'da yerel seçimlerde hangi partiye oy verirsiniz?
    Ak Parti
    CHP
    MHP
    İYİ Parti
    Aday ödemli
    Bilemiyorum
Tekirdağ Haberleri Tekirdağ Gazetesi E-Gazete Son Baskı
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2056
Dün : 2856
Toplam : 6660991

Tekirdağ Pusula Gazetesi
    
Her Hakkı Saklıdır. Kaynak Gösterilse dahi İzinsiz Görsel ve Haber Kullanılamaz.

POLMEN MEDYA

Güncel Tekirdağ Son Dakika Haberleri